• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Start w wyborach samorządowych...

Zaczęty przez Boczek, 04 Paź 2006, 22:26:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Boczek

Witam.Mam zamiar startowć w wyborach samorządowych do rady miasta.Jestem własnie w stadium tworzenia swojego programu.Podstawowymi założeniami będą:
- ściągnięcie do Suwałk turystów przez reklamę w dużych miatach Polski i Niemiec
- oczyszcznie suwalskich ulic z patologii która zagraża normalnym ludziom
- pomoc rozwijającym się firmom (zwolnienia z podatków miejscowych)

Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Jakie są wasze oczekiwania wobec miasta??

jaw 1

Wybacz Panie Boczek. Wydaje mi się że stadium, które przechodzisz należy do tych larwalnych - pierun wie, co się z tego rozwinie, a ja wolałbym zobaczyć dorosłą formę.. może jakiego motyla... :D  Może trochę dojrzej, a potem baw się w gminną politykę.  Ad 1 - może najpierw więcej zaplecza hotelowo - rozrywkowego? Pokaż mi atrakcje tego miasta ( nie mówię o Suwalszczyźnie). Ad 2 - patologia to zjawisko, nie przedmiot, czy osoba; nie wiem, jak z niej oczyszczać ulice, proponuję trochę poczytać... może jakiś słownik... Ad 3 - lepiej im po prostu nie przeszkadzać. Większość większych na początku działalności takie ulgi ma już załatwione; a czy jesteś przekonany, że istnieje takie coś jak podatek miejscowy? :o  Przykro mi, że nie umiem powstrzymać się od sarkazmu ale populistyczne samoobronopodobne majaczenia doprowadzają mnie do klekotania zastawek :P

gtex

wyluzuj boczek, twoje hasła to już nie kiełbasa, to już nie cebula tylko zwykły chłam wyborczy...jeszcze tylko napisz, że chcesz kopalnię rudy otworzyć na Szurpiłach i popierać budowę obwodnicy...Boże uchowaj nas od takich patriotów-idealistów...

a ja

a ja chce by dobrym ludziom żyło się dobrze, a złym -gorzej, aż wydobrzejo....

sajgon

Człowiek odpuść sobie śmiech na sali, czy to wogóle przepracowaleś w swoim zyciu choć 1, 5 roku! Sam jestes chodzaca po ulicy patologią, pomyśl moze jaki masz pomysł ma ożywienie stefy ekonomicznej moz bez ideii że zostaniesz jej prezesem
sajgon

Zawodowy Czyściciel

jestem zawodowym czyścicielem i zajmuję się usuwaniem patologii z ulic, czyszczeniem podwórek z marginesów oraz wytrzebianiem elementów obcych  - panie kandydacie zgłaszam gotowość pracy dla czystości ziemi, tej ziemi

młoda

Boczku, przeciez to od razu śmierdzi zwyczajnym przekunpieniem...I tak byś tegio nie doprowadził do finalizacji ;) Kampanie wyborcze już nie są obiecywaniem, one przerodziły się w zapewnianie głupich.. Powiesz takiemu jednemu, że wybudujesz mu basen w ogródku z miejskiej kasy w zamian, że na Ciebie będzie głosował i po sprawie.... Może poszukaj takiego kogoś :P

nerooon

Boczek ???? Ty na nasze ziemie chcesz znowu krzyzakow sciagnac? juz raz ledwo ich wypedzili  :D Kilkaset lat temu jeden ich zaprosil zeby mu pomogli . I co? Ido bitwy pod grunwaldem doszlo hehehe Poczytaj troszke historii :o
nerooon

anetus

anetus

nerooon

Zeby mial ladniejszy nick to moze a to sam nick cie stary zdradza ze siedzisz nic nie robisz nudzisz sie i tyjesz  :D Zebys mial inny nick to moze i ja bym na Ciebie glosowal :D Z drugiej strony nie wyobrazam sobie jak na miejscu p Gajewskiego w Urzedzie Miasta siedzial by Urlich Von Juningen :D .A moze i dobrze moze bysmy mieli w Suwalkach czerwone dachy hehehe
nerooon

nerooon

Ludzie glosujcie na mnie  :D                                                             Browary i inne towary ja tobie Narodzie kochany dam :D
nerooon

Zekocoster

"- oczyszcznie suwalskich ulic z patologii która zagraża normalnym ludziom" no no.
paczaczasz.

a ja

ja też coś kce bo miasto musi mnie coś dać, mnie sie należy..,

wojtek_kosynier

W TV Suwałki wyemitowano dywagacje czterech kandydatów na radnych na temat kultury.
Dyskusję zdominowała para Maria Lauryn - Andrzej Matusiewicz.
Jak zwykle w przypadku dyrektor ROKiS, mieliśmy do czynienia z potokiem słów. I jak zwykle, nic z niego nie wynikało. Jeden wielki BEŁKOT.
Nie lubię PiS-u, ale do argumentacji Matusiewicza trudno się przyczepić. Choć z drugiej strony, na tle pani Lauryn i dziecko z przedszkola wypadłoby sensowniej. Jedynie uwagi pana Matusiewicza na temat spotkania polonijnego troszkę pachniały tendencyjnością. Bo przecież jakby UM "wypiął" się na tę inicjatywę, to pewnie usłyszelibyśmy o lekceważeniu emigracji... Pan Matusiewicz stwierdził, że fundusze przeznaczone na ten projekt, lepiej by było przeznaczyć na edukację kulturalną młodzieży (finansowanie wyjazdów do Teatru Wielkiego - no, nie wiem).
Pan Serafin wspominał o projektach bardziej ambitnych oraz o braku sali. Wymieniając najciekawsze wydarzenia wspomniał o: Hora Cantavi (tak jest!), Muzeum Regionalnym (no chyba Okręgowym?!) i o Aukso. Niestety, tegoroczne edycja Letniej Filharmonii była słabiutka, ale znając perturbacje organizacyjne, nie mogło być inaczej. I proszę mi nie wmawiać, że Jagodziński to dobry jazz!
Najmniej powiedział Pan Chuchnowski. Także poruszył temat kultury dla wybranych - wtajemniczonych niejako. Ale dlaczego za przykład dał koncert Malickiego? Nie rozumiem!?

Po co ja to w ogóle piszę?

gtex

hehehe...a widzieliście buciki i skarpetki pana Serafina - zawaliste - myślałem, że rąbnę o ziemię ze śmiechu jak się gościu wystroił :D, a no i ten żelowy układ kłaków :) Ubaw po pachy...A i tak redaktor (nie mylić z dyrektor) prowadzący Drażba jest najlepszy i ten jego akcent :>

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk