• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

gdzie można zapisac sie na aerobik?siłownię

Zaczęty przez kaśka, 23 Sie 2007, 10:24:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

jola79a

Obserwator:)

A ja polecam fitness na Chopina przy Gamsie i \"kaczym dolku\" . Rewelacyjna obsluga mila atmosfera ,az niechce sie wychodzic  ,wiem bo to sprawdzilam ,chwilowo tam jest sporo osob i niewiem czy jeszcze zapisy przyjmują ale pewnie mozna sie dostac
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

jolka07

Szczerze odradzam siłownię na ul.Jasnej. Samo zaplecze przyznaję, jest na wysokim poziomie-szatnie, budynek, nowy sprzęt, ale nic poza tym. Sprzętów jest mało, a obsługa...brak słow... Zero opieki trenera, tzn. jest tam \"trener\"napakowany pan M. niestety z zerową kulturą i zainteresowany wyłącznie własnymi ćwiczeniami. Może ten pan posiada jakąś wiedzę, ale jeżeli tak, to używa jej wyłącznie na własne potrzeby. Klientami zajmuje sie z przymusu, nie ukrywając tego nawet - takie wrażenie odniosłam nie tylko ja. Od jakiegoś czasu zmieniłam Applause na siłownię Oskar i to daje mi możliwość pełnego porównania. Oskar nie ma tak nowych sprzętów, wystrój nie jest tak wyrafinowany, ale poza tym naprawdę pełen profesjonalizm! Trener pełen zaangażowania, świetnie dopasowuje plany treningowe, dopiero teraz czuję co to jest prawdziwa siłownia i ile daje możliwości i oczywiście efektów :) Pozdrawiam

doti

Ja też kiedyś chodziłąm na aplause i zgadzam sie z jolką07. Właściciel siłowni - Pan Stanisław - przesympatyczny starszy człowiek, ale osoba, która zajmuje się obsługą sali-naprawdę zły wybór właściciela. Pomoc w ułożeniu treningu to zasadnicza sprawa.  Nie jest ważne jaki jest budynek, wystrój wnętrza, całą ta oprawa. Przecież chodzimy tam wszyscy po to, aby poprawić swoją kondycję, wyrzeźbić sylwetkę, schudnąć... Do tego wszystkiego oprócz samodyscypliny i zacięcia potrzebna jest pomoc osoby wykwalifikowanej, która pomoże, pokaże, ukierunkuje, dopasuje indywidualny trening, taki który pozwoli osiągnąć nam cel. Na to niestety liczyć tam nie można. Ja przerzuciłam się na aerobik na \"kaczym dołku\". Teraz przynajmniej wracając po treningu czuję, ze zrobiłam kolejny krok w drodze do sukcesu ai atmosfera całkiem inna... ;)

mary_kate

do pozbycia kalorii najlepiej posłuzy aerobik, na siłowni tylko rozbujdujesz miesnie, poza tym nie od dzis wiadomo, ze cwiczenie przy muzyce zwieksza ilosc spalonych kalorii, na aerobiku pracuje jednoczesnie wiecej miesni, wiec jest skuteczniejszy. Rowniez bieganie odradzam, jest to wysilek kondycyjny, do zgubienia kilogramow raczej sie nie nadaje, przy okazji rozbudowuje miesnie nog. Dobry aerobik jest w szkole nr 7, ta sama pani prowadzi w 3 liceum, jest bardzo skuteczna. W przedszkolu na korczaka aerobik raczej dla malo wymagajacych. Slyszalam rowniez o aerobiku w budynku gams, ponoc jest bardzo dobry. Nie lec na drugi koniec miasta, jak bedziesz dobrze wykonywac cwiczenia to nawet na korczaka przyniesie to efekty:) A majac troche samodyscypliny i silnej woli efekty uzyskasz nawet w domu, cwiczac z dvd:)

Angelika30

Ja polecam studio odchudzania na chłodnej, nad Kuźnią!
Miła atmosfera, dobry sprzęt i szybko widoczne efekty!
Mają swoją stronę internetową to wszystkiego tam można się dowiedzieć!!!
Jak bym nie chodziła to bym nie chwaliła!

Bartosz

Jak najbardziej polecam Klub kulturystyczny Oskar.
Klub Kulturystyczny \"OSKAR\" oferuje:

- wszechstronnie wyposażoną salę do ćwiczeń - 250m2

- opiekę instruktora

- różnorodne zestawy ćwiczeń kulturystycznych, odchudzających i rekreacyjnych dla kobiet i mężczyzn

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek   800 - 2100
sobota   900 - 1600

Cennik:
Trening jednorazowy   10 zł
Karnet miesięczny (*)   70 zł
(*) - karnety obejmują dowolną liczbę wejść w miesiącu w dowolnych godzinach.

Bartosz

Klub kulturystyczny Oskar oferuje odżywki i suplementy wielu renomowanych firm. Odżywki i suplementy sprzedawane w naszej siłowni są najwyższej jakości i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Nasza siłownia pomoże Ci dobrać odżywki i suplementy wspomagające przyrost masy mięśniowej, wzrost siły, odchudzanie, regeneratory stawów i mięśni oraz akcesoria związane z kulturystyką. W celu ułatwienia wyszukiwania produktów, odżywki i suplementy zostały podzielone według producentów oraz rodzaju. Każdy produkt posiada szczegółowy opis oraz zdjęcie.

Kulturystyka, fitness, odchudzanie z siłownią klub.e-oskar.pl to gwarancja sukcesu. Klub Kulturystyczny Oskar poleca specjalne zestawy ćwiczeń, odżywki białkowe, odżywki węglowodanowe, kreatynę, aminokwasy, hmb, odżywki na masę, odżywki na odchudzanie oraz akcesoria treningowe.

Trenerzy oraz instruktorzy pomogą Wam w doborze odpowiednich ćwiczeń oraz odżywek wspomagających ćwiczenia. Dzięki nim ćwiczenia kulturystyczne, ćwiczenia odchudzające czy też ćwiczenia wspomagające staną się przyjemne i bezpieczne.

magda

A ja chodziłam na siłownię na ul. Jasnej, na OSiR i muszę przyznać, że godną polecenia jest siłownia Oscar, gdzie teraz uczęszczam. Z tych trzech miejsc wg mnie, jak również grupki znajomych z którymi ćwiczę razem, najsłabiej wypada Applause. I nie chodzi tu o ogólne warunki, o zaplecze, a o ilość sprzętu i podejście oraz zaangażowanie(a w zasadzie jego brak) trenerów. OSiR jest w porządku, ale zarówno dla kobiety jak i mężczyzn polecam klub Oskar. Sprzętu ogrom i przede wszystkim w pełni profesjonalna obsługa trenerska. Tylko w Oscarze i na OSiRze trenerzy wiedzą po co tam są-a są po to by tworzyć indywidualne treningi i otaczać pomocą i opieką klientów. Z tym właśnie ma problem pan z siłowni Applause, dla którego najważniejszy jest on sam i jego trening.
v.k

obywatel

Polecam siłownię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach przy ul. Noniewicza. Można tam również skorzystać z sali przeznaczonej do aerobiku, sauny, jacuzzi oraz solarium. Gdyby ktoś chciał zorientować się w sytuacji, zawsze można przyjść oglądnąć wyposażenie, porozmawiać z pracownikami, którzy są bardzo sympatyczni. Siłownia znajduje się na poziomie -1, wchodząc od strony patio idziemy cały czas prosto następnie schodami w dół lub windą. O zniżkach napisała już lila w wypowiedzi powyżej. Nie jestem przekonany czy są to aktualne ceny, ale można sprawdzić wchodząć na :

http://www.pwsz.suwalki.pl/pwsz/en/pl/archiwum-aktualno-ci.html?wiecej=11

Jest tam również galeria siłowni.

W PWSZ na ul Noniewicza jest siłownia, jacuzzi, solarium, sauna i areobik. Studenci PWSZ mają 50% zniżki natomiast uczniowie szkól , studenci innych uczelni mają 30% zniżki. Pozostali, tzn ci którzy już się nie uczą nie mają niestety zniżek. Oto numer : 875628366

famfatal88

Tak i solarium do końca roku po 0.60 gr :)
Ogólnie polecam siłownię PWSZ wszystkim
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

woman

W Gimnazjum nr 6 jest fajnie,zajęcia są w poniedziałki,środy,piątki o 18.00 i 19.00, bardzo różnorodne ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę.Można stracić zbędne kilogramy,ale wiem po sobie,że bez stosowania diety jest trudno.Jeśli chcecie sie \"wyrzeźbić\" to zdecydowanie polecam.PS. Tak się wciągnęłam,że chodzę tam już chyba z 7 lat i,nie powiem,efekty są.
(...)

Lucasca

Witam, może ktoś wie czy w szkole podstawowej nr 10 lub nr 7 są zajęcia z aerobiku? na googlach są jakieś nieaktualne informacje. Szukam info pewnych, najchętniej z numerem telefonu do prowadzącego lub prowadzącej zajęcia.

Lucasca

vanillacat, masz może więcej info dot. aerobiku w sp nr 10?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk