• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Sztuki ...

Zaczęty przez univac, 10 Cze 2007, 12:43:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

univac

Czy w naszym kochanym mieśćie(w którym nie ma nic) są jakieś sekcje sztuk walki, poza hmm z tego co mi wiadomo aikido, taekwondo, kyokushin czy tań ca capoeira?
Ostatnio mocno zainteresowałem się rosyjskim sambo, ale u nas tego nie ma i nie będzie zapewne ...
A chciałbym zacząc coś ćwiczyć :)

Wadim Grinko

Jaćwing

Czyli kolega preferuje bardziej tzw. style chwytane. Z tego co mi wiadomo to z owych jest bodajże jiu-jitsu ale namiarów nie mam.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

univac

Czuper instruktor?
Eh, ah, trzymaj się wątku ;-s

univac

jiu-jitsu, O proszę, możesz się czegoś więcej dowiedzieć?

Jaćwing

Jesli zaczynasz swoją przygodę ze sztukami walki to na początek polacam popracować nad kondycją ogólną, chociażby biegając itp. A powracając do Sambo to wiele podobieństwa wykazuje ono ze stylem Baas\'a Rutena, niezłe szkoleniówki można ściągnąć z sieci. Można tam podpatrzeć różne ciekawe chwyty, dźwignie i duszenia, a potem już zostaje potrenować np. z kumplami:].  
A jeśli jesteś już tak nastawiony konkretnie na to Sambo to można pogadać z mieszkającymi w Suwałkach Rosjanami, może oni będą wiedzieli coś wiecej.
pozdro.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

Mishar

Witam!
Chciał bym dowiedzieć się więcej o sekcji TKD w naszym mieście, czy treningi są prowadzone w okresie letnim?
Będe wdzięczny za informacje.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk