• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szkoła z**** skandal! filmik zobaczcie

Zaczęty przez uczenzielnej, 12 Wrz 2006, 17:13:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

takasobie

No to szanowna mlodzież wywalczyła sobie prawo do lepszej szkoły!!! Pan minister Giertych ma dla nich świetną propozycję - szkoły zmilitaryzowane. Dostanie młodzież po dupach to się jej poukłada w głowach.
       A tak swoją drogą szkoła "z" od dawna słynie z tego, że kształcą się tam tacy uczniowie, których nie wzięłaby żadna inna szkoła.
       Jak słyszę te teksty o biednych uczniach, których skrzywdził system i szkoła to mi się płakać chce...ze śmiechu. Gdzie byli rodzice tych młodzieńców kiedy ci byli dziećmi i wymagali właściwego wychowania??? Szkoła od jakiegoś czasu (czytaj: po odejściu komuny) nie jest instytucją odpowiedzialną za wychowanie, szkoła ma kształcić i poszerzać wiedzę, od wychowywania jest dom i rodzina. Uczniowie sprawiający notoryczne problemy powinni być wyrzucani ze szkoły dla dobra pozostałej części uczniów.

Sokółka

Dokładnie 8 lat temu skończyłam szkołę na Zielnej i zawsze było tam wesoło. To nie prawda,że uczyli się tam ci, których nie chciałą żadna szkoła. Ludzie szli tam z własnego wyboru lub z braku miejsc w innych szkołach. Było dużo kierónków, dużo klas i tym samym dużo ludzi.
Kiedyś nauczyciele musieli krzyczeć by zapanować nad szarańczą, teraz muszą "siłą" wywalać z klasy. Czasy się zmieniły ale nie na lepsze.

Ana

młoda

".Skoro takie coś robi  P.Morański to musieliście poprostu go zdenerwować...."
- Nie uważam za stosowne publikowania nazwiska nauczyciela.. Proszę Moderatora o usuinęcie nazwiska. RPzecież to czyste oszczerstwo !!

Na Zielnej już od dawna dzieją się takie rzeczy...Przez takich uczniów wstydzą się całe Suwałki... A tak poza tym, to zawsze wyciągają jakieś sensacje, a jak klasa cicho i grzecznie siedzi na lekcji, słucha i uczy się to już norma. I tak powinno być. Trochę szacunku dla nauczycieli!! Owszem, można czasem pożartować, porozmawiać na tematy innej niż przedmiot przewiduje, nawet można polemizwać z nauczycielem, ale w ramach pewnych granic . Nauczyciel to też Człowiek !! Dzisiajsza młodziez nie zauważa już żadnych wartości. Kiedyś Nauczyciel był "święty". Nie można było źle się odezwać, nie tym tonem, lub nawet źle traktować kolegi. Szanowano Nauczycieli za ich wiedzę, za to, że się nią dzielą, za to, że nas nauczają.. Teraz? Szkoła-obowiązek, a Nauczyciel ?? - A taki jakiś koleś co się wymądrza... Aż się przykro robi...

PS. Ten post na górze też wypadałoby ocenzurować ;)

hmmm..

A czemu? to luźne forum dyskusyjne i słowa tu zawarte nie maja żadnych podstaw aby byc prawdziwymi, ergo mozna pisac wszystko (na co moderator pozwoli) i nikt nie łamie prawa. Moge nawet napisac że pan prezydent RP Lech kaczyńskie to Psi kartofel beż jąder i tez mi nikt nic nie zrobi:] Ale jak bym był bezdomnym i powiedział to na ulicy to już by była inna bajka:]

hmmm..

Nie demonizujcie tak, owszem reforma(system gimnazialny) wpłynęła bardzo negatywnie na zachowanie ucznów ale nie piszcie że kiedys było tak slicznie. Czy macie taką krutka pamięć czy może mało wiecie?(piszę do tych starszych)
Nie pamiętacie jak Leona w zst "okopali" uczniowie w piwnicy,
jak to kilkanaście lat temu wicedyrektorowi ZST Turowskiemu żucili na dyskotece szkolnej zapalona torebke foliowa na twarz? (dlatego ma te białe plamy, to nie bielactwo)
JAk w 3lo (5 lat temu, chyba) chłopak koło sklepiku połamał nos koledze bijąc go krzesłem a później z bluzgał kobity w sekretariacie i tym samym wyrzucił się ze szkoły na miesiąc przed maturą? to tylko kilka przykładów jakie pamiętam a było tego o wiele więcej...

lilu

No no "uczniu" chciales kariere zrobic, myslales, ze pokaza Ciebie w TVN-ie "Pod Napieciem" hehe. Jaka ta Twoja klasa jest biedna i poszkodowana - straszne!
Moim zdaniem to nie wina ani nauczycieli, ani rodziców. Teraz mamy takie czasy, ze gdy "mlody" wpadnie w towarzystwo, zawsze jest jakis prowader grupy i z niego biora przyklad. Brak zainteresowan, brak umiejetnosci znalezienia sobie jakiegos "tworczego" zajecia i brak checi rozwoju intelektualnego.
Ja skonczylam szkole srednia kilka lat temu, wydaje sie, ze dosyc niedawno, a juz zaszly potezne zmiany. Zawsze tak bylo, ze slabsi uczniowie byli karceni i pozostawiani samym sobie, ale tylko Ci, ktorzy nie chcieli pomocy, bo nic na sile. Ale ludzie! Nie bylo tego typu zjawisk jakie obserwujemy teraz, oczerniac nauczycieli, czy tak perfidnie wobec nich sie zachowywac??? Ludzkie pojecie przechodzi! Owszem po lekcji, pod nosem czlowiek troche zbluzgal nauczyciela, ale wobec niego na lekcji byl szacunek. Przez te kilka lat swiat sie strasznie zmienil. Mlodziez jest tragiczna. Rodzice tez tu nie bardzo pomoga, bo jeden z drugim w domku mamusie wysciskaja, pomoga smiecie wyniesc, a gdy wyjda za prog to zmiana totalna. Sama nie wiem co tu moze pomoc? Moze za duzo wolnosci, za duzo praw? Smarkacz powinien za takie zachowanie oberwac po uszach.
Sama mam 3-letniego synka i jestem czasami rowniez zaskoczona jego zachowaniem, nic mu nie brakuje, ale i rozpieszczany tez nie jest. Czlowiek siedzi i zastanawia sie co zrobic, jak wobec niego sie zachowac by wyrosl na dobrego czlowieka, a nie na takiego osla jak na powyzszym filmiku widzimy. Dzieci rodza sie teraz z bardzo silnym temperamentem, tylko co ma na to taki wplyw? Moze srodowisko, stres w jakim ludzie dzis zyja, moze nawet ten zafajdany Czarnobyl, cholera wie.
Ludzie obserwujmy swoje dzieci, bysmy mogli w odpowiednim momencie interweniowac i zeby wyrosli na madrych ludzi!

ziomek11

Lilu nie pisz głupot!!! Ja sie ucze w tej klasie i wiem co było w tamtym roku w tedy na lekcji! w biektorych artykułach kłamia to nie była szkoła zawodowa a technikum!! i mozna było robic co sie chce taka prawda! aten co został wyrzucony to on byl cicho tylko Andrzej M. nie wiedział kto krzyczał spojzał na niego ze sie usmeicha i go wywalił!!! a on był cichym uczniem bo zawsze taki był!! i nic nie mowil  ze "i tak pan nic mi nie zrobi" nóg nikt w klasie nie zakładał na krzesła bo tam nie było takiego zwyczaju! jestem obuzany cała styuacją! a ten filmik nie był nagrywany specjalnie nie była prowadzona adna prowokacja poprostu to bylo na kazdej lekcji nie umial sobie poradzic z uczniami! i w tedy jakis uczen wyjał telefon w odpowiednim czasie i nakrecil filmik! to nie byla prowokacja ! jak pisza i mowia w radiu nic nie wiedza! wy sie udzielacie a nic nie wiecie wyszło  ze udzniowie najgrosi  a jak on wyzywał od "burasow" i " dzikow" to co?

vanillacat

Ziomek nie rozsmieszaj...idiotyzm i tyle ten film. Wyjła i nakrecił w odpowiednim czasie...smiechu warte. Ze Ty wolnomyslacy nie oznacza ze wszyscy prezentuja ten marny poziom co Ty. Jasne paru małolatów na jednego nauczyciela biedni i te rechoty faktycznie Was sterroryzował :lol:  :lol: lepiej zastanów się nad swoim życiem bo jak na razie idiotyzm niczego nikomu nie ułatwił.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

poziomek666

młoda

ziomek, bez przesady . Każdy wie jakie są sytuacje w szkołach. Nie wierzę, że bez żadnego powodu wywalił ucznia z klasy..na dodatek takiego, który "a on był cichym uczniem bo zawsze taki był!!" .. hehe, jeśli już to nie wywalałby ucznia, który zawsze cicho siedzi...coś tu chyba nie tak ;) Fakt, może i z nauczycielem jest coś nie tak, ale bynajmniej z tego filmu tego nie widać... tu ukazana jest tylko jego reakcja na zaistniałą sytuację.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk