• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wesele w Suwałkach - HELP !

Zaczęty przez mr.bynek, 21 Sie 2007, 08:09:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

ala

Czy ktoś zna zespół Art-Mir Dance i zespół Bez Granic z Suwałk?
ala

paaaa

Droga Mi, ja spośród wielu sal wybrałam właśnie Szelment i wierze, że będzie dobrze :) słyszałam raczej o Szelmencie same dobre opinie,  a jeśli chodzi o jedzenie tzn czy jest dużo czy mało to myślę, że to zależy od tego jakie menu weźmiesz. Bądźmy szczerzy jak ktoś płaci 85 zł za menu to nie ma co liczyć na ogromne ilości jedzenia, ale oferowane przez nich menu za standardową cenę jest z pewnością wystarczające ;) z resztą ja cudem zarezerwowałam tam salę na przyszły rok, więc chyba naprawdę warto tam robić wesele :)
a jeśli chodzi o krawcową to też będę wdzięczna za namiary na kogoś profesjonalnego :)

mi

Droga paaaa, tez mam tam wesele w przyszlym roku, bardzo podoba mi sie ta sala i jej okolica, odnioslam bardzo dobre wrazenie rozmawiajac z kierowniczka i szefem kuchni, ale uslyszalam pewna opinie ze serwuja niewiele jedzenia, dlatego mnie to zmartwilo, bo chcialabym aby starczylo i na poprawiny:)

monika

Ja od siebie mogę dodać, ze na stole super wygląda fontanna czekoladowa i alkoholowa. Niestety w Suwałkach jeszcze nie jest to rozpowszechnione i tylko jedna firma się tym zajmuje.

Mila

Moze juz obecne panny mlode doradza u jakich kosmetyczek sie malowaly i gdzie fryzura byla robiona>?
mila

Piort

Pani Ala. Polecam gorąco zespół art-mir dance. Maj○a wspaniała muzykę.  ( Biesiady przy stole [Saksofon, Akordeon , Tamburyn|) Muzyka do tańczenia dużo nowości dużo fajnej i dobrej muzyki każdy bawił się przy tej muzyce jaka grali.  ( Dance / Disco Polo / i inne) Dużo Disco Polo remixowanych przez Jednego pana z zespołu. Mają lasery , dymy i inne bajery. Bardzo Polecam mało kto w Suwałkach ma coś takiego co oni...
ich strona to www.artmirdance.pl

norbert

Witam byliśmy ze znajomymi na weselu w ubiegłym roku, i w sylwestra w    Policealnym Studium Medycznym prowadzili zabawe sylwestrową, było naprawdę super. Polecam bardzo gorąco. Pełen podziwu, profesjonalizm i super zabawa. Jak będe organizował swoje wesele napewno bez zastanowienia wynajmę tylko ten Zespół.
Norbert

norbert

Zapomniałem dopisać że, piszę o zespole Art-Mir Dance z Suwałk ! dodam jeszcze ze mają wspaniały repertuar biesiadny ! przyspiewki I zabawy przy stolach weselnych, jeszcze raz wszystkim gorąco polecam ten Zespół
Norbert

andzia

kochani byłam uczestnikiemzabawy sylwestrowej na której grał zespół Art-Mir Dance bawilam sie świetnie, zabawa byla super zespol ma bardzo fajny repertuar ! nawet goście po 60-tce bawili sie jak młodzi ! coś niesamowitego. Byłam na kilku sylwestrowych Balach ale tak dobrze nie bawiłam sie nigdy. Gorąco polecam wszystkim, bo naprawdę warto !
;]

iris

Witam,

mam pytanie:  czy ktoś z Was miał na swoim ślubie osobę grającą na skrzypcach? ewentualnie śpiewającą? w mojej rodzinie niestety nikt nie jest uzdolniony muzycznie, a organista w parafii.. wolałabym, żeby nie śpiewał ;p Będę ogromnie wdzięczna za pomoc:)

nr gg: 5200127
[email protected]
iris

monika

Planuje wesele w przyszłym roku w sierpniu. Mam problem z fotografem i kamerzystą. Czy może miał ktoś przyjemność z panem Buchowskim ?? Bo jestem oczarowana jego zdjęciami. Ale on tylko fotografuje:( może ktoś w Was poleci dobrego kamerzystę. Pozdrawiam :)

dobra_rada

JA MOGE WAM ZAPROPONOWAĆ DJA ALBO DJA Z AKORDEONISTĄ RAZEM ;) ZA REWELACYJNĄ CENE ;) PROSZE DZOWNIC 509604166

maja

Witam.Mam wynajęta salę w Sejnach na wesele.Może ktoś zna jakiś tani dobry zespół z tamtego reginu który by zagrał i na poprawinach także.

on

Aga

czy ktoś cokolwiek słyszał o firmie mpstudio?? Zajmują się fotografia i filmowaniem

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk