• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Via Baltica: przez Łomżę i Ełk

Zaczęty przez jeno, 05 Lip 2008, 18:49:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wiola

fuck

neglected

Obecny problem prawdopodobnie wynika z tego, że GDDKiA o. Białystok nie może się pogodzić z faktem, że Via Baltica ominie Białystok.
Decyzję o obwodnicy Suwałk uzależniają od lokalizacji obwodnicy Augustowa, tyle tylko, że lokalizacja obwodnicy Suwałk powinna zależeć wyłącznie od przebiegu trasy Kalinowo-Suwałki, a ekspresówka z Białego ma się dostosować do nadrzędnego przecież korytarza paneuropejskiego, a nie odwrotnie.
(chociaż przyznaję, nie jestem inżynierem ruchu drogowego)
voices in my head

Wiola

a już miałam nadzieję, że nim jesteś...:) i weźmiesz tą sprawę w swoje ręce
fuck

XXXX

Dlaczego tylko od tej trasy. Walmy od razu trasę Bruksela Suwałki. A co się będziemy rozdrabniać...

Wadim

4x zapomniałeś dodać, że powinno zahaczyć o Biały, Lublin i Konstantynopol

XXXX

Wadim

clod

Wadimie, xxxx pewnie już tyle razy w tej Brukseli był, że zna ją jak własną kieszeń.
A swoją drogą to oprócz tego że xxxx jest omnibusem , to okazało się, ze jest też obieżyświatem.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

%

neglected

Tzn. pytasz, czy rozpatrywany jest taki wariant przebiegu obwodnicy, czy na zasadzie projektu równoległego?
voices in my head

@

Myślę, że główna obwodnica przebiegać będzie ze strony zachodniej. Droga wschodnia (dodatkowa) rozwiązałaby wiele problemów komunikacyjnych i skróciła przejazd z oś. Północ na ul. Sejnenską.

Krzysztof M.

@ ameryki nie odkryłeś droga o kturej piszesz jest juz  dawno w planach jej pierwszy odcinek będzie robiony zapewne  już w tym roku (Armi Krajowej połaczenie Reja z Pułaskiego) dokładny jej przebieg można zobaczyc tu

http://gis.um.suwalki.pl:90/wps/app/menupage.jsp
We are only what we are...

jeno

jeno

neglected

Link podany przez Krzysztofa M.  tylko dla wybranych :-(
voices in my head

Wiola

Były protesty mieszkańców okolic Forte-to wiem.
fuck

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk