• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ocena serwisu

Zaczęty przez misza, 12 Paź 2005, 12:49:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

laffi

no bo taka terminologia \"fuchowa\"... ...i wogóle ;) muszom chopaki być w temacie ;)

realista

wiesz, jedni znają terminy fachowe a inni wiedzą co one znaczą i z czym je \"zjeść\", ja tam nie wiem kto się bardziej zna na terminach fachowych ale dla mnie suwalki.info jest ok a te strzepy z porfolio miszy są beee ;)
realista

misza

realista: he he he piotrus.. nie wymyslaj zbyt wiele poza tym nie wiem czy to sa strzepy. sporo projektow w moim portfolio brakuje a nie umiescilem ich narazie specjalnie tylko dlatego aby moc spokojnie pracowac nad nowym portalem. Moze z czasem staniemy sie konkurencja ;) Ale to narazie jest tylko w planach. Poza tym bede mial wolny czas to skoncze to co chcialem zrobic i pokaze Wam co i jak wyglada. A narazie jestem zbyt zajety wdrozeniami nowych systemow - dlatego to co widac na mojej stronie nie jest aktualizowane od ponad pol roku. Czesc systemow jest uaktualnianych przez samych uzytkownikow - stad serwisy czesto wygladaja zdecydowanie inaczej niz na poczatku jak oddawalem produkt. Nie chcac byc zlosliwy piotr i tak najgorsza strone jaka wykonalem byla strona dla Twojej firmy. Flash nic nie mowiacu z brakiem interakcji. Ale sam chciales cos takiego i dlatego nei wnikam w to. Twoj pomysl moje wykonanie.

Aha napisales \"wiesz, jedni znają terminy fachowe a inni wiedzą co one znaczą i z czym je \"zjeść\".. .\"

No akurat wiem ze Ty je znasz w koncu jestes marketingowcem, ja tez je znam bo jestem wykonawca projektow czyli tzw Webmasterem wiec tez wiem jak uzyc terminow jak i technologii.

Pozdrawiam

ps. Jak skoncze swoj warszawski serwis to podam linka abys mogl zobaczyc jakie ciekawe rozwiazania wprowadzililem do systemu portalowego.
Put your hands in the air and give me all your money ;)

Adaskoo

Strona ogólnie dupa !!! Co za mądry człowiek jedzie na gotowym cms lipak  jak  h......  zróbcie  coś swojego kazdy baran potrafi sobie zainstalować  jportal.........

Pozdro lamuzy!!

Zagranica

Fajne jest to, że są tu wszystkie bierzące wiadomości dotyczące Suwałk, a naprawdę okropne jest to, że ta strona otwiera się tysiąc lat
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Arens

Nooooo to i ja coś powiem - serwis jest OK w 100% można znaleźć
same aktualne inforamcje - a to najważniejsze . Szata graficzna jest ładna , prosta , czytelna i przejrzysta ; że nie ma fotek suwałk ? A co to ma do rzeczy ? Jeśli sie nie myle to jest serwis INFORMACYJNY a nie reprezentatywny . Bo stronka pana o ksywo - imieniu MISZA to wyglądem mnie nie powaliła ( jedno naprawde fajne zdjęcie jest ) odnośnie informacji .....to taktownie pominę milczeniem.
Acha u mnie ta stronka otwiera się w secundie  :o

Chopaki z Suwalskiego Serwisu Informacyjnego : TAK 3ymać !!!!
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Zagranica

Bardzo ale to bardzo nie podoba mi się to, że giną moje posty. Jestem dośc poważnym człowiekiem i nie wydaję mi się, żebym moimi wypowiedziami kogoś uraziła.

luki

Które posty masz na myśli ? Jeżeli chodzi o te w \"Suwałki story\" zostały one usunięte ze względu na brak zgodności z tematem. Zresztą nie tylko twoje posty zostały usunięte w \"Suwałki story\"

Pozdrawiam :)

Zagranica

kamil

A mi wydaje się, że na wszytsko trzeba mieć dobry pomysł...co do krytyki...byleby była konstruktywna. Luki! Pozdrówka:)Tak trzymaj:)
camusyy

Emka13

Czy ja wiem..?Ta Twoja stronka nawet moze być.Można by ja trochę poprawić i by nei była taka zła;) Musisz troszku nad nią popracować:P
...::Emka::...

misza

Loki: kolejna uwaga do oceny serwisu.

Uwagi techniczne:
Chodzi o moment logowania. Uzytkowik po zalogowaniu ma pokazane czy dostal jakies wiadomosci. TO bez sensu bo chyba powinien wchodzic od razu do foru. A nie przebijac sie przez podstrony. Inna opcja czy logowanie do serwisu ma na celu tylko dodawanie newsow na postach oraz dostawania informacji z info co nowego dopisane zostalo. Przeciez to bez sensu. Brakuje panelu administrowania swoim kontem oraz brak wylogowania... czyli troszke user sie gubi.

Pozdro i mysle ze te podstawowe bledy poprawisz.

2ga uwaga:
Jesli komus kasujesz posta to zamiast posta moze bys wstawial jakies info ze tresc niezgodna z tematem etc... przynajmniej nikt by Ci na glowe nie wlazil ze kasujesz posty. Bo to kojarzy sie z ograniczeniem wolnosci slowa  - czyli powrot do czasow PRLu

Pozdro
Put your hands in the air and give me all your money ;)

Wincenty

Serwis waro rozbudować
Warto też zadąc pytanie do jakiej grupy ludzi ma być skierowany
Jeśli do kilku to trzeba go podzielić.
Ogólnie jest czyteleny.
pozdrwawiam

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk