• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Rasistowska kampania w Suwałkach

Zaczęty przez mardred, 14 Maj 2008, 18:23:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wadim

od wielu miesięcy jesteśmy świadkiem oszczerczych zarzutów głoszenia jedynej i słusznej prawdy przez media prywatne -- otóż ludzie produkujący tego typu farmazony mylą się: media te są z gruntu i do szpiku kości przesiąknięte subiektywizmem ich dziennikarzy...

tak więc kto sądzi inaczej ten z PiS...

...a kto chce szukać prawdy niech robi to własną rękę...

Wadim

Wadim

dlatego postawa kolegi 4x jest ze wszech miar słuszna: należy czytać gazety z obu stron

Fikou

a ja myślę swoje, nie ufam żadnym mediom!!
Chodzi mili o to, że nie jest tak że oni muszą kłamać... w mediach nie pojawiają się sprzeczne informacje na różne tematy, pojawiające się natomiast tematy różnią się w zależności od mediów.
Teraz konkluzja... skąd oni wiedzą że społeczeństwo potrzebuje tych informacji? Bo to oni powoli dyktują Ci czym masz się interesować ;/
Media narzucają temat... nie ważne czyja ręka nimi włada...
seriale stały się wzorem do naśladowania.
Sens cały frustracji społeczeństwa opierającej się na podstawie doniesień medialnych nie ma dla mnie sensu... pamiętajmy - nie od zawsze ludzie mieli możliwości jakie daje masowe przekazywanie informacji, nie od zawsze oddziaływano z zamysłem na ludzkość...
Nie od zawsze istniały MEDIA
wiem jedno... dezinformacja siecią pełną ślepców

Marcinowy

\"Obywatele innego świata, nie czytajcie gazet,
nie tylko dlatego, że gazety kłamią tak,
że nie warto porównywać ich klamstw.
Nie czytajcie gazet dla zabicia czasu,
bo to czas niepostrzeżenie was zabija,
skraca wasze życie dając w zamian ochłapy
urojonego życia innych ludzi.\"
R. Krynicki

ps. piszę z pamieci więc mogą być błędy...
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

mardred

Chcesz poznać zdanie o PO? Czytaj gazety pro-PiS-owskie i odwrotnie. Tylko, że trzeba czytać i te i te. Wtedy wyrabia sie własne niepowtarzalne zdanie.

XXXX

Niestety ja widze tylko,że ci,którzy popierają rudego fircyka słońca kaszub i peru lubia opluwać właśnie tych co reprezentują inne o niebo słuszniejsze poglądy niż szatańska ideologia liberalizmu, a takich trzeba zwalczać, bez względu na wszystko...Mardred,ja to robię. Czytam i to i to. A jak czytam jedynie słuszną gazetepolskojęzyczną,to wybacz,ale niedobrze mi się robi...

Wadim

a co takiego złego jest w liberalizmie, mój panie?

clod

Ciekawe czy xxxx obrusza określenie Jarosława i Lecha mianem kurdupli bądź kaczyniaków albo złodziei?
Skoro jednym wypomina się kolor włosów, to drugim można wypomnieć nikczemną posturę czy adekwatne nazwisko.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Fikou

hehe, nie lubię nacjonalizmu... chora prawa, chora lewa... nie ma \"słuszniejszej\" polityki, wszyscy wygadują wciąż te same brednie...
gratuluję XXXX zniewolenia, możesz pozostać sobie wkrętem w d...
jakiejś tam słusznej skrajności...
mnie to wszystko jedno, aby Ci tylko tej twojej walki metody się nie rozbujały zbytnio tak abyś szkodził

XXXX

Od razu ci mówię: liberalizm, to to samo co faszyzm i to samo co komunizm. Wszystko to jest złe...Wszystko to szatańskie ideologie. Za komuny i faszyzmu wymordowano miliony ludzi. Za liberalizmu też umiera, tylko z głodu i w ramach tzw.demokracji,która tak naprawdę demokracją nie jest, umiera tysiące ludzi. Podobno za tych złych rządów Kaczyńskich budowano bodaj miesięcznie 12,5km autostrad, za rudego fircyka 5,5km, a powiedz mi ile od czasu wyborów zdrożały jabłka, żywność i paliwo?Acxh zapomniałem, przecież nie wolno złego słowa na Porąbanych Oszołomów. I znowu cholera mnie wyzwą od nacjonalistów...

Wadim

od razu ci mówię: za dużo przebywasz na onecie...

XXXX

Znowu wadim nie trafiłeś. Wystarczy,że czytam ciebbie...

Wadim

mój drogi myślisz, że nie wiem, że przesiadujesz na forum onetowym jako dyżurny Antek Emigrant...

XXXX

Wadim,ty zaś jesteś popieraczem rudego fircyka słońca peru i kaszub,on ci płaci za pieprz...głupot?Poza tym cenzura onetowska (czyt.rządowa) i tak mnie na forum nie wpuszcza...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk