• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Słąwetne I LO

Zaczęty przez *KIEŁBASA*, 29 Lis 2005, 23:37:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

*KIEŁBASA*

Hie Hie Hie... po akcyji w szkole mej (sie nie chwaląc najlepszej 8)) akcyji pt. "szukaj piesku szukaj" naszło mię na myśl zeby takie cus u niejakiej pani Bożenny zrobic... no i prosze bardzo co sie dowiaduje wyzej wymieniona nie wpusciła celników i policjantów na teren swojego zreżimiałego klasztoru twierdząc ze problem narkomanii nie dotyczy jej szkoly    :]   :lol: obłudnica jedna :D

w sumie mogli byśta skomentowac... alr to chyba sie nie nadaje na jakikolwiek komentarz... nawet taki ambity jak liczba pojedyncza od wiadomosci o 19 na TVN ;) :p

Zenek

Skandal! Powinny to na niej wymusić władze miasta! Policja może także zabiegać o nakaz rewizji, a może właśnie odkryliśmy przyczynę sukcesów uczni I LO?
Zenith to ja

dante

nie wydaje mi się żeby w I LO ćpali więcej niż gdzie indziej, to tak baj de łej, a dyrektorka faktycznie dała swoim zachowaniem kolejny powód do wycierania gąb takim i innym nazwą tej Szkoły. przypominam, że szkoła to nie tylko nauczyciele, to głównie uczniowie i opinia o takowej kształtowana jest na podstawie zachowań jednych i drugich.
no nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...

laffi

masz rację dante... :D z drugiej strony to zabawne , że pojawiło się już pojęcie \"średniej krajowej\" jeśli chodzi o ćpanie... :D i statystycznie na tym polu Suwałki zbytnio od niej nie odbiegają... ;) tajemnicą poliszynela jest to ,ze w szkołach ponadpodstawowych \"się ćpa\"... kto twierdzi inaczej , ten nie wie na jakiej planecie żyje (albo udaje) (różnica między markowymi liceami a zawodówką jest tylko  w jakości towaru... ;)) dziwi mnie tylko postawa pani dyrektor... - jeżeli była \"pewna\" swoich podopiecznych ,to dlaczego nie wpuściła policji? przecież taka \"wizyta\" tylko uwiarygodniłaby szkołę jako tę \"wolną od narkotyków\" ;) ...coś mi się jednak wydaje że pani dyrektor nie zaręczyłaby jednak \"głową\" za swoich wychowanków... ;) (dlatego \"niezapowiadanych\" gości należało spławić na drzewo gdyż w razie (ewentualnej) \"wpadki\" prestiż placówki zmalałby o kilka punkcików... ;) ) ps. żeby była pełna jasność : uważam że dorosły człowiek (czyli taki który ukończy 21 lat)  powinien mieć pełne prawo wyboru: produkt którym chce mnie uszczęśliwić państwo, czyli \"wóda z polskimi znakami akcyzy\" ;) czy \"zioło\" będące najczystrzym darem natury ;) ,dlatego jestem za legalizacją cannabis (to jeszcze utopia w naszym kraju ;)) ale zdecydowanie przeciw narkotykom w szkołach... - to należy bezwzględnie tępić!!! ps. swoją drogą to bardzo dobry temat do dyskusji & wymiany poglądów... ;)

dante

wiesz, nie wiem czy chciałbym legalizacji gandzi, jakoś już nie jestem pewien czy \"kultura\" polskiego społeczeństwa da sobie z tym radę. może być tak, że póki się \"ono\"nie nacieszy to przez jakiś czas ładny odsetek będzie chodził non stop najarany:). zresztą, dla rozsądnego człowieka gandzia nie stanowi zagrożenia. rozsądnego podkreślam, ale niestety przy nieodpowiednim\"traktowaniu\" również uzaleznia(czytaj: jest sprawcą nieszczęścia i to niebagatelnego). to raz, a dwa 21 lat dorosłym nie czyni, niestety.

Arens

Noooo to mamy pierwszą szkołe w kraju gdzie nie ma problemu z dragami !!! Jezusicku 3a to nagłośnić , przeciez ludzie bedą wpychać do tej budy swoje dzieciaki drzwiami i oknami.
Już widzę te wykłady , odczyty i inne pogadanki prowadzone przez panią dyrektor , w szkołach w całej Pomrocznej wygłaszane. Bo przecież jak nic reszta ciał pedagogicznych będzie chciała wiedzieć jakich to sposobów użyła dyrektorka Naczelna coby nie dopuścić tego draństwa do krwioobiegów młodych polskich , nieprawdaż ?
Myślę też że szkoła w krótkim czasie rozbuduje się znacznie za sprawą większego budżetu z Ministerstwa Edukacji, w nagrodę za sukcesy wychowawczo - ochronne.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tyle śmiechu a teraz trochę serio...

Trzeba mieć niezłe mniemanie o sobie i swojej placówce żeby stwierdzić taką rzecz.Zapewne sytuacja ma się odwrotnie.Wstyd ale ta Pani zachowała się jak dziecko w piaskownicy , odnoszę wrażenie że jej po prostu nie chciało się zająć tym problemem, może dlatego iż w przypadku odkrycia prochów MUSIAŁABY zacząć radykalnie walczyć z problemem. Może za duży obowiązek na jej barki ? A i szkoła ucierpiałaby na prestiżu gdyby coś znaleziono.
Żałosne , zachowanie niegodne nauczyciela pod żadną szerokością geograficzną.

Legalizacja - wszystko jest dla ludzi....dla mądrych ludzi , poza tym trzeba pamiętać że zakazany owoc smakuje najlepiej.
W Holandii jest legalizacja i spójrzcie na ten kraj , czy tam są same ćpuny ? Czy gospodarka umiera ? Po dwakroć NIE , na dodatek gro polaków robi wszystko żeby sie dostać do tego kraju ( zabrzmiało z deka dwuznacznie  :] ).Bo tam ludziska juz dawno znalazły rozwiązanie tego problemu.
Pamiętajcie co się działo gdy w stanach wprowadzono prochibicję.... :lol:  :lol:  :lol:
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

dante

z tego co wiem w Holandii jest duży problem z narkotykami. twardymi

Zekocoster

ale jak to to przeciez wiadomo,że w takiej szkole ucza sie ludzie wyzszej rasy!! buhahah!! nie no nie ma co żartowac to nie jest szkoła gdzie sie dzieja tylko dobre rzeczy!ten temat dotyczy takze tej szkoły!
paczaczasz.

dante

a ktoś powiedział, że nie? jak ja tam zdawałem musiałem przejść egzaminy z polskiego, matematyki i historii. z polaka i matmy pisemne i ustne. w tym samym czasie do drugiego przyjmowalli na podstawie średniej. a trzeci dopiero zaczynał. tam nie ma ludzi \"wyższej rasy\" jest a przynajmniej był przesiew. stąd dobra opinia tej szkoły.

Aguś

Hehehe ostro w I nie ma narkotyków phi przemilcze ten temat bo śmić sie chce. Enteligentna inaczej;) pani dyrektor skora tak mówi. :D

laffi

dante mieszkalem 2 lata w deutschlandzie i co drugi dzien odwiedzalem holandie... mialem okazje przyjrzec sie temu wszystkiemu z bliska... zapewniam cie ze nie ma tam problemu twardych narkotyków... (oczywiscie ludzie cpaja here ale tego nie widac tak jak u nas - to jest naprawde margines... (pozostajacy jednak pod \"opieka\" panstwa...) i jesli czlowiek chce z wyjsc z nalogu to zawsze moze liczyc na pomoc (takze panstwa - popularna i dajaca dobre efekty jest np. terapia lekiem o nazwie \"metadon\") ...jesli chodzi o legalizacje  \"miekkich\" dragów u nas to tak jak mówiłem - to utopia bo nasze spoleczenstwo jeszcze do tego nie dojrzalo... (nawiasem mówiac to nie wiem jak dlugo jeszcze tkwic bedziemy w tej hipokryzji...)

laffi

a propos dojrzalosci... - ,mam 33 lata, nie sprzedaje narkotyków, lubie sobie wieczorem zapalic w domowym zaciszu... ;) dlaczego mam sie bac ze za moment wpadnie mi z drzwiami do chaty banda \"psów\" i zwiną mnie za posiadanie??? to jest wlasnie \"chore\" :( ps. alkohol jest o wiele grozniejszy (i w efektach dzialanie i jesli chodzi o konsekwencje dla otoczenia...) - dlaczego wolno go spożywac w majestacie prawa??? ps. poza tym - nie slyszalem aby ktos kogos np. zabil pod wplywem gandzi..., a po alkoholu i owszem... ;))

dante

no właśnie, temat jest delikatny i znajdzie tylu samych zwolenników co wrogów. praktycznie wszystkie  przedstawione tu argumenty mają swoją wagę i są słuszne. nie ma sensu o tym dłuzej mówić. swoją drogą ładnie nam temat ewoluował, co? a\'propos I LO to dobra szkoła, tam też są tylko ludzie i mają prawo się mylić. a za błędne decyzje każdy sam ponosi konsekwencje. przykre jest tylko to, że jak sie komu noga powinie to zawsze sie znajdzie ktos kto powie \"a nie mówiłem\" . tylko potem, w przyszłości dzieci pewnie bedzie się pchało do I LO.

lunatyk

\"nie wydaje mi się żeby w I LO ćpali więcej niż gdzie indziej\"

no to jestes w bledzie, tam cpaja jak dzikie!
xaxaxaxax

dante

zaczynam powoli nie rozumieć co sam napisałem. lunatyk, czy ja powiedziałem, że nie? czytaj ze zrozumieniem.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk