• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Plaza Suwałki!

Zaczęty przez pazlotnik, 25 Wrz 2006, 13:34:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janek Kos

A tam nie stac.
Do kina w Suwalkach mi i wielu moim znajomym nie chce sie chodzic, bo standard jaki oferuja jest... (no comment)
Zdarza mi sie jezdzic do kina do Warszawy lub Białegostoku (specjalnie na film). Do Warszawy glownie do kina IMAX. Takie w Suwalkach nie powstanie :)

Tak wiec mysle, ze multikino w Suwalkach to bardzo dobry pomysł :)

Suwalczanin

Jakie suwalki stac na taka dzialalnosc??? przeciez to prywatny inwestor a nie miasto bedzio to budowac (daj Boze)

Winston Wolf

Niestety nie wytłumaczysz (vide wątek o Empiku:
[cytat]Myślicie że Gajewski wpadnie na taki pomysł żeby Empik otworzyć w Suwalkach??[/cytat])
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

hmmm...

A to gajewski nie otwierał empiku na otwarciu?;) a to nie dobry ten nasz prezydent:P

maciejan

to właśnie takie myślenie, że bez władz to nic nie może sie dziać... władza zbuduje mieszkanie, władza da prace, władza da to, władza da tamto i tak całe zasrane życie władza ma robić dobrze...
człowiek z klawiaturą przed sobą

Józek G.

A  taattata Ostatnio słyszałem że Disneyland mają stawiac - Michael Jackon miał zasponsorowac :)

dzasta

aa byłam w takim "bajerze" w Warszawie :D
kino ŚWIETNE!
ekran tójwymiarowy 22x18 metrów :D
yeah prawie jak blok :D mój

jeśli w Suwałkach takei coś powstanie, to będzie siódme niebo :D
i tak Empik to juz postep ;]

i też własnie słyszałam że w miejscu dawnego aresztu ma być takie centrum rozrywkowo-handlowe
:D

Janek Kos

Rowniez potwierdzam, ze chodzi o areszt :)
Oczywiście ten na Dwernickiego :)

realista

potwierdzam: dobrze zorientowany anonimowy informator donosi ze inwestor nie jest zadowolony z dotychczasowego przebiegu rozmów w sprawie realizacji inwestycji i prawdopodobnie pozbedzie się nieruchomości
realista

Winston Wolf

tiaaa... "dobrze zorientowany anonimowy informator" pewnie współpracował z WSI i wie wszystko  :D
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

px

ciekaw jestem jak ta plaza bedzie wygladala w polaczeniu z architektura ex-aresztu :]

Izabela

px

martwie sie bardzo, bo jestem uczulony na badziew :]  a jak czasem widze plaze w innych miastach to mi rece i nogi opadaja (zwlaszcza w Krakowie, no ale ta juz ledwo zipie). ja rozumiem, ze ludzie w suwalkach lykna wszystko, ale to beda tez widziec ludzie spoza miasta..

Tam Hipopo

tak - z Jeleniewa, Przerośli i przygraniczneho Mariampola

px

hmm widze ze na merytoryczna dyskusje nie ma co tu liczyc :] bo i z kim? :]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk