• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ryś

Zaczęty przez tajnapolska, 17 Lut 2007, 21:56:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

tajnapolska

słon

Izabela

tajna

Za krótko pokazali Wigry, klasztor i Suwałki, a za długo jakiś głupi stadion i basen w Warszawie, na stadionie gimnastykowała się Merle, a na basenie rozsiadł się Konrad, i trwało to wieki, zaś Wigry z lotu ptaka mignęły dwie sekundy na ekranie, czy Suwałki, więc Tymie zawiodłeś mnie, mimo że widać mnie na ekranie dobre kilka sekund, podczas ostatnich scen z wiecem wyborczym.
 8)
kulturalne suwałki

sz

Ale to jest komedia, a nie film dokumentalny o suwalszczyźnie i ma być śmiesznie, a nie ma widać Suwałki :]
PS. Mnie też było widać :D

wojtek_kosynier

zaroowka

Niestety nie jest. Tym się nie popisał - do Barei dużo mu brakuje.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

bibi

Nie śmiesznie, aż płakać się chce i ....zasnąłem! A nie zdarzyło mi się to od podstawówki. Ale idźcie i oceńcie sami! Ludzie do kin:)
ss

skarabeusz

Sorry, to ja nie wiem co was śmieszy?? Macie jakieś dziwne gusta. No ale o gustach się nie dyskutuje  :]

EX-Suwlaczan

Film wyjaatkow słaby - zawiodłem się. Suwałki w filmie, w ogóle nie przypominają Suwałk. Ludzie nie mają suwalkiego akcentu --- jednym słowem klapa Panie TYM.

osiempiec

No ładnie, a tak nas zjechał na tym planie filmowym że się nie przykładamy do grania... a tu sam się nie popisał  :/
no dobra, ale pokazał nasze ukochane Suwałeczki - zawsze to jakaś reklama dla miasteczka.

NiuŚkuś

hehe... a Ty osiempiec tak nie zdrabniaj :P hehe... co Ty sobie wyobrażasz ... hmmm... a na filmie nie byłam jeszcze no ale lukne kogo tam widać od nas z miasta w wiecu wyborczym :D:D:D
obejrzymy ...
ocenimy ...
8) 8) 8)
Pan Bóg Mnie Stworzył a Szatan Opętał!! Więc Będę Na Wieki i Grzeszna I Świeta!!

clod

JM: Czym się różni \"Miś\" od \"Rysia\"? Tym, że w \"Misiu\" był Tym i w \"Rysiu\" był Tym. I Tym się różni.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Krzysztof M.

Muszę przyznać, żę zgadzam się z Ex-suwalczaninem film słaby, akcent typowo Białostocki nie Suwalski, fabuła kiepściutka, wykonanie średnie. Musiałem go oglądać z przerwami bo 2 razy zasnąłem. Polecam naprawdę tylko dla hardkorowców
We are only what we are...

Winston Wolf

Mnie się podobały dialogi, fabuła - średnia.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk