• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Do moderatorów - czas może coś z tym zrobić...?

Zaczęty przez zaroowka, 21 Lis 2005, 13:54:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

zaroowka

Nie sądziłem, że to napiszę, ale jednak - Luki, weź ty się do roboty i zacznij to forum moderować!

Dlaczego?

Już tłumaczę - w kilku już  wątkach pojawia się kłótnia między Emką13, niejakim Sapciem i kimś kto się tytułuje "miki". Czytać się nie da tego - ani to mądre, ani przyjemne.

Zobaczywszy wątki napisane przez kogoś o uroczo brzmiącym nicku "błyskawica" nie widziałem czy to dowcip czy może ... no sam nie wiem... I do tego określenie "dajcie mi komentarze" - czy to forum zmienia się powoli w bloga kopniętej nastolatki z IQ poniżej 50?

Praktycznie w każdym wątku na forum pojawia się od cholery postów nie na temat (offtopic) - sorry, jak dla mnie utrudnia to nieco czytanie i wyszukanie tego co mnie interesuje...

Kiedyś Luki coś pisał o regulaminie forum? Że jakiś będzie? Jak widać - nie ma. Zaś moderator patrzy na wszystko spokojnym wzrokiem i myśli "eeeeee... nie chce mnie się..."

Dlaczego to piszę? Bo akcja rozdawania biletów to świetny pomysł - ale jak widać, chętnych jest sporo i obawiam się, że "wysyp" wątków zakładanych tylko po to żeby zdobyć bilet właśnie się zaczyna.

A nie chcecie chyba poziomem sięgnąć dna tak jak forum onet\'u czy o2?
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

luki

Sorry jakos tak wyszło. Zrobiłem małe porządki z postami i postaram się z niesfornymi użytkownikami

fresh

też wczoraj zauważyliśmy ten problem i jak widać posuneliśmy się nawet do usunięcia \"budzących wątpliwośći postów\", jak już niejednokrotnie podreślaliśmy nagradzamy tylko osoby które rzeczywiście mają coś do powiedzenia a nie pisza tylko aby pisać, dzieki za uwagi człeku z... , pozdrawiam

Emka13

Sory dla wszystkich za te wybryki na forum:( Ale Sapcio wszystko pisze zeby dostać bilet.Ostatnio jak u niego byłam to mu tłumaczyłam na spokojnie ze taka metodą nic nei zyska.A jeśli zamerza coś zrobić na rzecz schroniska to niech sie weźmie do roboty.Ale on chyba nie kuma.A pozatym nic nei robi.
 Jeszcze raz sorki !mam nadzieje że ,,Miki\" ,,błyskawica\" i ,,Sapcio\" przestaną sie wygłupiać :P

P rz E p R a SZ a M!!! :P
...::Emka::...

zaroowka

Emka13 - a czy jest jakiś powód dla którego piszesz 3 odpowiedzi, zamiast napisać wszystko w jednej? Wierz mi - coś takiego nie ułatwia czytania forum.

Ja dodałbym od siebie jeszcze jeden postulat do administracji strony - zlikwidować licznik postów napisanych przez daną osobę, niech o użytkowniku świadczy poziom jego wypowiedzi, nie ilość postów na koncie.

Nie wiem czy jPortal to obsługuje, ale część for korzysta z punktowania postów przez moderatora - punkty mod przyznaje za posty merytorycznie wartościowe. Może implementacja czegoś takiego załatwiłaby sprawę?
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

Emka13

Szczerze..?Nie wiem czemu ja pisze  w paru odpowiedziach:p A Ty se pewnie myślisz że ja chce bilet wygrać :/ Ja już dostałam.I dla wiadomości- ja pomagam naprawde tym psom a nie se jaja robie z forum :/
  Sądźcie se co chcecie ja swoje wiem.
 Pozdro dla wszystkich.

Zagranica

Zgadzam się z przedmówcami, forum stało się nieznośnie infantylne. Bardzo ciężko się czyta a jeszcze gorzej rozmawia.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

zaroowka

Emka13 - nie piszę, że robisz coś, żeby dostać bilet - chodzi mi tylko i wyłącznie w tym momencie o przestrzeganie netykiety. Nieładnie pisać 3 odpowiedzi, jedna pod drugą, raz za razem. To utrudnia korzystanie z forum i w internecie ogólnie postrzegane jest jako nieeleganckie. Przecież można napisać raz - a dobrze. ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

Emka13

tajnapolska

Mi się podobają wasze posty, jest co czytać, wyraźnie forum przeżywa hossę

Magnolia

A ja mam pytaie.., bom może głupia blondynka..., co to znaczy \"wysoka jakość MARYTORYCZNA postów\" ?? :D

Emka13

Magnolia

A ja nie mogę się zalogować na tym pięknym portalu, mimo, że założyłąm konto, nawet przypominacz hasła mi je przypomina.. ale LOGOWANIA NI MAAAAA :(

A też bym chciała, jak już mam swój login, żeby mi nie zaśmiecały skrzynki maile z newsami (bo jak zakładałam konto, to nie było żadnej informacji, że spam będę dostawała na skrzynkę..., a nie użyłam opcji \'informacje z regionu - wpisz sie\')

Weźta się chłopy do roboty, bo to wkurza ...

luki

Faktycznie. Przepraszamy za usterki zostały one naprawione:) Chciałbym przy okazji wspomnieć o jednej zmianie.  Od tej pory osoby rejestrujące się w serwisie nie będą otrzymywały meila aktywującego - ich konto odrazu będzie aktywne.

Magnolia czy napewno poprawnie wpisujesz swój login przypomne ci że w naszym portalu twój login to \"Magnolia\" przez duże M

Magnolia

Luki. Ok masz racje, że przez duże M się rejestrowałam. Ale dlaczego skoro wpisuję do przypominacza \'magnolia\' przez małe \'m\', to mi wysyła maila z hasłem, jednak hasło nie działa do wpisanego nicka w owym przypominaczu?

Więc albo wszędzie różnicujecie wielkie-małe litery, albo wszędzie nie - to jest mieszanie. Bo to, że dostałam od Was maila z przypomnieniem hasła, to znaczy, że nick wpisałam poprawnie.

Uparłeś się co do dużej litery.., sprawdziłam właśnie czy mogę założyć nowe konto o nicku \'magnolia\' - małe \'m\', bo moje \'poprawne\' to przez wielkie \'M\', ale pokazuje mi się komunikat, że takie konto już istnieje. Więc problem przy logowaniu, bo pozostałe funkcje nie różnicują wielkich-małych liter. Co też wskazuje, że w Waszym portalu jestem jako Magnolia i magnolia i jeden jest poprawny czasami (magnolia), a drugi (Magnolia) zawsze.

Potwierdzamswoje zdanie, że to mieszanie..
To co napisałam to nie krytyka, a ukazanie wady, której zlikwidowanie na pewno umili życie kilku osobom korzystającym z Waszego portalu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk