• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Schronisko...

Zaczęty przez Emka13, 16 Paź 2005, 14:52:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zagranica

Widzisz Emka jednak można i nie ma się czego bać. Jest takie piękne przysłowie chińskie: \"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszeg kroku\". Głowa do góry.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

vanillacat

Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

luki

oskar89

Ludzie nie mają co jeść a oni myślą jak pomóc schronisku.Najpierw należy pomyśleć o ludziach a potem można myśleć o zwierzętach. :(

Emka13

Wiecie co..?Od dziś zbieram w szkole pieniądze.W połowie tego miesiaca pójde do 7 i do 11.Moze i oni sie przyłączą.Narazie muszę sie zadowolic moja szkołą.Buźka:D;)
...::Emka::...

Emka13

Ten cały pomysł nie udałby mi sie gdyby nie wy wszyscy.To także dzieki wam;)Dodawaliscie mi otuchy i sie udalo.Teraz musze jeszcze zrobic koszulki z logoem akcji.Pozdro;)

Emka13

Ja sama na podwórku znalazłam rasowego Berneńczka(Berneński Pies Pasterski)Moze ktoś chce psinke przygarnonć bo szkoda go od schroniska oddawać.Ja mam amstaffa i one nie mogą być razem bo sie gryza a z Amstaffem nei ma żartów.Może ktoś chce psiaka..?ma nie całe 2 latka i z daleka przypomina colli.Jest czarno-biały i naprawde milusi.Będze wiernym przyjacielem az do konca jego dni.Jest zdrowy nie mam kleszczy niedługo go odpchle jest wykąpany i mam mięciutkie futerko.Taki misiek.Proszę was może jesdnak znajdzie sie chcętny..?Zdjecie będe miała nie długo to będe mogła wysłać.Pozdro8)

vanillacat

Nie pleć głupot......zwierzęta tez potrzebują naszej pomocy..... :o
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

BlackWing

[cytat]Ludzie nie mają co jeść a oni myślą jak pomóc schronisku.Najpierw należy pomyśleć o ludziach a potem można myśleć o zwierzętach.  

--
-=Oskar=-[/cytat]
Prosze bardzo oskar - droga wolna - zorganizuj cos podobnie jak Emka z mysla o ludziach.. :[ Ta cala twoja wypowiedz.. :/ - jakbys nie wiedzial co napisac i probujesz sie usprawiedliwic, ze ty nic nie robisz. I wiesz co? Ludzie w wielkszosci przypadkow sami zgotowali sobie ten los, a zwierzeta nie sa niczemu winne, dlatego nie mozesz potepiac tych, ktorzy im pomagaja!! :[
Gratulacje Emka!! Oby tak dalej..
Mimo wszystko chcialabym wrocic jeszcze do pomyslu strony internetowej - kiedys potrzebowalam informacji o schronisku suwalskim (chociazby takiej, gdzie sie znajduje dokladnie :O) i taka strona bardzo by mi sie wtedy przydala..
Moze jakies pomysly co do tego, co na takiej stronie mogloby byc? Poza zdjeciami psiakow i kociakow, informacja o tym, gdzie jest schronisko, kontaktem i ewentualnymi linkami do stron o podobnej tematyce.. :) Sama bym sie wziela za stworzenie takiej strony, ale raz - ze jestem baardzo daleko (no dobra, bez przesady - ok. 700km) od Suwalk, to jeszcze z samym html nie mialam zbyt duzo do czynienia (a i to jakies dwa lata temu) wiec nie byloby zadnej rewelacji.. Obecnie jestem na kursie php ale tez nie wiem, czy cos z tego bedzie.. :/ No i jeszcze kwestia umieszczenia takiej strony w Necie - nigdy tego nie robilam i szczerze mowiac nie wiem gdzie i jak ja umiescic (chociaz podejrzewam, ze to najmniejszy problem)..
Oj Emm, chcialabym miec tyle zapalu i wiary co Ty.. lub chocby polowe tego :)  
Pozdrawiam serdecznie!!
~M~

Emka13

Acg.. BlackWing  Widzisz..wszystko sie zaczęło od tego że znalazłam na podwórku szczeniaka i nie znalazł sie dla niego dom.Musiałam go oddać do schroniska ponieważ ja mam Amstaffa a on był o szczeniaka zazdrosny.I jak zobaczyłam te biedne psiaki to aż mi łezka po policzku poleciała..:( Postanowiłam dowiedzieć sie czegoś o naszym Suwalskim schronisku i..Dowiedziałam sie sporo.Np: że w naszym schronisku brakuje wciaż miejsca dla psów i że usypia sie u nas najwięcej bezdomnych zwierząt w całym kraju.Postanowiłam cos z tym zrobić.No i znalazłam sobie fajną stronę , na której poznałam wielu wspaniałych ludzi.Zaczęłam juz zbierać pieniadze w szkole i mam nadzieje że z tego mi coś wyjdzie.
   A jak ja sie na cos upre:p ..to juz se nie odpuszcze:D :P
  Dzięki serdeczne wszystkim co byli cały czas ze mna i mi pomagali w zrealizowaniu tego planu:)   Buźka dla wszystkich z forum !!!!8):D

Emka13

Schronisko w Suwałkach jest na Sejnejskiej Przy PGK Suwałki.Schronisko jest małe a psów cała masa-od malutkich szczeniaków , jamników i innym małych psiaków- aż po dogi i mieszańce hartów.W schronisku Suwalskim usypia sie średnio 150-200 psów rocznie.NAprawde szkoda tych psiaków.Moze uda sie zamieścić foty psów na forum.Najpierw musze je mieć.Pozdro8)

Emka13

Oddałam pieska!;)Jednak są dobre serce pośród ludzi;)

Remix

A może by tak zorganizować jakoś aukcję ? Każdy z nas dałby jakąś cenną rzecz no i trochę by się nazbierało :)
Piszę poprawnie, po Polsku[/u]

Oscar

Wyluzujcie...nie macie informacji.Schronisko jest opłacane z Urzędu Miasta.Jedynym jego problemem jest przepełnienie.Potrzebne są akcje promujące adopcje psów.b

Oscar

Wyluzujcie...nie macie informacji.Schronisko jest opłacane z Urzędu Miasta.Jedynym jego problemem jest przepełnienie.Potrzebne są akcje promujące adopcje psów.b

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk