• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

BIURO RACHUNKOWE-ranking

Zaczęty przez mona, 06 Wrz 2007, 07:10:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

mona

Gdzie znależć DOBRE Biuro Rachunkowe, które dba o dobro swoich klientów, nie ma bałaganu w dokumentach, ani nie wpedza swoich klientów w tarapaty! Znacie takie?, godne polecenia?! Będę wdzięczna za info, muszę pilnie zmienić, a nie chce robic tego w ciemno....:(moje mnie zawiodło i to bardzo
TNX
P.S. Nie chodzi o reklamę biur,żeby zaraz ktos się nie przyczepił, jestem w potrzebie, a to zbyt poważna sprawa.
TEMPUS EST VITA, TEMPUS EST MORS

nikol7

Rewident Consulting na ul. Kościuszki nie pamiętam numeru ale chyba 100 dosłownie naprzeciwko muzem w Suwałkacg w budynku gdzie mieści się agencja ochrony \"AGEMA\"
na pierwszym piętrze pok. nr  15 - biegli rewidenci i świetne kobietki specjalistki w branży - gorąco polecam tylko nie gwarantuję że podejmą współpracę ze względu na natłok obowiązków tel. do biura 087 5653731
AW

XXX

Ja mogę tylko ostrzec przed jednym biurem-na Noniewicz 10-szczerze mówiac nie polecam go. Polecam natomiast Biuro na Bydgoskiej.
Tomek

vanillacat

A ja polecam biuro rachunkowe BETA ktore istnieje od 1992 roku ma przystepne ceny wspaniale mile profesjonalne Panie i nigdy nie zawodzi. W PKS na II pietrze :) 0875664744 Nosze tam dokumenty itp juz ponad 4 lata i zawsze wszystko było w porzadku i ceny sa ok.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

asia29

Ja też noszę do PKS tam jest mila Pani Renia i Pani Basia. Zawsze wspaniale pomagają, pamiętam jak w poprzednim biurze mi nagrabili w dokumentach to szukaliśmy gdzieś indziej żeby było tanio i profesjonalnie i właśnie te biuro jest takie i do tego łatwo do niego dojechać bo jest w PKS.

mała mi

hehe :D ja z tego biura w PKS-ach to juz korzystam od bardzo dawna. Asia masz rację szczególnie miła jest p Renia i zawsze profesjonalnie obsługuje. Ma fachową wiedzę ktorej często brak u innych biur w Suwałkach.
mała

gerets

a ja polecam biuro na ul.buczka na początku po lewej na przeciw sklepu auto-części,miła obsługa,porządek w papierach
i ładne dziewczyny{żona za to by mi dała,za to określenie}
fachowość na 1 miejscu

cristum

Jest w Suwałkach tyle biur, że ho, ho. Tylko niestety nie wszystkie sa legalne. Bo moze i są zarejestrowane ale na pewno nie wszystkie maja licencje ministra finansów i sa ubezpieczone od odpowiedzialnosci cywilnej za robotę. To dla mnie jest najważniejsze, bo jak mi kiedys jedno z biur rozliczyło VAT to po kontroli na zaległości musiałam brać kredyt.  I co sie wtedy okazało, że to moje biuro to było tylko taka zwyła działalność ale bez licencji i wymaganego przepisami (jak sie później w skarbówce dowiedziałam) ubezpieczenia. Ale niestety to skarbówki nie obchodziło. Stwierdzili, że moge wystapić na droge z powództwa cywilnego. Ale kogo by tam było stać na marnowanie czasu i wysiłku na sady. Radzę Wam zanim zlecicie pytajcie o licencje i ubezpieczenie oraz zakres pracy!!!!!

vanillacat

Biuro w PKS na pewno ma licencje bo widziałam na wlasne oczy. Ja powierzam moje finanse tylko profesjonalistom i dobrze na tym wcyhodze:)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

jollaa

Z doświadczenia polecam biura rachunkowe internetowe i to nie tylko z nazwy. Sama korzystałam z kilku już firm księgowych  z większym bądź mniejszym zadowloeniem, ale ostatnio (tj już ponad 1,5 roku) korzystam z usług business-tax.pl. Jak dla mnie narazie współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Fajne właśnie jest to że sa online. Mam od nich fajny panel w którym wszystko mogę sobie sprawdzać i dodawać (mojebiuro24 - im to dostarcza czy jakos tak) . Nie muszę jeździć z papierami ani czekać na 8-16 kiedy bedą pracować żeby sobie coś sprawdzić. Ogólnie w porównaniu z dotychczasowymi biurami z jakimi współpracowałam wypadają najlepiej. i oby tak dalej ;) bo mam już dość szukania nowego lepszego

jollaa

a tu jest jeszcze link do ich strony
http://business-tax.pl/
gdybyś była zainteresowana

Jeśli jednak wolisz i tak biuro ze swojej okolicy to sprawdź czy ma taki program - mojebiuro24 a bedziesz miała pełną kontrolę nad tym co oni tam robią

dorian

Ja do jakiegoś czasu korzystałem z usług znajomej księgowej. Potem firmę postanowiliśmy przekształcić w spółkę i księgowa powiedziała, że raczej już sobie nie poradzi ( wymagana jest tam pełna księgowość ). Zrobiliśmy sobie rozeznanie wśród znajomych i ostatecznie zdecydowaliśmy się na księgowość ING z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Tutaj jest strona z ich ofertą: http://www.ingksiegowosc.pl/ . Księgowość jest prowadzona bardzo solidnie, mamy elektroniczny obieg informacji. Kontakt jest również na medal .
Daniel

Mowas

W Suwałkach jest około 20 biur rachunkowych godnych polecenia.
Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi i wybierz najlepsze koło domu.
http://www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/podlaskie/suwalki/

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

aniaola37

Moja firma współpracuje z biuro rachunkowe płock i bardzo dobrze nam się układa. Są konkretni, dotrzymują zobowiązań i można na nich zawsze liczyć :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk