• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

suwalki.info czyli podziekujmy admionom :D

Zaczęty przez jerzyk87, 10 Lis 2007, 11:30:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

macary

Ja też chce podziękować adminom, za to, że pracują w pocie czoła, aby kasować moje posty. Prawdopodobnie moje posty przeszkadzają komuś - kwestia wejścia w kloakę komu trzeba. Bardzo Wam dziękuję !!! Dalej piszcie, że serwis ten jest \"obiektywny, bezstronny, rzeczowy\" a na pewno otrzymacie wpis w Księdze Rekordów Guinessa za ilość osób, które rozbawiliście. Tak trzymać !!!!
Andy

Prawda Fąfel?

vanillacat rozwaliła ten serwis,
ale czyj cyrk, tego małpy.

neglected

O ile dobrze rozumiem, osoby tytułowane na tym forum \"adminami\" pełnią funkcję moderatorów? A kto zatem pełni funkcję administratorów [zwierzchności modów, tu - adminów]?
voices in my head

vanillacat

Neglected masz na forum po prawej nick Sai, wiec on pelni owa funkcje :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

neglected

Cóż, dziękuję za wyjaśnienie.
Wobec tego pozwolę zadać kolejne pytanie:
Czy regulamin obowiązuje również moderatorów (zwanych tu adminami)? I czy engine tego forum pozwala na cięcie postów moda przez drugiego moda?
voices in my head

vanillacat

Owszem kazdego obowiazuje regulamin tak samo jak i zasady kultury. Z tym ze admini sa tutaj od dbania by lamanie regulaminu zdarzalo sie jak najrzadziej lub w ogole poprzez kasowanie postow -calkowite (np reklamy, roznorakie ogloszenia) lub tez czesciowa moderacje tzn kasowanie fragmentow postow, np wulgaryzmow, zaczepek, badz podobnego niewlasciwego zachowania z zachowaniem podpisu np {b]vc[/b]. Z tym ostatnim pytaniem to -nie do konca rozumiem znaczenie <mimo ze znam angielski > po prostu jezeli jest widoczne uchybienie to jest usuwane, nawzajem sobie do postow nie wchodzimy :)

neglected

Przepraszam za niezbyt jednoznaczne sformułowanie pytania. Ujmę to inaczej: Czy ustawienia techniczne forum pozwalają na ingerencję moderatora w treść postu umieszczonego przez innego moderatora (ew. jego usunięcie), np. w przypadku naruszenia tegoż regulaminu?
voices in my head

vanillacat

Pozwalaja -natomiast admini sie podpisuja, nie zdarzylo sie zreszta do tej pory by ktorys z adminow zmienial cos w poscie, ktory zostal wymoderowany przez drugiego admina, wlasciciel natomiast moze taki post usunac bez podania przyczyny.

Wadim

podziękujmy admionom, czyli nieustająca trauma Vanilli  :lol:

Aleksander

a mnie ten regulamin i zasady jakos dziwnie \"pachna\' ....syjonizmem

clod

A mnie jakoś Aleksander śmierdzisz nacjonalizmem.

Pamiętaj ze nie jesteśmy tolerancyjni!
Nie tolerujemy nietolerancji i jeżeli na tym forum będziesz próbował siać nienawiść to Cię wykasuję!
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk