• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pogotowie ratunkowe a płatny parking

Zaczęty przez AnnaM, 18 Paź 2017, 23:22:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

AnnaM

Jestem zbulwersowana opłatą za parking. Musiałam jechać na pogotowie z chorym dzieckiem. Pora nocna, dziecko z bardzo wysoką temperaturą. Nie zostawię samochodu gdzieś między blokami, tylko najbliżej wejścia. Wizyta u lekarza, apteka... I niestety opłata parkingowa. Miłego pana w aptece szpitalnej zapytałam jeszcze, czy normalnie mam zapłacić za postój pod szpitalem. Odpowiedział, że tak. Dla mnie to nie jest normalna sytuacja, aby na chorych wymagających nagłej pomocy zbijać jeszcze kasę.

januszek2

ernest12

Dokladnie tak jak wyżej. Od 18 gdzie pogotowie jest czynne szlaban powinien być w górze.

emeryt12

nie masz pieniędzy nie chorój, na kampanie blibordowe są miliardy na na służbę zdrownia nie ma.. taka prawda.

wojwas

miliardy??? naucz się człowieku liczyć, bo widzę że z tym beznadziejnie

j.....

[email protected]suwalki.pl
Tam należy kierować uwagi na ten temat. Szpital chyba wynajmuje parking jakiejś firmie.
Myślę, że odpowiednia ilość maili i temat parkowania w nocy zainteresuje dyrekcje szpitala.

Sław

wojwas   Nie patrz na to, że ktoś pomylił się. Chodzi o to, iż rząd wydaje kupę pieniędzy na pierdoły w postaci bilbordów. Natomiast żałuje na ochronę zdrowia. Co Twoim zdaniem jest ważniejsze?

PaulinaAa12

byłam ostatnio z córką na pogotowiu, szlaban był zamknięty co uniemożliwiło przejazd więc musiałam zaparkować znacznie dalej. Może jakaś petycja ? Bo kilka meili ich nie ruszy

wojwas

przzeciez bilbordy to grosze...tylko19milionów, a na słuzbe zdrowia potrzeba dodatkowej kasy ponad 100 milardów rocznie

Ja678064334

@Slaw kampania bilbordowa nest potrzebna po to abyś w przyasku prywatyzacji Polskiej Służby Zdrowia i masoeych pozwów do Sądu prywatnych UbezpieczUbezpieczycieli miał połowy znajonyxh w więzieniu

Ja678064334

@Slaw ta kampania jest dużo bardziej potrzebna Służbie zdrowia.
Zresztą jakby pozdejmiwać ze wszystkich Szpitali w PL znaczki WOŚP to pewnie by starczyło na bilbordy edukacyjne

cała ja

Ostatnio też byłam z dzieckiem na pogotowiu i potem kupowałam leki w szpitalnej aptece. Pani farmaceutka zeskanowała mój bilet parkingowy i nie płaciłam. Powiedziała, że klienci apteki nie płacą za parking.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk