• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ocena serwisu

Zaczęty przez misza, 12 Paź 2005, 12:49:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

misza

Witam!!!

To znowu ja ... i znowu drecznie adminów.
Zaraz beda mi zarzucac ze moj serwis jest gorszy (podam adres moze nie zbanuja www.suwalki.mwg.pl). Pewnie tak pod wzgledem tresci i informacji dawno do niego nie zagladalem - to fakt. Ale przyjdzie czas ze go usprawnie, albo oddam do prowadzenia w dobre rece.

No ale tutaj grafika jest tragiczna. Nadal nie ma zrobionego ladnego topu. A niebieskie tlo bardziej sie kojarzy z jakims serwisem niebo.pl jak z suwalkami. Czy az tak ciezko jest zrobic jakas ladna graficzke na topa? Jakies fotki suwalk itd...
Nie ma co sie wypierac brakiem czasu bo ten serwis tworzy kilka osob wiec jakies obowiazki mozna podzielic. Kolorystyka jest zenujaca, monotonna i zaprasza do snu ;). Moze czas na jakies zmiany i uatrakcyjnic serwis wizualnie a nie konkursami. Oczywiscie konkursy sa tez bardzo wazne ale zarazem wazny jest efekt wizualny. Z doswiadczenia ktore caly czas zdobywam wiem ze pierwsza cecha, ktora sie zauwaza jest wyglad szaty graficznej, dopiero pozniej czlowiek skupia sie na tresciach. Jesli ktos mi powie ze jest odwrotnie to niech moze zrobi strone tylko tekstowa black&white.
Poza tym na serwisie jest dosc malo roznorodnosci. Dobrym atutem serwisu sa informacje, ktore w miare czesto sa uaktualniane. Ale jak widac jest brak perspektyw na dalszy rozwoj i funkcjonowania serwisu.
Brak checi ?? Brak motywacji ?? Brak czasu ??

Moze administratorzy sami juz sie znudzili prowadzeniem tego serwisu.

Pozdrawiam

ps. jak bede mial jeszcze jakies uwagi to sie dopisze ;)
Put your hands in the air and give me all your money ;)

realista

coż za hipokryzja stary
najpierw looknij krytycznie na swoje dzieło a potem czepiaj sie innych
na www.suwalki.mwg.pl to dopiero żenada
smiesznie brzmi w twoich postach \"doświadczenie\" i inne \"fachowe\" porady
stary pokaż co ty zrobiłeś
realista

arkanoid

Jako psycholog moge napisać że styl w jakim Misza napisał ten post i jego podejście do suwalki.info świadczy o tym że jest on poprostu zazdrosny i dobrze wie że nie przebije już popularności suwalki.info swoim pseudo serwisiem dlatego postanowił im dowalić...co mu nie wyszło...

Pawy

Pawy

Gość ma nie jedną strone na swoim koncie co jest napisane na stronie ;)

misza

realista: he he he no widze ze inni sie wypowiedzieli za mnie... stronka moja podana jest... wiec wiesz to nie jest hipokryzja tylko pewien schemat... do ktorego sie nawiazuje... widac ze sie nie znasz na technikach...
poza tym jesli chcesz cos mi zarzucic to zobacz sobie jaka mapke suwalk zrobilem www.suwalki.mwg.pl -> link \"mapa\"

arkanoid: wlasnie o to chodzi ze nie jestem zazdrosny o ten serwis, ja poprostu nie mam czasu prowadzic swojego... i tyle poza tym nie wiem czy wiesz ale propozycje prowadzenia portalu suwalki.info dostalem juz dawno, z pewnych mi powodow odrzucilem oferte i nie mam za to do siebie zalu.

do reszty: jesli chodzi o moj serwis w chwili wolnej dokoncze go i przekaze komus kompetentnemu do prowadzenia. Serwis nie byl aktualizowany od kilku miesiecy wiec nie ma sie co dziwic ze nie ma zadnych informacji. Chociaz zamysl mojego serwisu jest zdecydowanie inny jak serwisu www.suwalki.info i dlatego kazdy serwis idzie inna droga.

Oceniam serwis z perspekty doswiadczenia. A jesli ktos mi chce zarzucic cos do doswiadczenia to zapytajcie wlasciciela serwisu kto mu robil mase skryptow i takich tam. www.baltyk.suwalki.info - tez ja stworzylem i jakos dziala i nikt nie zarzuca braku profesjonalizmu. Dziwne ze teraz pracuje w agencji medialnej i dostaje coraz wiecej ofert i zlecen z roznych firm.

Pozdrawiam wszystkich sceptykow i tych ktorzy mysla ze chce komus dopieprzyc.

misza

sorka zapomnialem sie zarejestrowac!!!

aha. jeszcze jedno jesli zarzucacie mi brak profesjonalizmu to jak nazwiecie korzystanie z gotowych systemow ? bo w moim przypadku wszelkie systemy napisane do funkcjonowania stron sa mojego autorstwa.

Sorka luki ale taki lajf

luki

Hehehehe Misza i co z tego że jedziemy na gotowym systemie cms ? Pasował nam taki to go wzieliśmy. Poza tym koszty stworzenia nowego systemu który byłby praktycznie duplikatem jportala gdyż ten w 100% jest dostosowany do naszych potrzeb byłby kilka krotnie wyższy niz wykupienie licencji w/w cms-a.  Trzeba niwelować zbędne koszta a nie je wytwarzać. Z takim podejściem do interesów lepiej wybij sobie z głowy założenie kolejnej już firmy bo zniknie ona z rynku jeszcze szybciej niż ta poprzednia.

PS. Jeżeli zachodzi taka potrzeba moduły robimy sami.

misza

Piszesz o kosztach... tylko ze ja sie nie wdaje w koszta bo pisze sam cms\'y a wy niestety niwelujecie koszta i placicie za najtansze koszta he he he.. Wiec nie gadaj mi o podejsciach do interesow.... Poza tym nie wiem o jakiej poprzedniej mowisz bo jakos jeszcze nie mialem swojej firmy... wiec cos Ci sie pomieszalo... Co do interesow to moje rozwiazanie nad ktorym teraz pracuje bardzo dobrze sie rozwija... i mam juz ponad 100 zadowolonych klientow i zadatki na kilkarazy tyle wiec nie wiem czy mam zle podejscie do interesow. Od nowego roku wprowadzam swojego cms\'a do sprzedazy dla firm... - i chyba bedzie dosc dobry bo juz kilka serwisow na nich bazuje i zaden klient nie narzekal. Brakuje mi tylko skonczenia aplikacji do wykonywania zakupow przez net ale to juz jest na wykonczeniu.

No i czas sie zabrac za pelna interakcje. Macromedia Flash Rulezz... wyczesany program spodziewaj sie niedlugo ciekawej prezentacji w necie naszej firmy ;)

Pozdro

realista

pawy a na co mam patrzeć?
http://www.misza.w.szu.pl/index.html

albo nie działa, albo żenada albo nie misza
realista

misza

realista: skoro taki dobry jestes to moze podasz jakies swoje prace ??

realista

a czy ja powiedziałem ze cokolwiek zrobiłem?
a czy to ja udzielam innym \"fachowych\" rad?
realista

vanillacat

Nie od razu Kraków zbudowano. Spokojnie... :D Ponadto mnie odpowiada niebieski kolor (proponuje poczytać: \"Płeć mózgu\" A. Moire i D. Jessel jak ktoś ma ochotę). A zresztą wszystkich i tak się nie zadowoli, jedemu bedzie się podobał kolor, drugiemu brak bedzie serwisu randkowego  :D a trzeciemu teksty. Ale zawsze moze byc lepiej....
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

laffi

:D :D :D o, widzę że fachowcy są w stanie wojny... ;)

realista

realista

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk