• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

co sie dzieje w II LO?

Zaczęty przez rodzic, 22 Wrz 2006, 09:54:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

rodzic

Moje dziecko uczy się w zespole szkół nr 2 w Suwałkach (potocznie II LO).
Conajmniej od półtorej tygodnia nie odbywają się lekcje historii. Z panem Węsierskim? Tak przynajmniej mówi mój syn. Podobno czesć dzieci w ogóle nie przychodzi  na te godziny, inne włóczą się po szkole. Właściwie mogłbym zadzwonic do szkoły, ale boję się, ze wyjdę na idiotę. Niby wierzę synowi, ale wiadomo jak to jest z dorastającą młodzieżą. Czy może ktoś potwierdzić bądź zaprzeczyc moim słowom?
aaa

hehehe

proszę nie dzwonić!!! nigdy! proszę nie robić afer! Chcesz żeby syn nie zdał?

Boog

lepiej nie rób tego...nie masz większych problemów? ja rozumiem, ze nie ma historii 2 no powiedzmy 3 miechy, ale po 1,5 tygodnia zawracać dupę? siedź w domu i się ciesz, że dziecko zdało...

bandyta

A co wy tak się boicie? Pewnie jestescie uczniami i drzycie o swoje wagary?
Pensja tego pana jest z publicznych pieniędzy i ja mam pewnę niezgodę na takie zachowanie. Dzwon rodzicu, jaki przykład daje ten nauczyciel dzieciom.
 Ciekawe Boog, jak ty zdasz maturę z historii, jak nauczyciela przez 3 miesiące nie będzie? Ot durna ta suwalska młodzież, aż boli.

vanillacat

Jezeli faktycznie sie nie odbywaja to powinni miec inne lekcje w tym czasie, czyli syn po prostu wagaruje. Radzę zająć się synem bo szkoła za niego nie odpowiada gdy ma nieobecności.
Ponadto lepiej zadzwonić do szkoły i zorientować sie w sytuacji oraz podpytac o zachowanie syna.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

filosof:P

w sumie co w tym dziwnego? II lo prowadzi politykę zwalniania z lekcji, a że najczęściej nie ma mnóstwa nauczycieli, to zwalnianie do domu jest notoryczne, no i fajnie  8)

uczennica88

To fakt - p.Węsierskiego nie ma teraz w szkole, ale zawsze sa jakieś zastępstwa. Jezeli klasa twojego syna ma histe na ostatniej godzinie to raczej jest zwalniana do domu. Jeśli jednak nie, to pewnie wagaruje :)

Nie robiłabym z tego jakiejś wielkiej afery bo nauczyciel zapewne niedługo juz wróci do pracy. Poza tym zawsze mozesz sprawdzic zastępstwa na szkolnej stronie, wystarczy ze bedziesz wiedział w jakiej klasie uczy sie twój syn :) Pozdrawiam

młoda

Ludzie, nie macie ważniejszych problemów. Nie ma Nauczyciela zapewne dlatego, iż ma jakieś kłopoty prywatne lub jest zwyczajnie chory... Na powyższym zastępstwie jest akurat taka sytuacja, że te klasy mają historię ostatnią i dlatego idą do domu... Dziwi mnie Wasze podejście. Co ma znaczyć, żę II LO zwykło do puszczania do domu?? Śnicie chyba... Jeżeli nie ma nauczycela, z którym klasa ma lekcję w środku dnia, są ustalane zastępstwa i ne ma takiej sytuacji, że ida do domu... To co Wy powiecie gdy będą matury ?? Wtedy normalnością jest, że nauczyciele są nieobecni, że względu na to, że siedzą w komisjach. Nasi Profesorowie wymieniają się z I LO i tak jest od lat... Żenada..wielka afera, bo Profesora nie ma  :]

horacy

zwyczajnego czy nadzwyczajnego? śnicie? a Ty, dziewcze, masz trzeźwe spojrzenie na świat? czy kłopoty prywatne, a może jesteś zwyczajnie (lub nadzwyczajnie) chora? :P

wojtek_kosynier

Jak widać na załączonym Młoda zna się na wszystkim i ma najlepszy pogląd na każdą sprawę.
A może byś się przyznała kim jesteś i ile masz naprawdę lat?!
A może jestem niesprawiedliwy i mamy faktycznie do czynienia z wygadaną (o czym świadczy w końcu jej mail) 16-latką, ale coś się mi nie chce wierzyć...

wojtek_kosynier

co innego, jak Twoje inicjały to: S.U.
A to U, to jak nazwisko pewnego polskiego pilota - myśliwica...

Kinia

wojtek_kosynier mowisz o jednym z pilotów Dywizjonu 303 ??

wojtek_kosynier

Tak jest! :)
Był nawet dowódcą tego Dywizjonu w czasie Bitwy o Anglię.

Miałem na myśli myśliwca rzecz jasna.

tak

Ucze sie tam... pan Wesierski to moj wychowawca :) Jest nieobecny, ale z tego co wiem, jutro chyba wraca... <?> :)

horacy

miewacie zajęcia w niedzielę? współczucie...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk