• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Via Baltica: przez Łomżę i Ełk

Zaczęty przez jeno, 05 Lip 2008, 18:49:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

jeno

Właśnie sprawdziłem na http://mapa.dojazd.org:

Warszawa-Białystok-Suwałki = 314 km

Warszawa-Łomża-Ełk-Suwałki = 300 km

Uważam, że to bardzo dobrze, iż z Warszawy będzie się jechało w kierunku granicy przez największe mazurskie miasto. Tym bardziej, że większość ludzi jadących do Warszawy wybiera trasę przez Łomżę, a tylko nieliczni wolą przez Białystok.
jeno

clod

Czy przez Łomżę, czy przez Białystok to i tak przez Augustów!
A skąd tu wparował jakiś Ełk z tymi mazurskimi zakrętasami.
Ja swego czasu jeżdżąc często do Torunia sprawdziłem, że dołem przez Łomżę i Sierpc jest dużo dalej, niż przez Ełk i Olsztyn, ale za to dużo, dużo szybciej
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

neglected

No bo minister Grabarczyk oświadczył (wbrew wcześniejszej wypowiedzi ministra Nowickiego), że Via Baltica zostanie wytyczona zgodnie raportem Scotta Wilsona, czyli tzw. wariant 42, od Szczuczyna na Ełk, z Ełku na Kalinowo, no i Suwałki. Zresztą, przebieg Via Baltica przez Augustów przewidywał jedynie tzw. wariant 1, czyli białostocki.
voices in my head

Zen

Trasa Łomża-Ełk-Kalinowo itd. nie ma zakrętasów!
Clod masz rację z zakrętasami w kierunku Olsztyna, ale z tego co wiem nasza trasa nie biegnie przez Olsztyn:)) Może jednak coś się zmieniło i Ty to wiesz?

clod

Ale trasa Suwałki - Olecko - Ełk ma zakręty i to sporo

Zen

Clod-popatrz na mape. Gdzie jest Olecko a gdzie Kalinowo. W planach nie ma Olecka. Z tymi zakretami to tez przesadzasz, nie ma ich wiecej niz na trasie przez Bialystok

jeno

Jadąc do Ełku prawie wybieram trasę omijającą Olecko (czyli przez Raczki, Kalinowo). Jest pusta i najkrótsza. Kiedyś były odcinki z kiepskim asfaltem, ale to już historia.
jeno

jeno

jeno

macary

Jadąc do Ełku przez Olecko, mijamy duuuuużo zakrętów......Więcej niż bekonu w pizzy w Chilli Pizza
Andy

jeno

jeno

Wiola

BRAWO! VB przez Łomżę i Ełk z pominięciem Białegostoku i Augustowa.
fuck

jeno

jeno

clod

Grunt żeby jak najszybciej nasze miasto kochane ominęła

jeno

jeno

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk