• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jestem na koncercie life

Zaczęty przez tajnapolska, 23 Lis 2007, 18:25:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

tajna

można by grupę nazwać \"ponad mgłą\"
kulturalne suwałki

tajna

cieszę się, że w końcu ukaże się nowy numer magazynu, będzie duży numer, świetnie, będzie co poczytać i pokomentować
kulturalne suwałki

tajna

kulturalne suwałki

tajna

cała ta wasza banda, która była na koncercie orchid i siedziała przy scenie już pokazała co znaczy w kulturze polskiej, czyli nic
kulturalne suwałki

maciejan

słowo wytłumaczenia:  w kulturze polskiej znaczenie ma tylko twórca -- odbiorca kultury jest nic nie znaczącym dodatkiem, najważniejszy jest twórca i jego dzieło, bo tylko on może zrozumieć jego wielkość -- to twórca narzuca mody, style, nurty itp., odbiorca nie ma tu nic do powiedzenia, nie spełnia swojego rodzaju filtru, pozwalającego zorientować się co jest jeszcze akceptowalnego przez kogoś więcej niż tylko twórca -- stąd zjawisko gwiazd tv, zniżających sie do poziomu przeciętnego Kowalskiego i wyalienowani twórcy, piszący dla siebie, których nikt poza wąskim kółkiem specjalistów i znajomych nie zna, a jeśli zna, to nie za sprawą ich dzieła, lecz okołoliterackich prób zaistnienia i lansu...
człowiek z klawiaturą przed sobą

YYY

[cytat]cała ta wasza banda, która była na koncercie orchid i siedziała przy scenie już pokazała co znaczy w kulturze polskiej, czyli nic[/cytat]

A Ty co znaczysz w tej kulturze? Ze swoją osobistą kulturą nie możesz sobie poradzić kolego.

ul

To on jeszcze ma kolegów?
Jakieś niedobitki?

tajna

w suwałkach jest banda jesli chodzi o środowisko tzw. inteligencji,  więcej znajomych to ja mam w wawce, bo tam ludzie są normalni, a tutaj układy, układy same, chociaż są pewne wyjątki, np. ludzie z ponad mgłą i  z tymi trzymam, bo liczy się prawdziwa grupa literacka, a nie banda złożona z nie wiadomo kogo
kulturalne suwałki

tajna

jeszcze się zdziwicie, jeszcze będzie znana moja twórczość w całym kraju, ale ja mam jakieś szanse, a wy żadnych
kulturalne suwałki

Ferdynand_Wspaniały

hehe, tak się odgraża J. Kaczyński, też mówi, że go jeszcze pokochamy...

ul

Chyba nie ma nic bardziej odrzucającego jak samoreklama z samouwielbieniem, inaczej narcyzmem.

tajna

ja więcej z anonimami nie będę gadał, kto to jest jakiś ul? xyz? adaśko? Mnie wszyscy znają a was nikt  :P
kulturalne suwałki

tajna

poza tym w tym mieście nie ma ani jednego z prawdziwego zdarzenia krytyka literackiego, a uwag o mojej twórczości ze stron inżynierów, geodetów czy handlowców wybaczcie nie będę brał pod uwagę, bo to byłoby śmieszne brać pod uwagę opinię kogoś, kto nie ma za dużego pojęcia o literaturze, jeśli nadal ktoś nie wiem kim jestem, to zapraszam do lektury nowego magazynu ponad mgłą, będzie tam mój biogram, opowiadanie i recenzja, magazyn ukaże się w połowie grudnia jako dodatek do TS
kulturalne suwałki

eith

Tajna, sorka ze jezyk Tobie obcy, ale choc posluchaj Muzy....

http://www.youtube.com/watch?v=i60nc_lTgEo
 Judge Me

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk