• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wypozyczalnia rowerow

Zaczęty przez abrakadabra, 19 Lip 2008, 00:03:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

abrakadabra

Witam. Mam male pytanie do Forumowiczow: czy - (i jesli tak- to gdzie) jest w Suwalkach wypozyczalnia rowerow.
Planuje niedlugo zawitac na Suwalszczyzne i chcialabym pozwiedzac ja wlasnie min. rowerem :)
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

vanillacat

Nie kojarze zadnej wypozyczalni rowerow niestety....w S, ale za to w Augustowie mozna wypozyczyz rowery na ul Wojska Polskiego 14.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

marta

rowery można wypożyczyć z Suwalskiej Izby Rolniczo - Turystycznej, ul. Kościuszki 82  :)

bitour

Zwiedzanie na rowerze jest świetne. Ja wożę składak Wigry w bagażniku samochodu i na nim objeżdżam nowe dla mnie tereny.

Fikou

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Misia34

Wypożyczenie roweru jest ok, jednak nigdy nie wiadomo, na jaką pogodę trafimy. Kiedy ostatnio zwiedzałam Kraków, niestety cały czas lało. Wtedy bardziej przydała mi się tania wypożyczalnia samochodów. Szybko zarezerwowałam sobie wybrane auto na FatCar.pl i mogłam ruszać na wycieczkę. Uniknęłam jeżdżenia w deszczu komunikacją miejską i podróży pociągiem ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk