• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Podlaskie Centrum Sportów Zimowych

Zaczęty przez micol1, 15 Paź 2007, 15:35:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

micol1

Dzień Dobry - czy wiadomo Wam - mieszkającym na miejscu (w Suwałkach) jak wygląda postęp prac nad centrum sportów zimowych w Szelemencie? Chodzi mi o wyciągi na górze Jesionowej - jest szansa pojeździć w tym roku? (o ile spadnie śnieg :))
Pozdrawiam

larry

no niestety z centrum w tym roku lipa :(, fajen oferty na zimę, również narciarskie znajdziesz na www.zima.suwalszczyzna.net

micol1

Jak przyjade na swieta i bedzie snieg to i tak pojezdze sobie na Dąbrówce. Tylko myślałem że zrobili coś już tam- bo jak byłem w maju - to wyglądało to już całkiem nieźle.
Przyjemna odmiana po Dąbrówce pojechać nad Szelment :)
Pozdrawiam

aaa

No dobra,  a ja mam pytanie, czy ktoś wie coś na temat cen w poprzednim, a jeszcze lepiej w nadchodzącym sezonie na Pięknej Górze?
Bo pojechałabym sobie chętnie tam, ale o ile dobrze pamiętam, to ceny wzrastały tam błyskawicznie... :/
fdsdf

Winston Wolf

I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

jeno

na osiedlach gorki trzeba budowac - Panie Prezesie SSM:)
jeno

micol1

Larry - rozwin swoją myśl, że w tym roku to lipa. Znaczy co? Wogóle nie będzie można tam pojeździć tej zimy, czy np. nie zbudują planowanych udogodnień typu - sztuczna nawierzchnia lub przeszkody do snowparku - a otworzą tylko stoki.
Poza tym chodzicie fotografować Plaza Centrum - to może by ktoś skoczył z aparatem i udokumentował postęp prac Centrum Sportów Zimowych na Jesionowej Górze - z góry dziękuje

jeno

w tym centrum to - przeszkadza mi słowo - \"podlaskie\"
jeno

spidy

\"Podlaskie\", bo właścicielem jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. A o ile się orientuję, poprawna nazwa to Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Już nie tylko zimowy, bo w planach jest wykorzystanie infrastruktury także latem.
pozdrawiam :)

micol1

No dobra - ale w związku z tym - wiesz coś o postępie prac?
Zresztą sam chyba przyjadę i się dowiem :)

jeno

jeno

micol1

no to skoro juz ktoś z mego skromnego postu zrobił taki ważny temat - to można by tak zmienić z \"Podlaskie\" na \"Wojewódzkie\". Użyłem nazwy \"Podlaskie\" bo tak wyczytałem w planach inwestycyjnych.
Z tego co się dowiedziałem - to teoretycznie będzie można zjechać sobie tej zimy - oczywiście nieoficjalnie.
Siedzi tam cieć -ale nie po to cieć jest cieciem żeby coś robić - jak mawia mój kolega :)
Nie będzie biegał za miłośnikami sportów zimowych - na górę i na dół.
Acha no i wchodzić trzeba samemu bo wyciągi - jak już wszyscy wiemy - dopiero za rok
Pozdrawiam

jeno

Podlaskie na SUWALSZCZYźNIE!

w zakopanem

jest góra pomorska

Podobno
jeno

seba

independent

"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk