• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wspomnienia SET - u

Zaczęty przez Wincenty, 10 Lis 2005, 15:22:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wincenty

Festiwal Teatrów Alternatywnych
SET

Ruszył SET

Dziś w Suwałkach zaczyna się VI Międzynarodowy festiwal teatrów alternatywnych SET. Przedstawieniom towarzyszyć będą seminaria i warsztaty dla aktorów amatorów.

Seminaria i warsztaty odbywać się będą w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sztuki ... i tak dalej - ale to już preszłość... Nie ma tego co było jednym z z najbardziej donoścnych zjawisk kulturowych...
Moze ktoś pamięta... W koncu to kilka lat... Eh...

zaroowka

Wincenty - a jakie imprezy wychodziły na zakończenie SET\'u... Ehhhh... To se ne vrati pane Havranek... Szkoda gadać.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Emka13

...::Emka::...

Wincenty

Zagranica

Bredzicie jak jakieś stare dziadki - kiedyś to było hohoho. A ja wam mówię, że się wyczerpała formuła SETu. A myślę, że teatr w Suwałkach rozwinie i będziemy mieli t5eatr nie tylko w telewizji.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Wincenty

A ja nie sądze że tak sie stanie zagranico - Nie wyczerpała się formuła SET - u tylko było za dużo ludzi komu ta impreza przaszkadzała - a w zmonopolizownych Suwałkach, dusi sie kazdą inicjatywę ktora nie ma czegos wspolnego z władzamia miasta... Niestety

zaroowka

Niestety - Wincenty ma rację. Przykre, ale prawdziwe. Rozwiązania komu to przeszkadzało radzę szukać w temacie o suwalskim ROKiS\'ie.

Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Wincenty

Powoli jednak - wszytsko się przełamuje - niedługo będą nowe wybory - i może nastąpi zmiana tych co rządzą i wtedy możn się spodziewąc zmian... A tego Suwałkom potrzeba...

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk