• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wesele w Suwałkach - HELP !

Zaczęty przez mr.bynek, 21 Sie 2007, 08:09:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czarna

Witaj, gratuluje podjętej życiowej decyzji!
Jeżeli liczysz sie z kasą wynajmij pokoje w gospodarstwach agroturystycznych. Standard jak w Hotelu a o wiele taniej. Nawet nie myśl o hotelu Hańcza. Katastrofa. Jedzenie i obsługa fatalna. Na wesele poleciłabym Ułańską prezentuje się nie źle, i jedzenie smaczne.  
Jestem szalona z poczuciem humoru i na luzie dziewczyna

ania

ja bym radziła zespół vanat oni są świetni byłam na dwóch weselach z ich udziałem,sama tez zamierzam ich wziasc na swoje wesle,moi znajomi byli nimi poprostu zachwyceni,a co do wesela to polecam ośrodek warszawski w gawrych rudzie jest tam też hotelik dla gości,pozdrawiam:)

kotoś:)

a co do "ośrodka warszawskiego": marne okolice (takie więcej zaniedbane można by napisać;))

clod

A ja polecam mazury.
Olecko - hotel Skarpa. Miałem przyjemność być ostatnio tam na weselu. (pozdrowienia dla Asi i Simona)
Nad samym jeziorem, piękna okolica, smaczne jedzonko, nocleg na miejscu.
http://www.skarpa.frame.pl/index.htm
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

maluchin

Witam,
Był ktoś na weselu w klasztorze wigierskim?jakie wrażenia?Gdzie najlepiej zamawiać w suwałkach kwiaty, i może ktoś ma namiary na sprawdzonego dj-a.
pozdrawiam

Krzysztof

Witam
TYLKO NIE W UŁAŃSKIEJ !!!!!!!!
Kierowniczka jest troche niezbyt miła, oczywiście jak juz dostanie zaliczke. :)
Potrafi tydzień przed podnieść cenę za talerzyk np. o 15 zł.
Nie mile wiedziane są ciemne soki bo im się obrusy nie odpieracją.
Poprostu jaja....
Trzeba na nią uważać.
Pozdrowienia
Rojek Krzysztof

Mieeeeeeeetek

Kierowniczka w Ułańskiej jest kobietą szefa, pana T. N i pewnie dlatego zachowuje się jakby miała muchy w nosie  :lol:

Marcin

Podam Ci namiary mr.bynek na Agencję Ślubną mają całą oferte z Suwałk a także z całego wojwództwa. Załatwią Ci salę, kamerzystę, wszystko naprawdę polecam sam korzystałem i jestem zadowolony. Nie są wcale drodzy. Podam Ci maila [email protected] lub nr. telefonu: 508-319-909
Marcin

Jacek

W Starym Folwarku Holiday był dobry za czasów Pani Szyszko. Obecna Pani pseudo kierownik troche zepsuła ta restauracje.

Ada

zgadzam się z Jackiem, za czasów Pani Szyszko było super... a teraz miernota....

kobitka

Bywało się na weselach...
Holiday zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, we  wrześniu byłam na weselu  - porażka, do dzbanka z sokiem dolewa się kranówę - aż się pieni w dzbanku, mało napojów, jedzenie kiepskie, więc nie polecam.

Jedynka na Reja - też sporo zastrzeżeń, ostatnio byłam i podawano rosół w tzw.kufelkach - takie  kubeczki z uszkiem - brązowe lub przezroczyate - porażka  :lol: a szampan w małych szklankach zamiast kieliszków
z tego co wiem właściciel mało ugodowy, narzuca catering, proponuje 3 niezbyt ciekawe firmy, kto co lubi.

Klasztor Wigierski - wg mnie super, z tymże  to sala na małe wesela, takie do 100  i jest w sam raz.

Na Starówce - kiepskawo, własciciel chyba myśli że  moze osiąść  na laurach, ostatnio na weselu śmierdział mi pod nosem stojący na weselu szczupak faszerowany.
Karczma Myśliwska - tam gdzie kiedyś była dyskoteka Viva na przytorowej - porażka, nie zmieniają  talerza, tylko kelnerki chodzą z miską i zgarniają, przecież to woła o pomstę do nieba
Jak wiadomo wszystko uzależnione jest od zasobów finansowych...
Wiadomo że wesele ma się  tylko raz :)   :lol:  :lol:  :lol:
k.j

d1d4

Nie zgodzę się z Tobą Kobitka odnośnie Jedynki. W tej sali miałam swoje wesele. Zapłaciliśmy zaliczkę i od czwartku do niedzieli mieliśmy salę do dyspozycji, dzięki czemu również poprawiny odbyły się na tej sali. Ponadto właściciel oferował swoja pomoc w ustawieniu stołów pokazując kilkanaście wariantów. Nikt nam cateringu nie narzucał, wzięliśmy kogo chcieliśmy.

To, że na weselu, na którym sie bawiłaś podawano dania w takich a nie innych naczyniach, to nie wina Jedynki tylko cateringu. Jedynka nie ma w swojej ofercie zastawy stołowej.

My nie mieliśmy zastrzeżeń co do właściciela tej sali - z góry ustalone zasady wykluczyły jakiekolwiek wątpliwości.

pijawka

Podajcie namiary na kamerzystę, fotografa, zespół - zbieram na swoje wesele :)
aha i gdzie są waszym zdaniem ładne suknie ślubne w suwałkach i nie tylko? może być jeszcze łomża, białystok, augustów...

kobitka

do d1d4

czasy w Jedynce się zmieniły i uwierz że właściciel  narzuca firmy cateringowe, wiem bo sama mam wesele w przyszłym roku więc jestem na etapie załatwiania takich formalnośći  ;)
Pozdrawiam
k.j

ja98

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk