• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Fotki Ślubne w plenerze- gdzie?

Zaczęty przez pilotka111, 31 Maj 2007, 18:32:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

pilotka111

Gdzie można zrobić w Suwałach ładne fotki ślubne w plenerze?Może ktoś z was miał taką sesję ślubną bądź ktoś z waszych znajomych?
Wiem ,że pary młode często fotografują się w Parku Konstytucji 3-go Maja i nad Zalewem "Arkadia"..
Gdzie u nas są fajne miejsca na sesję ślubną ?
pilotka111

Zekocoster

być może pasowało by zrobić sesje nad Wigrami . latem naprawdę okazale się przedstawia to miejsce, jednakże obecni tam cały czas turyści psują cholernie klimat tego miejsca . szczęście trafić na spokój . chyba , że jeszcze nie dokończono tam remontu to w takim razie by odpadała ta propozycja .
ciekawym miejscem może okazać się również kościół Piotra i Pawła naprzeciwko parku 3-maja . jeśli źle pisze proszę mnie uświadomić . ciekaw jestem jakim sprzętem były by wykonywane te fotografie ? . pozdrawiam.
paczaczasz.

Suwalczanka

Chyba nie jesteś z Suwałk i sie nie orientujesz za dobrze, koło parku 3 maja jest kościół pw. Św. Aleksandra i tzw gimnazjalny a Kościół Piotra i Pawła jest na Wojska Polskiego kawałek za hotelem Hancza,  nie sadze by to było dobre miejsce na zdjęcia bo przy nim nie ma nic ciekawego, no chyba że slub był w tym kościele ale głupio robić chyba zdjęcia pod innym kościolem niż slub byl. Ja bardzo wiele par widzialam w Parku Konstytucji 3 maja ale myśle ze to z tego względy ze sa obok dwa kościoly i najblizej i najwygodniej zrobic zdjecia tuz po mszy czy tez przed msza, praktycznie patrząc to nikt nie chce jechac gdzies dalej na zdjecia, to jednak zajmuje troszke czasu wyjechac za miasto a goscie czekaja przecież. Wigry sa piekne zgadzam sie ale duzo w sezonie ludzi jest i ciezko o zdjecia gdzie by nikt nie chodził, sam klasztor w remoncie wiec nie ma co chyba, samo jezioro jest ladne ale to trzeba by znac jakies zaciszne miejsce gdzie ludzi nie ma i tam pojechac ale chyba tu ktos był zainteresowany miejscem w Suwalkach, chyba w samych Suwałkach nie ma jakies zielonego i ładnego miejsca poza Parkiem i Zalewem.
Suwalczanka

zaroowka

Jakim sprzętem?
Jak znam życie to lustrzanką - cyfrową, analogową - to akurat nie ma większego znaczenia.
Kompakty odpadają. ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

aka

ładne zdjęcia ślubne mozna zrobic na terenie wokół restauracji \"Ułańska\" na ul. Wojska Polskiego. Szczególnie nocne zdjęcia są efektowne.
d.zlotnik

inż Mamoń

Najlepsze wychodzą na dachu wieżowca albo w piwnicach kościelnych.

mohammad mohammad mohammad

gosc1

Bardzo ładnie wychodzą również zdjęcia przy kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach.
  8)

Jaćwing

Podobno świetne zdjęcia można pstryknąć w SSSE:] . Nie dość że zakłady tam efektowne to jeszcze fotografię będą stanowić wróżbę na dostatnie życie młodej parze  8)
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

godzik

Fajne efekty mozna uzyskac robiac zdjecia na terenie tej opuszczonej niby fabryki zbudowanej z czerwonej cegly znajdujacej sie kolo torow przy sejnenskiej.

gryson

Im bardziej nietypowe miejsce tym lepiej, o ile młoda para zgodzi sie na takie "nietypowe" zdjęcia.
W zasadzie miejsce nie ważne tylko pomysł na zdjęcia, bo jeśli mają to być "pozowane, drętwe" sylwetki na jakimś tle to nawet nie warto sie trudzić, można i w parku pstryknąć kilka fotek. A jeśli ma się pomysły na zdjęcia (a najlepsze są sytuacyjne) to plener nie aż tak ważny. Proponuję dostosować sesję do pary młodej, może mają jakieś zainteresowania ciekawe, poznali się w jakiś nietypowy sposób lub w jakimś konkretnym miejscu czy okolicznościach i to można właśnie w takiej sesji wykorzystać, jako pomysł na sesję.
Pozdrawiam

taka_1

Moja siostra cioteczna zrobiła sobie zdjęcia w sztucznej jaskini solnej \"Skarbek\" ale to w Białymstoku było....
na prawdę fajnie to wygląda na zdjęciach, gorąco polecam
Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly...
<3

marta

Hej!!! A ja miałam przy kościele Matki Bożej Miłosierdzia i wyszły naprawde fajne oraz w Parku Konstytucji 3 maja ale wszystko zależy od fotografa jego pomysłów nawet najładniejsze miejsce mozna zepsuć jak sie nie umie robić zdjęć Pozdrawiam ;)

eseczka3

Hej. Ja polecam motel Private. Pięknie, zielono, jest altanka, ławeczki, oczko wodne z kładką. Ja tam miałam i jestem zadowolona, bo zdjęcia są super

PannaNikt

a ja słyszałam o fotografie, który zaprasza młodych do studia, włącza głośną muzykę, wrzuca konfetti i poduszki, a młodzi tam szaleją, skaczą i tańczą.8) Jest kolorowo i oryginalnie. Park Konstytucji chyba jest zbyt banalny... ale ten fotograf nie pracuję w Suwałkach... chyba żeby tak namówić jakiegoś    ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk