• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Do moderatorów - czas może coś z tym zrobić...?

Zaczęty przez zaroowka, 21 Lis 2005, 13:54:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

luki

Poprostu używaj dokładnie takiej nazwy użytkownika pod jaką się  rejestrowałaś i nie będzie problemów.

zaroowka

A ja zapytam jeszcze - dla jakich przeglądarek optymalizowana jest strona? Bo na FireFox\'ie czasami mam dziwne błędy (których nie ma na IE). Np. Ostatni post w temacie pisał XXX, zaś na stronie ze spisem tematów widnieje, że ostatni post w temacie napisał YYY. Hmmm... Dziwne wielce...
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

punisher

luki

Emka13

...::Emka::...

Arens

hohohoh to ja już szukam zdjęć Giertycha i Rydzyka eFentualnie koński zad również będzie poprawnie odzwierciedlać , dwie w/w , fotki
 :P
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

luki

To Cie Arens zmartwie. Będziecie mogli avatary wybierać jedynie z tych, które udostępnimy w galerii, którą przygotowywujemy:P:D ale zapewniam, że będzie z czego wybierać:) Jeżeli ktoś chce nam pomóc w tworzeniu tej galerii może wysyłać avatary na adres [email protected]

punisher

Mnie też zmartwiłeś. Wielka szkoda, że nie będzie można dodawać własnych avatarów :(

luki

Niektórzy użytkownicy póki co jeszcze do tego nie dorośli. Jeśli ktoś ma jakiś swój ulubiony avatar niech go do nas wyśle a my go umieścimy w tej galrii to chyba najlepsze rozwiązanie.

punisher

Wydawało mi się, że admin może wszystko. Wiem, że niektórzy nie dorośli, ale admin powinien czuwać nad forum i usuwać wszelkie objawy \"niedorosłości\". Chyba, że nie masz takich możliwości technicznych :(

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk