• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

ginekolodzy w suwałkach

Zaczęty przez ewa, 05 Gru 2005, 13:28:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

vanillacat

Najlepiej idź do doktora Chrostowskiego prywatnie, znam sporo kobiet które były przez niego operowane, miały rożne zabiegi i było dobrze. Jest on zastepca ordynatora na oddziale ginek-połoz, a ordynatorem jest Żyliński. Są to preofesjonalisci i uważam że czy dr Chrostowski czy dr Żylinski wybor bedzie trafny. Cwaliny nie znam. Pozdr. Dużo zdrowia
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

kasienka84

kazdy chwali innego lekarza i juz ne wiem  ktorego lepiej wybrac jako swojeg lekarza, co do orfynatorów ze szpitala to nie wime jakimi sa specjalistami prywatnie ale jak lezałam w szpitaluz pewnym schorzeniem, to nawt badan ne mlam wykonanych zadnych ginekologicznych tylko sama krew wiec troche mnie to zraziło, potrzebny mi ktos kompetentny i zeby umiał rozmaiwac, Klara przekonała mnie prawie do swojego lekarza ale poki co w tych godzinach co przyjmuje to ja pracuje, chyba trzeba samemu pochodzic po nich i miec opnie jakos tyko zeby na pierwsza wizyte ei pasc dokogos kto ebdzie malo miły, pozdrawiam was
kasienka84

Klara

A propos dr Chrostowskiego to moja kolezanka poszla do niego tylko tabletki a ten kazal jej sie rozebrac i usiasc na fotel :o ja bylam u niego raz panstwowo i nie wspominam tego dobrze byla to moja pierwsza wizyta bo spoznial mi sie okres a jeszcze nie wspolzylam a on mi na to ze mial takie pacjentki ktore tez tak mowily i byly w 3 mies ciazy. Szczerze nie polecam tego pana dr Zylinski chyba moze byc ale nie bylam u niego wiec dokladnie nie wiem
Klara

kasienka84

Klaro dzieki twoim wiaodmosciom zdecydowałam sie na ta ania doktor ktora chwalisz tyko tera czekam dnia kiedy bede miała możliwosc pojsc do niej, opinie o innych lekarzach sa tak rozne ze nie wiaodmo w co wierzyć, co do chrostowskiego to moja mama chodziła kiedys do niego prywatnie to podobno wmiare ale tez zadna rewelacja a inna znajoma kiedys chodziła cala ciaze do niego prywatnie to potem w szpitalu jak rodziła wogole go  bylo, zreszta ja sie troche do nich zrazilam lezac w szpitalu z ropniem bartholina i jedyne c dostałam to masc ichtiolowa i przchodzili i ogladaliale niktn raczyl powiedziec co to jest itd i pod wzgledme ginekologicznym nikt nie badał a lezałam na ginekologicnym oddziale w koncu, mam pytanie od Ciebie klaro jeszcze,c zyz ta twoja pania doktor jest mozliwosc umowic sie jakos telefoniecznie i zeby w póżniejszej godzinie byc przyjeta niż do 17 zminutami?
kasienka84

hmmm..

Przychodzi baba do ginekologa.
- Panie doktorze poprosze o jakies srodki antykoncepcyjne dowcipne
- Jakie?
- No dowcipne są przeciez środki do ustne i dowcipne.

Wychodzi ginekolog po dyżurze w szpitalu rozglada się i z ulga w głosie mówi:
-nooo... nareszcie jakies twarze.

To wszystko co moge powiedzieć o ginekologach:D

Adka

>>Adka<<

Adka

>>Adka<<

IgwaPigwa13

...:::Igwa Pigwa:::...

vanillacat

Kaska nie wiem kiedy lezałas ale przewaznie ordynator i zastepca nie badaja zajmują się operacjami i poki co ich kompetencje są niepodważalne. Jak miałas zastrzezenia trzeba było zgłosić. Ponadto o dr Soszcze tez rożne krązyły opinie z polecenia i wiadomo jak się skończyło, więc wolę sprawdzonych i profesjonalistów.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

kasienka84

Kilka lat temu lezałam ale wtedy w szpitalu innych lekarzy oprócz nich nie widziałam i jeszcze dr Soszki i tylkooni przychodzili, ja nie mowie ze sa złymi specjalistami bo pewnie sa dobrymi tylko zraziłam sie troche do ich podejscia i ne do konca mi sie podobało jak rozmawialize mnaitd i lekarze zlecaja badania,
kasienka84

Klara

Jezeli chodzi o pozniejsze przyjecie to nie wiem ona przyjmuje dopoki sa pacjentki (oczywiscie oprocz poniedzialku) Pozdrawiam
Klara

kasienka84

rozumiem Cie Klaro tylko widzisz ja dopiero kolo 18 moge najwczesniej i nie przewidze czy jeszcze jakies pacjentki beda czy moze od kilku minut nie ma juz i ona tez pojdzie, no nic, poczekam chybaz jakis wlny dzien ebde kidys miała i wtedy sie wybiore w srodku dnia, bylam ktorego snia aptrzec jak przyjmuje t nie ma do ktorej tylko od ktorej
kasienka84

Klara

jezeli Ci bardzo zalezy to podam Ci nr telefonu do niej wtedy bedziesz mogla zadzwonic i zapytac czy jeszcze przyjmuje czy juz nie
Klara

kasienka84

to bede wdzieczna za numer telefonu, niedawno bylam patrzec gdzie to jest to wisi szyld i pisze ze rzyjmuje od 15.30 i tyle a nie ma do ktorej, tyle ze w poneidzialki wasnie jais inny lekarz przyjmuje jeszcze od 17.30 a o pozostałych dniach ne ma nic,
kasienka84

Klara

to jest nr do niej 600 246 450 bo w pozostale dni przyjmuje dopoki sa pacjentki pozdrawiam
Klara

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk