• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Internet Suwałki

Zaczęty przez nick, 16 Gru 2005, 13:02:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

fumo

Tą ostrą wymianę zdań mam traktować jako: szantaż, zastraszenie, szykanowanie, groźba :D, bo raczej wątpię, że chciałoby im się dupę ruszyć.  A co do transferu to facet powiedział rację, przy takim pakiecie jest niemożliwy. Pownień wynosić 32-64KB, niestety u mnie jest jeszcze gorzej...

VooDooKTA

Posypały się wyzwiska (z moich ust). Były również zastraszenia (z jego ust), następnie groźby (z moich ust) i koleś zmiękł :] A co do transferu to mam taki jak napisałem, więc mam powody do dumy...

tajnapolska

no dobra, miało być 80MB,
rootkit nawet na drugiej partycji jest groźny, mimo że win może uruchamiać sie z pierwszej, bo jego kod może być nie tylko w kernelu czyli jądrze windowsa, ale i w jakiś programach i dlatego strach ich ruszać, najlepiej sformatować wszystko, ale to bywa kłopotliwe, jak jest dużo różnych plików,

pisałem że jak się sformatuje partycje i nie ma się programów na płytce to dzięki szybkiemu łączu można je szybko ściągnąć, a konkretnie w lannecie, bo mówiąc prawdę do niczego innego nie wykorzystuję 60KB/s, nie da się ściągać filmów i te de i te ble
po co mi takie szybkie łącze, ano sam siebie się pytam i daję odpowiedź

Zefir

Witam,czy zna ktoś łącze radiowe,gdzie transfer z p2p jest bardzo dobry,a cena za 512 (tylko nie homenet) jest niższa niż 70 zł.
POZDRAWIAM
Net,to tylko sie liczy,to tylko swiadczy o cywilizacji.!!!TO FAKT!!!

Zefir

UWAGA*UWAGA*UWAGA*UWAGA*UWAGA*

Witam,LANNET do ściagania z p2p to kicha,nie opłaca sie,nie wyciąga tyle ile jest w umowie.Może pocieszy was fakt,że do czerwca/lipca wszystkie firmy świadczące usugi internetowe w polsce,bedą zoobowiązane do gwarancji połaczen internetowych,czyli do umowy beda musieli dopisać punkt,ze gwarantują transfer z http i p2p taki jaki bedzie w umowie.(WYMOGI UNII)Z tego co wiem,to na dzien dzisiejszy z p2p z lannetu nie da sie ściagać,ale ponoc z HTTP jest OK.Pozdro
Net,to tylko sie liczy,to tylko swiadczy o cywilizacji.!!!TO FAKT!!!

noname

Teraz kożystam z sieci SKY-NET, na początku nie chodziło zbyt dobrze, ale jakiś czas temu wymienili urządzenia sieciowe i internet śmiga. Mam pakiet 150 teoretycznie powinno ściągać 18, ale pliki idą 20, a czasami nawet więcej (chyba jak sieć nie jest obciążona to idzie szybciej). Nie używam p2p. W grach są dobre pingi, telefonia internetowa też bez zarzutu. Nie ma żadnych limitów transferu. Kontakt z właścicielem jest bardzo dobry. Mają też niedrogi serwis dla klientów radiówki. Jak przeinstalowywałem system to za darmo poustawiali internet. SKY NET to najlepszy provider jakiego znam. Wcześniej miałem MatrixNet, serwis tragiczny, ceny też. Poza tym 1 dzień się spóźniłem z abonamentem i uwaga ODCIELI MI NETA!!!!! Czy ktoś zna drugą taką sieć, co odcina neta po 1 dniu zaległości to nie żart to MATRIX . Zanim miałem w matrixie miałem neostrade, też porażka, ceny są wysokie natomiast jakość niska (problemy z uzyskaniem połączenia, ale jak sie już uzyska się połączenie to chodzi dobrze :)). Podsumowując:
1. SKY-NET
2. Neostrada
3. MatrixNet
Nie kożystałem z innych sieci to nie wiem jak w nich jest.

noka

@noname a jaka cena abonamentu? bo albo nie napisałeś , albo nie widze

tajnapolska

a ja ****** radiówkę w bloku, fonet jest ok

noname

Za abonament 150 płacę 35zł, ale standardowy abonament 128 kosztuje 30zł. Są jeszcze jakieś wyższe abonamenty ale nie znam cen, jak ktos chce sie dowiedzieć niech napisze to sie spytam właściciela.
do tajnapolska: ja mam 2 kompy w domu, w fonecie musiałbym płacić 2 abonamenty a w SKY NET płacę jeden, który jest podzielony jak najbardziej legalnie przez providera. Dlatego powtarzam SKY NET najlepszy jest :)))

BitHunter

Do noname:
W sprawie Fonetu to się niestety mylisz - za 37 złoty dostajesz 160 kbps (teraz taki jest najniższy pakiet) , a jak chcesz podłaczyć drugi komputer to dopłacasz 5 złotych i dostajesz od operatora drugi kabelek. Poza tym - jeżeli ponad 1200 użytkowników z rejonu samej SSM wybrało tą sieć, to chyba dobrze świadczy to jakości jej usług ?

noname

@BitHunter: tego nie wiedziałem, te 5 zł jest jednorazowo, czy co miesiąc? Dla mnie i tak by wyszło drożej bo co 35 w SKY-NET to nie 37 w fonecie. Pozatym słyszałem od kolegi że co jakiś czas są przerwy w dostawie internetu, które trwają czasami nawet cały dzień. Napisz na ile trzeba podpisać umowe w twojej sieci.

DiAbOlO

noname ten twój koleżka to jakieś bujdy opowiada. Mam tu na myśli te jego przerwy. Mam neta w Fonecie już 9 miesięcy i jakoś nie zauważyłem czegoś takiego. Tak jak wszędzie zdarzają się awarie ale są szybko usuwane. W ciągu tych 9 miesięcy to nie było net dosłownie kilka razy. No raz nie było cały weekend ale to z powodu kradzieży switcha w bloku (gdybym takiego złapał to nogi bym z du.. powyrywał i łapy obciął  :@ ).
Jeśli chodzi o umowy to nie wiem jak teraz jest ale jak ja podpisywałem to była opcja podpisania na dwa lata albo na czas nieokreślony.
PozdRo...

DiAbOlO

DiAbOlO

Aaaa i nie przesadzaj, że między kwotą 35 a 37 zł jest tak straszna różnica. Ja osobiście nie zdecydowałbym się na radiówkę... Wolę mieć "stałkę" na kabelku. Bo jest dodatkowo sieć lokalna, jest miejski hub dc z którego ładnie się ciągnie. Transferki nawet do 10 megabitów na sekundę. A Ty na radiówce nigdy tego nie będziesz miał  :D  :D  :D .
PozdRo...

DiAbOlO

Matrix-Net

Witam wszystkich
odnosząc się do wypowiedzi kolegi o odcinaniu ludzi po 1 dniu zaległości to kłamstwo i bzdura, jeżeli ktoś tak pisze to nic kompletnie nie wie o zasadach panujących w sieci MatrixNet. Odcięcie następuje po 6 dniach od przekroczenia terminu, a wystarczy jeden telefon z informacją ze sie spózni z terminową zapłatą ........ i wszystko jest zalatwione. Pozdrawiam Cię kolego puszczający bzdury.

noname

Matrix-Net: Nie wspomniałem o waszej zarozumiałości. Poza tym macie tragiczne ceny serwisu i to już nie tylko ja się o tym przekonałem.
DiAbOlO: masz racje w fonecie kradzieże się zdażają i przez to nie ma neta, niestety usterki nie zawsze są usuwane szbko.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk