• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Na co warto iśc do kina?

Zaczęty przez vanillacat, 23 Maj 2007, 17:08:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

vanillacat

Annie nie wiem kiedy bedzie, ale warto isc, oglada sie raczej jak komedie, ale naprawde fajny film :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

dok7

polecam \"Slumdog. Milioner z ulicy\". zdobył sporo nominacji do Oscara i słusznie :) Film jest jak miód na duszę:)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

dok7

Polecam \"Zapaśnika\" z M. Rourkem. Świetny film!!

misia_

zeby to chociaz puszczali dobre horrory a to jakies badziewo puszczaja ze sie spac chce... ja to poszlam raz do kina puszczali horror... kazdy chwalil ze taki dobry... a tu... przespalam caly ten film... zupelne dno... :P

Różooowaa _-_

Heej ;p
Jaa idę naa  \"Wyznania Zakupocholiczki \"  :P
A \"Zmierzch\" podobno fajnyy
 :D  :D

dok7

\"Zmierzch\" odradzam!!!!! Nie wiem co jest fajnego w tym filmie! Tak cienkiego scenariusza dawno nie widziałem!!   :/

willywonka

Bardzo fajnie że \'Oszukana\' jest u nas, na pewno pójdę, tak samo Lektor. Bardzo bardzo dobrze.

ziomal

\"Zmierzch\"? Ty sie podniecają dziewczynki od 14 w dół :D Chodź są czasem tym zainteresowani chłopcy <hahhaa>

clod

Wojny polsko ruskiej nie polecam.
Jedyne co mi się podobało w tym filmie to była muzyka w tle, a zwłaszcza \"Piatnizza\" na końcowych literkach.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Iguanka

Wie ktoś może, czy Epoka lodowcowa u Nas, będzie 3D?
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

milsan

wątpie ale i tak warto iść oglądnąc-wcześniejsze częsci byly fajne-a po za tym wesprzec nasze stare poczciwe klimatyczne kino :)
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości-Albert Einstein

david565

W Suwałkach nie ma jak narazie nic ciekawego na co mozna by było iść do kina.
suwalski czlek

dok7

Gorąco polecam \"500 dni miłości (500 days of Summer)\":

http://www.filmweb.pl/f480762/500+dni+mi%C5%82o%C5%9Bci,2009

:)

Unknown

Karloss

Jak do kina to nie do \"Kina Bałtyk\"byłe na 2012 z dziewczyno i co i zgasło światło 4 razy do tego jakość okrutna a psełdo dzwiekprrzestrzenny to jakas kpina jednym słowem dno

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk