• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

ginekolodzy w suwałkach

Zaczęty przez ewa, 05 Gru 2005, 13:28:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

kasienka84

dziekuje za telefon, mozna do niej dzwonic o kazdej porze czy tylko w godzinach przyjęć?spróbuje zadzwonic i sie jakos umowic moze zeby poczekała, pacjentek moz enei byc juz o 17 a jak ja zdaze dpiero na 18 to problem juz moze byc, okaze sie, pozdrawiam takze
kasienka84

kasienka84

klaro jesli tu BEdziesz to mam do ciebie jeszcze jedno pytanie, czy ta pani doktor twoja co mi poleciłas, sam zrobi mi takze dodatkowe badania tzn cytologie i usg moze, czy musze ja prosic i dopalcic, czy ona zrobi mi tylko wziernikowe badanie, jak było jak byłas u niej poraz pierwszy? dziekuje z gory za odpowiedz ;)
kasienka84

esperanza

Kasienka, odbyłabyś już pewnie z 10 wizyt w czasie, kiedy tu siedzisz i dopytujesz się :D Dziewczyny już Ci chyba wszystko zapodały, łącznie z numerem telefonu - więc może sama zadzwoń i dopytaj :-) Poza tym wiesz, ze każdy lekarz ma bardzo indywidualne podejście do pacjentów :D i z pewnością sam dobierze odpowiednie badania i leczenie. Pójdź wreszcie i podziel sie wrażeniami  po :lol:
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

kasienka84

nie musisz odowiadac jak cie to bulwersuje ze ptam, kto pyta nie bładzi ;-) widocznie niema jak pojsc skoro jeszcz enie poszłam, i nie badz taka krytyczna wobec mnie, kare pytałam a ona jak ebdzi chcią to odpowie a jak nie to nie, głowie z nai tu rozmawiam bo mowimy o jednym konkretnym lekarzu. z toba nie bede sie napewno dzielic wrazeniami i na tym forum nei ebde opisywa cnic , bez przesady
kasienka84

esperanza

Ależ Kasieńko, nie bulwersuj się sama :-) Miałam na myśli wrażenia odnośnie kompetencji lekarza, bo o tym przecież jest ten wątek :-) Tak się składa, że i ja znam tego "jednego konkretnego lekarza", więc pozwoliłam sobie się wpisać. Trochę więcej luzu i poczucia humoru na co dzień i bedziemy wszyscy zdrowsi :-) Miłego dnia, Kasieńko  :D
Lato wisi na ostatnim promieniu słońca...

vanillacat

Jak czytam te posty to mam wrażenie :D ze to typowa reklama tej lekarki, nie dzis wiadomo ze to onan dziwngnia handlu...ups i kwoty na koncie. :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

kasienka84

o jakim jednym konkretnym lekarzu mowisz? masz kogos godnego polecenia? przepraszam za ta wiaodmosc, straszny dzien dzis miałam, zwracam honor
kasienka84

Klara

Ja nikogo nie reklamuje i nie nabijam tej pani kieszeni w ten sposob. Po prostu dziele sie inf na jej temat w sumie moglabym nic o niej nie pisac moze byloby mniej pacjentek do niej i bylyby mniejsze kolejki ale to jest samolubne. Pojawil sie temat wiec dziele sie obserwacjami i tyle
Klara

Klara

Do kasienka84: cytologie i usg robi bez zadnych doplat
Klara

kasienka84

dziekuje klaro za inf juz ne bede cie meczyc, tu mi sugeruja ze uz 10 razy mogłam ic zamaist tyle pytac ale mi nie o to chodzi, dziekuje tobie za wyrozumiałosc, fajnei ze badania sa bez dodatkowych opłat tylko w cenie wizyty, tez uwazam ze nikt nikogo tu nei reklamuje tylko jest temat o wypowiadaniu sie o lekarzach to dzielimy sie tymi inf , bardzo ci dziejue za polecenie lekarza, to ze ma duzo ludzi to swiadczy tylko o tym ze pewnie jest ok
kasienka84

vanillacat

Janse i kaska piszesz pod dwoma nickami, nie rob z siebie "madrej inaczej" i zadzwon numer chyba umiesz wykrecic? :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

kasienka84

pod jakimi dwoma nickami? ktos tus ei grubo myli no ale to jego problem nie moj, to ejst forum tematyczne po to zeby rozmawiac na dany temat wiec jesli cie irytuje ze rozmawiam o ginekologu to nie odpisuj lub nie wchodz tu po prostu,pozdrawiam;-)
kasienka84

paula

A może spróbujecie pójść do pana doktora Kowalika. (prywatnie) POLECAM!

paula

Puk puk-jesteście tam? Żadnego odzewu? :)

kasienka84

ja jestem, co to za doktor i gdzie rpzyjmuje??
kasienka84

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk