• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

BRAMA

Zaczęty przez HP507, 23 Sty 2007, 10:36:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

:)

poza tym to , że nietrzeźwym i niepełnoletnim nie padaje sie aloholu, to zasada, która w bramie (jak i w innych knajpach) nie dokońca działa, więc nie mówmy o zasadach, jakie panują w pubach knajpach, czy ogólnie w gastronomi.

alfa omega

to nie jest kwetsia narzekania kif, tylko tego, że jak coś się pisze to trzeba po polsku, a nie po polskiemu!!!

dla mnie te Druzgielniki to żenada!!! tyle!

Bramę omijam z daleka, bo nie noszę dresów i nie jeżdzę bmką 5 ką :P

Karloss

ej dajcie spokój nie macie innych problemow bijecie sie jak baby na rynku o miejsce wyluzujcie ja osobiscie narzekam na dziury w jezdni a czy jak zaczne wypisywac na forum dotyczacym dziur w jezdni ze to nie tak tamto nie tak to cos zmieni nie sadze tylko zmarnuje czas na to a to forum powstało w celach informowania was co aktualnie bedzie sie działo w lokalu a czy komus to sie bedzie podobalo czy nieto kwestia gustu i upodoban muzycznych pozdrawiam forumowiczow i chillout

mary_kate

przepraszam, a czy jest jakaś osoba, która nie zrozumiała o jakie miejsce chodzi, bo napisano \"Druzgielniki\"?? Tylko takich problemów Wam życzę :)) Moim zdaniem bardzo fajny pomysł. nie ważne na jakim obecnie poziomie stoi lokal i ilu osobom się tam nie podoba.

Karloss

Dziekuje mary_kate za pozytywne odczucia co do pomysłu i zapraszam serdecznie do wziecia udziału w konkursie ... :)

Karloss

Zapraszamy na koncert który odbędzie się 6 marca 2010 szczegółowe info:http://www.alcaponeband.pl/

Karloss

Już 30.01.2010 odbędzie się impreza karnawałowa z konkursem picia kamikaze na czas ale w jakim stylu to dopiero pokażemy przed samym konkursem oczywiście przewidziane są również nagrody zapraszam serdecznie...

clod

Wytłumaczcie dla takiego laika jak ja co to jest za drink ten kamikaze?
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Karloss

Proszę oto wytłumaczenie:
- wódka 40ml
- blue curacao (likier) 30 ml
- sok z limonki lub cytryny
Wszystko wlewamy do shakera z lodem wstrząsamy i przelewamy do 6 kieliszków jest to znikoma ilość alkoholu ale smakuje wybornie, ale sposób w jaki będą pili to zawodnicy i zawodniczki będzie odbiegał od norm więc clod zapraszam cie do wzięcia udziału w tym konkurencji ... Pzdr . :D

Wadim

Prawdziwe kamikaze to kieliszek wódki topiony w kuflu piwa :lol:

macary

Wadim - to o czym piszesz, to U-Boot....
Andy

Wadim

Tak, masz rację. Chodziło mi o to, że taka rasowa nazwa a drink-popierdółka...

clod

Dzięki Karloss za wyjaśnienie.
Ja (podobnie jak np. Big Lebowski) z drinków preferuję White Russian. Polecam!
Ale ten kamikaze też mnie zanurtował, pomimo małej ilości procentów szybkie picie z małych kieliszków może być zdradliwe.
Pzdr.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Karloss

Proszę bardzo. Ale jak byś miał ochotę na dobrego specyfika to zapraszam do lokalu własnoręcznie przygotuję lux torpedę... Pozdrawiam chill

Karloos

Uwaga już 06.02.2010 odbędzie się NOWA impreza z cyklu \"Gruba BIBA\"Tą imprezą zaczynamy cykl imprez na najwyższym poziomie muzycznym, raz w miesiącu w wybranym
klubie w Polsce będzie odbywać się współorganizowana przez nas impreza, naszym celem jest
dostarczenie Wam muzyki na najwyższym poziomie, jest to zarazem podziękowanie dla Was za to
że jesteście z nami. Tym razem do wygrania wśród uczestników imprezy będzie 10  pojedynczych
wejściówek. Podczas każdej GrubejBiby będziemy dokładać wszelkich starań aby Was
usatysfakcjonować muzycznie, tym razem zaprezentują się DJ Hermetic (DFC/CBC/GrubaBiba.pl) i Adam Starsky (DFC/GrubaBiba.pl)
 GrubaBiba.pl
Zapraszamy...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk