• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

A o Suwałkach znó głośno

Zaczęty przez Zagranica, 17 Wrz 2006, 13:39:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zagranica

http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30950&highlight=Suwa%B3
Czy ktoś wie jakie naprawdę panują tam warunki i co tam się dzieje?
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Zagranica

Trzy buchy od babuchy i głuchy.

młoda

Przykre i bardzi smutne. Ciężko nawet popatrzeć na te biedne oczka. Niestety, nawet jeśli chciałabym zabrać jakiegoś pieska do siebie to i tak nie mogę. Mam już jednego,a drugiego nie pozwolą mi trzymać w bloku.. Trochę wyolbrzymiona ta sprawa na dogomanii. To tyle..

vanillacat

Nie popadajmy w histerie z podowu artykułu w Fakcie. Najlepiej byłoby gdyby wypowiedzieli się na tenmat tam warunków panujących wolontariusze jezeli takowych w ogole schronisko posiada. A czyja wina ze musza psy usypiać? Nas w szczególności. Ludzie biora małego pieknego zwierzaka do domu a pozniej wywalają na ulicę...
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Adaś

Eh no i co w związku z tym... tyle ludzi głoduje a tu jakimiś psami się martwić Pffff zabić i po problemie :]

Rozma

Ty Adaś dziecko cicho siedź.Za takie podejście i teksty powinieneś ostrego kopa dostać.Problem jest i duża w tym wina ludzi.Ludzie powinni być karani a nie zwierzęta usypiane.
Rozma

Izabela

Witam!
Jestem z Suwałk. Kilka miesięcy temu byłam w schronisku, bo Straż Miejska schwytała naszą podwórkową suczkę. Na początku nie mołam tam trafic. Kiedy już dotarłam chciałam rozmawiac z pilnującym psów. Niestety Pana nie było. Postanowiłam sprawdzic czy jest tam Misia (podwórkowa suczka). Była. To co tam ujrzałam jest skandalem!!!!!!!! W jednym z boksów był tam piesek rasy bokser. Nie wyglądał jak pies!!!! Było mu widac kości, nie był karmoiny chyba miesiąc lub więcej!!!!!! Misia była razem w boksie z psami (nie z suczkami). Wszystkie psy na nią skakały a ona biedna je odganiała. Tam są okropne warunki!!! W boksach nie ma słomy i przebywa w nich po 5-7 psów. Ludzie pomóżcie!!1 Trzeba jakos pomóc! Prezydent i policja wogle się tym nie interesują. Gdy tam stałam i patrzyłam poprostu płakałam. Ten widok był okropny!!! Nigdy tego nie zapomnę! Nie sądziłam, że tak może wyglądac schronisko.

anetus

to trzeba zrobić jakąś wiekszą akcje by pomóc pieskom
anetus

Adaś

Rozma dla Twojej wiadomosći mam 27 lat! Patrzę, że ten świat ostro zwarjował... roślinki ważniejsze są od ludzi (obwodnica), psy od innych mieszkańców kuli ziemskiej (a nawet i żyjących w Polsce)  :] To jest moje zdanie bezdomne psy lepiej usypiac (na co komu takie darmozjady) i lepiej pieniążki przeznaczyć na ludzi bezdomnych! Więc jak masz takie dobre serce to przelej mamuski wypłatę na konto schroniska lub kup dla nich karmę :]

:(

Adasiu - a jak myślisz ?Skąd bierze się tyle bezdomnych psów?
Przecież sami ludzie doprowadzają do takiego stanu! Wyrzucają je na ulicę bo już :  znudziły się dzieciom,urosły za duże,panowie wyjeżdżają i najwygodniejszym sposobem jest pozbycie się psa! "DOROŚLI LUDZIE " (dorośli ale nie dojrzali).Niewielki odsetek psów włóczęgów rodzi się jako bezpańskie stworzenia, pozostała część to zasługa ludzi. :@

Izabela

ty Adaś jesteś chyba chory! Myślisz tak jak większośc ludzi. Dlatego jest tyle bezdomnych psów. Trzeba tym pieskom jakoś pomóc!!! Ktoś musi się tym zainteresowac!! Ja nie jestem pełnoletnia, więc nie mogę nic pomóc. Ludzie pomóżcie!!!!

Ferdynand Wspaniały

Drogi Adasiu wspaniała jest twa troska o człowieka bezdomnego, ale zasłużył on na swoją bezdomność bardziej niż pies bez budy...

Izabela

Izabela

zaroowka

Adaś - widzisz, między ludźmi a zwierzakami jest mała istotna róźnica. Zwierzaki nie powiedzą same co im jest nie tak, nic nie zrobią aby swój los poprawić... A ludzie mogą. W taki czy inny sposób.

Więc nie mów mi człowieku, że lepiej dać kasę na bezdomnego niż na zwierzaka.  .
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk