• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szkoła angielskiego Kościuszki 79 a Pułaskiego 68

Zaczęty przez danek33, 04 Paź 2006, 12:17:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

danek33

Może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica między szkołami uczącymi metodą Callana na ulicy kościuszki 79 (obok muzeum) a szkołą na ulicy pułaskiego 68 (na przeciwko Kauflandu) ?

która ma większe doświadzenie ?
z której wyjdę bardziej zadowolony (komfort i umiejętności) ?
i jak wyjdę finansowo ?

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
danek33
FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl

Master of Game Over

Ja nie przeszedłem nawet połowy leveli w River Raid, a mimo to znam angielski. Nie wiem co to za gierka ten Callan (strategia czy arcade), ale powiadam wam, że wszystko dobre co się znajomością języków obcych kończy...

mccuv

o, a gdzie znikła wypowiedź właścicielki szkoły? admin kasuje jednych za przedstawienie szkoły (callan) i pozwala otwierać wątek z darmowa reklamą da właściciela labiryntu. Równi i równiejsi?
Newcastle Utd.

vanillacat

Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

MARTIN

WLASNIE! O co Ci chodzi Adminie!!! Dlaczego usuwasz niektore posty a nie jak w przypadku Labiryntu nie REAGUJESZ? SMIESZNE? Czy Komuna?

luki

Na forum zabrania się publikowania treści reklamowych bez zgody redakcji. Użytkownik Ewa o taką zgodę nie poprosiła więc jej post został usunięty. Co do Labiryntu - posiada on zgodę na publikację treści reklamowych na forum. :)

iwona

witam. jesli chodzi o szkole ang.na kosciuszki to jest super. atmosfera jest ok, nauczyciele rowniez . jestem tam juz na 5 poziomie (poziomow jest 11) i jestem zadowolona. uczylam sie przez 2 lata na pulaskiego ale jeszcze wtedy nauczanie w tej szkole odbywalo sie szklona metoda a nie kazda osoba moze sobie pozwolic na odrabianie lekcji w domu. zrezygnowalam, zapisalam sie na callana na kosciuszki i nie zaluje. z tego co wiem to na pulaskiego dopiero w tym roku ruszylo nauczanie metoda callana i nie znam opinii osob ktore z tej szkoly obecnie korzystaja,sa tam male pomieszczenia klasowe, no ale czego wymagac po bylych garazach spoldzielni mieszkaniowej. jesli natomiast szukasz szkoly dla dziecka to zdecydowanie polecam ta ktora prowadzi darek ratajczak zajecia sa w szkole podstawowej nr 2 po pol godzinki (jest naprawde swietna dla maluchow 5-6 letnich).
iwona

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk