• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Rokis

Zaczęty przez Wincenty, 09 Lis 2005, 12:14:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wincenty

Oceniemy dzialnosc sztandarowej placówki naszego miasta! Dowiedzialem się ostatni iż działa teraz najpreżniej od 25 lat? czy tez tak myslicie?

wojtek_kosynier

Najwyżej należy ocenić - rzecz jasna - kompetencje pani dyrektor. W końcu przedszkolne doświadczenia, to nie byle co.

Wincenty

To juz duze doświadczenie - bo sa przecież złobki ;)

wojtek_kosynier

To może położną zrobimy vice..

oskar89

Co do rokisu to i może organizują dużo imprez i różnego typu przedstawień ale mało kto na to chodzi,gdyż chyba nie trafiają w nasze gusta. :D

Toffik

W ROKISIE najlepiej udają sie zamknięte (prywatne) imprezy, na które wydaje sie 15 tys. zł i przychodza tylko zaproszeni znajomi. (Tak chyba było napisane w którymś z wydań Gazety Współczesnej). Wiec co my tak naprwde możemy wiedzieć o fajnych imprezach ROKISU? - podobno są dobre:)

Wincenty

Czyzby Rokis był bastoionem zaklętym, a kultura ciemną damą blakajacą sie po korytarzach w nadzieji ze jakis zbłądzony zuchwalec odwarzy sie przestąpić jego progi??? :@

luki

Moim zdaniem ROKiS jak najbardziej poprawnie wypełnia swoje obowiązki:)

zaroowka

Luki - serio? A ja jakoś nie zauważyłem tego, jakże osobliwego faktu.  :]
Rokis dla młodzieży nie robi praktycznie nic... Najlepiej wychodzi im organizowanie imprez bardzo ambitnie regionalnych. Czasami trafi się jakaś perełka (ostatnio w postaci wystawy fotografii z naszego regionu). I tyle. Jak na mój gust to trochę za mało.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Arens

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

tajna

a ty arens w jakich butach chodzisz, że niby co chcesz lansować, swoje radio?
kulturalne suwałki

Arens

tajny : w kwestii idiotycznych post-ów pobiłeś właśnie rekord  :lol:

Polecam zaprzestania środków zażywania od których
siada ci bania.

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Wincenty

A miało być o kulturze  :@

spidy

Może odświeżymy wątek? :)
Jak Wam się podoba wystawa Piotra Malczewskiego w ROKiSowej Pacamerze?
Jak dla mnie rewelacja.
pozdrawiam :)

wojtek_kosynier

Chodzi o \"Moją ziemię z nieba\"?
Nie wiem czy rewelacja, ale faktycznie intrygująca wystawa. Zwłaszcza zdjęcia Wigier - do których mam wielki sentyment - przykuły moją uwagę. No, chociażby te wyspy wyławiające się spośród chmur... Z kolei przy fotografii półwyspu - z zespołem poklasztornym - przez dłuższą chwilkę musiałem zastanawiać się (choć znam te miejsce i z autopsji, i z map) z której strony wykonano fotkę. Tak, ze wschodu...
Jeszcze jedno. Dawno w PAkamerze nie widziałem tylu ludzi. Zwykle to media robią \"tłum\";, ale tym razem - nie wiem czemu - ich nie było. Może Malczewski (ROKiS) zorganizował im odrębny pokaz? A może po prostu w Suwałkach są ciekawsze rzeczy, niż łażenie po wernisażach...

A o ROKiS\'ie było i na analogicznym forum:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=74&w=24905290&v=2&s=0
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=74&w=37716896&v=2&s=0

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk