• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Propozycje co do forum

Zaczęty przez oskar89, 01 Lis 2005, 14:09:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

oskar89

Powinny powstać takie działy:
-Miasto
-Wydarzenia
-Władze
-Ludzie
-Media
-Szkoły
-Sport
-Koncerty
-Dyskoteki
-Bary/Puby
-Ciekawostki
-Miasto w obiektywie

A ze strony powinien zniknąć dział bezpieczeństwo. :]

fresh

a dlczego bezpieczeństwo powinno zniknać oskar89?

oskar89

Bo jest rzadko aktualizowane i nikt i tak tego nie czyta.Zresztą ta strona traktuje raczej bardziej o Suwałkach niż o jakiś wirusach itp.Znajdziecie setki stron o tym. ;)

luki

Oskar stworzenie stałych działów to błąd. W rezultacie byśmy otrzymali małą liczbę postów natomiast dużą liczbę tematów w każdym dziale. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że na forum nic się nie dzieje. Nie byłoby dialogu i wymiany opinii tylko \"suche\" jednozdaniowe, pozbawione głębszej myśli odpowiedzi na problem zawarty w temacie.  Jak to kiedyś ktoś powiedział jest to rozmienianie 5 groszy po groszu - bezsens.

oskar89

W sumie to też prawda bo tak to tu ludzie przynajmniej coś piszą. ;)

Toffik

Forum nie jest złe. Jak na tak małą liczbę uczestników to właśniej ogólne forum jest lepsze. i tak jest niewiele postów. I jest spoko:)

oskar89

No dobra poddaję się.Niech już tak będzie ale i tak bym tu sporo zmienił. :]

Zagranica

Trzy buchy od babuchy i głuchy.

oskar89

Może to inie głupi pomysł tylko żeby było jakieś orginalne a nie o Suwałkach.

Zagranica

A ja lubię czytać o Suwałkach. Miałabym jeszcze taką propozycję, żeby na suwalkach.info był biuletyn kulturalny, co gdzi kiedy.

oskar89

Ale już jest coś takiego w lewym rogu stronu pod nazwą Imprezy. ;)

luki

Dokładnie tak na stronie głównej jest dział \"IMPREZY\" po kliknięciu na którą kolwiek z imrez lub \"więcej\" pokazuje się nowa strona z imprezami a także w prawej kolumnie aktualne wystawy...

pawel

Oscar :) czyżby propozycje działów nie wzięły sie z http://forum.suwalki.pl ??:) hehhe

Zagranica

Fajnie tylko np. nigdy nie wiadomo co będzie grało w takim Futerale np.

oskar89

Do PaWeL:Mi to kolega zasugerował a ja to tylko napisałem.Nawet nie wiedziałem że takie forum istnieje.Jakby co to sorki.A tak wogóle to bardzo fajne forum jest.Ma fajną szatę graficzną tylko szkoda że macie tak mało tematów i odwiedzających. ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk