• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Przedszkole

Zaczęty przez nick, 16 Sty 2007, 13:13:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

kasia

Hej a w miescie ? Moze  na korczaka ? To chyba duze przedszkole i zawsze w centrum ..
Kasia

przedszkolak

Fakt przedszkole na korczaka jest fajne. Przede wszystkim pracuje dostatecznie długo aby rodzice nie musieli po pracy biec po dziecko ale spokojnie dojść. Ma największe sale - dzieci mają dużą powierzchnię do zabaw. Są dodatkowe zajęcia. Kadra fantastyczna.

nick

patrzę że wątek się odświeżył, więc powiem...
że moje dziecko suma sumarum poszło do przedszkola na nowomiejskiej i musze powiedzieć że jest super i nieżałuję decyzji, pełno zajęć dodatkowych (zresztą jak w każdym przedszkolu), dużo teatrzyków, wycieczek, konkursów... ogólnie super
nick

jeno

przedszkoli jest za mało i to nie tylko w Suwalkach. Wladze powinny cos z tym zrobic, tzn. odtworzyc wczesniej pozamykane placowki,a wczesniej oglosic nabor nauczycieli do pracy.
jeno

asia29

To na Nowomiejskiej jest przedszkole? Przecież tam jest poradnia? ???

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Raceman

Jeśli szukacie przedszkola dla swojego dziecka a jesteście z Krakowa lub okolic to polecam zajrzeć na stronę https://przedszkoleharmonia.pl/. Można tam znaleźć kontakt do świetnej placówki.

Aralka

Dokładnie, znalezienie dobrego przedszkola dla swojego dziecka wcale nie jest takie proste. Dlatego odpowiednio wcześnie musimy zastanowić się nad potencjalną przeprowadzką. W większych miastach będzie z pewnością dużo więcej możliwości. Oczywiście nie możemy liczyć tylko i wyłącznie na system edukacji. Musimy we własnym zakresie orientować się kiedy dziecko przejawia zainteresowanie takimi kwestiami jak nauka czytania - https://czytamsobie.pl/jak-nauczyc-dziecko-czytac Widać to doskonale po zainteresowaniu literkami lub tym co jest napisane na jakichś przedmiotach. W dzisiejszych czasach znajdziemy wiele pomocy dydaktycznych by skrócić cały proces.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk