• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Imprezy, koncerty

Zaczęty przez Mała Czarna, 06 Maj 2008, 15:12:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

energy5

10 października w Suwałkach kolejna edycja HIP HOP RAPORT! na dolnej sali byłego klubu \"fenix\" pojawią sie: FIRMA, FAMILIA HP, PROJEKT WAN i PiH. bilety w przedsprzedaży w agencji reklamowej Radia 5 i skate shopach... będzie grubo! :)

energy5

fucktycznie :D ktoś się walnął (widać z historią i topografią miasta u ziomali średnio... ;) )

Marcinowy

Mam pytanie. Jak Wam podobał się ostatni koncert z cyklu SUM - zespołu Towary Zastępcze z Gdańska, który odbył się w lokomotywowni w Suwałkach? Czy koncerty w takiej scenerii są ciekawe i warte kontynuacji? Pzdr All!
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

tajna

kulturalne suwałki

Marcinowy

Fajnie. Cieszę się, że uważasz Tajna, że inicjatywa warta kontynuacji! :) Czy ktoś z forumowiczów był również na tym koncercie?
Mogę już powiedzieć, że kolejny odbędzie się już 24 X, w sali klubu garnizonowego w Suwałkach... ale o tym będzie niebawem oficjalna informacja na Suwałki info ;)
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

po prostu

tak 3mać!!!
więcej takiej inicjatywy :)

Marcinowy

Zapraszam w imieniu organizatorów na kolejny - drugi - koncert SUM! Tym razem będzie to Twilite, myspace.com/twilitemusic.  Miejsce: Sala Klubu Garnizonowego, ul. Woj. Polskiego 40, Suwałki. Czas: 24.10.09.(sobota), godz. 19.30. Wstęp wolny. Pzdr All!  
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

Fikou

a ja zapraszam na koncert mojego zespołu FRI STEJDŻ BEND... znaczy nie tylko mojego bo jest to także zespół kilku innych ludzi którzy grają weń obecnie lub na przestrzeni lat kilku grali :)
no, tak czy owak w klubie 54 odbędzie się pierwszy koncert (nie że nasz pierwszy)  a będzie to dnia 25.11.09 (środa) o godzinie 19:00 koszt 5pln, na plakatach widnieje także info zgodne z prawdą iż odbędzie się tegoż wieczoru KULT potańcówka... jeśli KULT nie chce nas na support to my wyszliśmy im na przeciw i wzięliśmy na support KULT :)


FRETLES


administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk