• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ogłoszenia towarzyskie

Zaczęty przez vanillacat, 04 Paź 2008, 08:41:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Stary

Przejrzałem ogłoszenia w tym dziale i znalazłem przede wszystkim wyrazy zgorszenia z tego powodu, że się tu uprawia stręczycielstwo, ale samego stręczycielstwa (czyli organizowania prostytucji) nie znalazłem. Znacznie więcej jest tu ogłoszeń o charakterze matrymonialnym.
Kto tęskni za zorganizowaniem sobie rozbieranej randki, może znaleźć w internecie znacznie bardziej przydatne portale.

nieznajoma

te ogloszenia towarzyskie niektore normalne.Ale dziwi mnie jak mozna zdradzac jesli sie ma kobiete u boku.Prosta zasada masz kobiete nie zdradzaj nie masz jej sie umawiaj na spotkania.Smieja sie z gowniarzy a Panowie 30 40 lat to co? haha jaki przyklad daja. Krzywdza swoje dzieci pff
nieznajoma

monokl

Prawda jest taka, że jak która będzie chciała, to nie potrzebuje czytać tego typu ogłoszeń ani na suwalki.info, ani gdzie indziej, pana \"na jeden raz\" znajdzie bez problemu w realu. Wszystko zależy od osoby, to jej wolny wybór, nie żadne stręczycielstwo. Może skorzystać z \"oferty\" albo nie, nikt jej nie zmusza.

robert

Matko! Idąc twoim tokiem rozumowania: jeśli twoja ręka kradnie usuń obiekt pożądania! Różnimy się od małp i innych zwierząt tym, że posiadamy bardzo rozbudowany mózg i potrafimy zapanować nad  pierwotnymi instynktami. Jeśli ktoś czyni źle to jego sumienie jest obciążone, człowiek zawsze ma wybór. Zostawmy ludziom prawo wyboru, niech każdy sam odpowiada za swoje czyny, nie bawmy się w ostatnich sprawiedliwych, bo do licha kto nam dał prawo do tego!
robert winckiewicz

anna

Dość szerzenia się prostytucji na suwalki.info !!! Apel do webmastera i administratora portalu aby treści usuwali...
Proszę o wpisy

kasia

Kasia

Michalek84

Hej jestem samotny i szukam ziewczyny do popisana jak na razie Michal 27lat
Michal

Jeszcze żona

Kochani, tak się niestety składa, że jeszcze póki co jestem żoną faceta po 40-tce, który korzysta z tych ofert.
Stanę się szczęśliwą kobietką, jak uwolnię się od tego seksualnego tyrana. Dziewczyny może nie macie już swojej godności i korzystacie z usług takich ****ków. Ale możecie być pewne, że jesteście traktowane jak zwierzę do kopulacji i odstawka, następna. Faceci korzystający z Waszych usług są zwykłymi zimnymi draniami w domu, którzy wyzywają swoje żony od ku..., mend i innych dziwnych określeń wyrwanych z marginesu, zaczynają bić, popychać. Nie dają żadnego ciepła, żadnego bezpieczeństwa. Wręcz przeciwnie stanowią zagrożenie dla wszystkich domowników, mogą zarazić wszystkim z czym się spotykają podczas przygodnych stosunków. Jeżeli robicie to dla pieniędzy to róbcie - może to jest Wasz sposób na życie, ale kobietki które szukają jakiejś przyjaźni i miłości przemyślcie, nie podawajcie swoich maili, numerów telefonów bo zaczyna Was zdobywać zwykły wyrafinowany cham, który nie potrafi być ani dobrym ojcem ani dobrym mężem.

madeline

kuźwa napisałaś tak jak by o moim ex, nic dodać nic ująć, dziwię sie jak kobiety dają sie nabierać domowym tyranom, żal

Jeszcze żona

Dużo zdradzanych kobiet godzi się ma takie życie. Udają, że nic nie wiedzą, albo nie potrafią same sprawdzić, nie jest to czasami łatwe. A sposobów jest dużo. Pierwsze oznaki to: druga komórka, dziwne sygnały, sms-y, pomyłki. Siedzenie przed komputerem, żeby nikt nie widział i szukanie kontaktów na sex i jeszcze dużo innych... Ale całe szczęście, że są sposoby na sprawdzenie :)  
Zastanawiałam się jak czuje się zdradzany facet? Bo my czujemy się upokorzone i odrzucone. Nie można wrócić do normalnego życia po zdradzie, wszystko jest już przekreślone i zakończone. Dlatego warto jest zastanowić się nad pierwszym krokiem do zdrady i szukania wrażeń z osobami, które robią to bez uczuć - za pieniądze.
Medeline jesteś już po rozwodzie?

Grzesiek

Wiadomo,ze wszystkiemu jest winien facet.A Wy kobiety nie jestescie wcale niczemu winne.Opisze swój przypadek.Mam 32 lata,miałem  dziewczyne w wieku 31 lat.Byłem z nia przez trzy lata i ani razu z nia nie spałem,poniewaz ona nie chciała.Co gorsze pare razy z nia tylko sie całowałem i moze pare razy tylko dała sie przytulic.Wiecie Kobiety dlaczego z nia byłem,poniewaz ja kochałem.Moze to wyda sie wam dziwne,ale tak naprawde było.Ta kobieta była raczej oziebła sexualnie.Poprostu taki \"typ\".Nie zdradziłęm jej ani razu,byłem jej wierny do konca,\"naiwnie\" czekałem,ze moze cos sie zmieni.Poprostu czułem sie strasznie dziwnie.zaczeły sie drobne kłotnie,przepychanki słowne itd.Przypominam,ze ja bardzo kochałem,ale i strasznie mi brakowało,nie moze tyle co sexu,ale czułosci.Dlaczego to pisze?Poniewaz jestem przekonany,ze wielu mezczyzn ma podobne zony,partnerki i tak samo cierpia tak jak ja cierpiałem.Kobiety pisza,ze to wszystko jest facetów wina,ze sa swiniami,chamami itp.Ale same swojej winy nie widza.Od roku jestem z dziewczyna,z która sie układa mi sie wspaniale,pod wzgledem łozkowym,jak i partnerskim.A niedawno dowiedziąłem sie,ze moja była dziewczyna została zdradzona,dlaczego? Odpowiedcie Kobiety na te pytanie same:)

jogi

Masz rację Grześku...z regóły ciągłe bóle głowy i inne mżonki to powód do zdrady żonki.... :P ...

[cytat]Stanę się szczęśliwą kobietką, jak uwolnię się od tego seksualnego tyrana.[/cytat]....no i pewnie że tak się stanie,tylko poszukaj sobie misia do spania a nie chłopa...   :/

i mamy kolejny fajny cytat... :lol: [cytat]
kuźwa napisałaś tak jak by o moim ex, nic dodać nic ująć, dziwię sie jak kobiety dają sie nabierać domowym tyranom, żal[/cytat]...

Ciekawe kto tutaj jest tyranem..???...tylko głupiec by sie nie domyślił że domowa jejmość zakonnica.... :P ..pomyłka w powołaniu..nie powinna taka osoba wiazać się z facetem....powinna sobie znaleźć inną zabawke... :/

Onoey

nie chcecie chłopa kupcie sobie wibratora... sprawa załatwiona...

Marcin

Marcin

Hrabia

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk