• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Piwnica

Zaczęty przez Olivka, 09 Cze 2008, 09:00:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

lila

Lila

giej

buniek

ooo zazdrosniki zamkneli buzie? :) Krytyczne zwierzeta z afryki, smierdzace pedraki-robaki i polonistki-vision... Co komu do domu, jak nie jego chata?

macary

Hehe, tak, bo chyba ciśnienie było za duże... :lol:

A ja zapraszam do Piwnicy w sobotę na imprezkę, start godz. 20.00
UWAGA - w piątki nie gramy (w poście)

Do zobaczenia
Andy

macary

Uprzejmie informujemy, iż dnia 17.03.2009,  we wtorek odbędą sie uroczyste obchody Dnia Świętego Patryka w Pubie Piwnica. Irlandczycy w tym dniu nie idą do pracy, obecnie trwaja przgotowania w Sejmie, aby i w Polsce ten dzień darzono naleznym szacunkiem, dlatego Piwnica, tradycyjnie będzie świętowała razem z Irlandią.
W piwnicy: zielone piwo (rodem z Irlandii), konkursy. To wszystko w klimacie muzyki celtyckiej. Początek - 19.00, wstęp free
ZAPRASZAMY
Andy

Lolekk

Witam! Zapraszam na Piątkowe i Sobotnie imprezy. Piątki- Lolek Soboty Andre Mescolare. Wjazd 5zł +Gratis Piwo. Gramy w rytmach House, Elektro House, Dance, R\'N\'B
www.Hot-Mix.PL  Radio z pasją!! Zapraszamy:)

lona

O.M.G. ... Andre Mescolare...Film mi się urwał...impreza z 17tego jak dla mnie super,konkursy były...nagrody były...Extra Pozdrawiam :*

:p

Komuś tu się nie podobała impreza we wtorek? Hahaha.!  Nie komentuje ;DD

lona

Ty musiałaś ciągnąc mnie do domu wiec Tobie pewnie średnio :D Buziaki i pozdrowienia całej ekipie z Piwnicy

Lolekk

Witajcie:) Zapraszam Wszystkich do Piwnicy. I i II Dzień Świąt Wielkanocnych. Zagramy w rytmach: R\'N\'B and House.
Startujemy o 20.00 Wstęp: 5zł  Pozdro:)
www.Hot-Mix.PL  Radio z pasją!! Zapraszamy:)

macary

Serdecznie zapraszamy do Piwnicy w dniu 30.04.2009 (czwartek) roku na imprezę. Jest to wigilia Święta Pracy. Po imprezie bierzemy udział w pochodzie pierwszomajowym w  wieczorem 01.05.2009 (piatek) znów spotykamy się w Piwnicy. W sobotę wieczorem takze :).... Trzydniowa BIG BIBA !!
czwartek, piątek, sobota - start godz. 20.00, wstęp 5 zł
Andy

skarabeusz

30.04 to ja baluje w Dortmundzie :F

macary

no no no !!! Pozostaje tylko pozazdrościć.....   :D
Andy

dareczek

macar 30 mja w ski będą juwenalia. Czy w piwnicy cos planujecie specjalnego dla studentów? Wiem ze to sobota to tak i tak będzie cos się tam dzialo… jak zawsze zreszto :D
darek

macary

Dareczku, specjalnego nic nie organizujemy ,wiem, że i w tym roku Juwenalia będą zorganizowane doskonale, wieczorem ma byc impreza masowa z gwiazdami (podobno). Po prostu w tym czasie bedzie normalna imprezka a jeżeli brać studencka będzie miała kaprys odwiedzić Piwnicę, to serdecznie zapraszamy !!!

A przed nami kolejny weekend z Piwnicą, a w nim:

piatek: Black & White Party - czyli imprezka w promieniach UV - ubieramy sie na biało i czarno, i duuuuużo czarnej muzy - za sterami Andre Mescolare

sobota - house, electro, r\'n\'b - za sterami Dj Lolek

Jak zawsze - gorąco zapraszamy !!!!!!!!!!!!!
Andy

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk