• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Co z kinem

Zaczęty przez Iguanka, 25 Kwi 2008, 11:07:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Iguanka

Dlaczego w naszym BAŁTYKU, nie ma wyświetlanych części filmów, które są reklamowane w Tv.?
jednym z nich była np.` PIŁA IV, uważam iż miałaby wielu zwolenników.
hmm, słyszałam niedawno o chęci wybudowania nowego kina, lecz sprawa szybko ucichła..
czy prawdopodobne jest to że jest to znów SPRAWA funduszy?
Uważam że drugie kino byłoby niezbędne;wyświetlanych byłoby więcej filmów, i byłoby ciekawiej, kino dostarczałoby więcej rozrywki,..Prawdę mówiąc, nasz Bałtyk po części się rozlatuje,
często seanse są przerywane, problemy z elektryką, z obrazem; zimą nie da się usiedzieć, gdyż ogrzewanie zawodzi [istnieje podejrzenie iż go tam w ogóle nie ma ;p.]
Co o tym sądzicie.?
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

ziom

czekamy na PLAZE tam maja byc kina z prawdziwego zdarzenia

Sło(w)ik

Cóż... Nasze kino to nie Bałtyk, to sadzawka.

Bardzo przyda się jakaś konkurencja, bo to urozmaici trochę sytuacje na rynku i da porządnego kopa dla \"Bałtyku\". Albo sie po tym rozkręci, albo rozpadnie.  :]

independent

O ile mi wiadomo, nasze kino nie wzięło swojej nazwy do morza, tylko od wódki, którą można tam było bez problemu wypić ;-)
Sprawa jest wciąż aktualna ;-)

[cytat]zimą nie da się usiedzieć, gdyż ogrzewanie zawodzi [istnieje podejrzenie iż go tam w ogóle nie ma ;p. [/cytat]
Genialne :-) Iguanko, WRóć!

Najbardziej dołujące w kinie są takie oto sytuacje: Pani sprawdzająca bilety informuje, że można zajmować dowolne miejsca. Mimo to idę i szukam własnego krzesła. Znajduję i zajmuję. A za plecami awantura - pan, którego miejsce jest zajęte upiera się, żeby ktoś je ustąpił. Ten ktoś widzi, ze jego miejsce też jest zajęte, więc nie wstaje i tłumaczy, że postąpił zgodnie z sugestią bileterki. Błędne koło. Wkurzają się wszyscy poza pewną \"miłą\" panią. Piekło trwa jeszcze trochę, na tyle długo, żeby sobie pomyśleć: nie było drukowanych miejsc na biletach - był burdel (na niektórych filmach ludzie na podłodze musieli siadać), drukują miejsca, jeszcze większy.
\"Wsi spokojna, wsi wesoła...\"

"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Iguanka

Tak, plaza już w przyszłym roku.
Chyba się nie doczekam. .
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk