• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Najlepsza imprezownia

Zaczęty przez lunka, 18 Gru 2008, 19:50:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

lunka

Trochę czasu minęło od kiedy wyprowadziłam się z Suwałk. Kiedyś za lokal z klimatem uchodziła Piwnica, a centrum małolat był Labirynt. Jak jest teraz? Gdzie warto pójść? Co omijać z daleka? Może jakieś nowe ciekawe lokale pojawiły się w Suwałkach bądź okolicach? Polećcie coś, gdzie nie spotkam dresiarz i panienek z tipsami, a poczuję fajny klimat. Gdzie imprezy w 1 i 2 dzień świąt?

Czesław

skarabeuszz

...

pinky_ulina

lunka

Może i najlepiej omijać, ale w końcu gdzieś się bawicie i ja też chcę jak będę w święta w mieście. Także liczę na rady. Stara, dobra Piwnica istnieje?

...

istnieje ;D i najblizsze imprezy to :

24.12.2008 - \'PASTERKA\'
start godz. 22 00
25.12.2005 - I DZIEŃ ŚWIĄT
start godz. 20 00
26.12.2008 - II DZIEŃ ŚWIĄT
start GODZ. 20 00
27.12.2008 - III DZIEŃ ŚWIĄT :)
start godz. 20 00

a i jeszcze brama jest porządnym clubem  gdzie można się pobawić :D

lila

Zapraszamy do Piwnicy;) Rozkład wyżej. Piwnica zmieniła się- na plus oczywiście. Jest po remoncie, można kupić już nie tylko piwo ale i drinki;) Ochrona również się zmieniła więc jest bezpiecznie.
Lila

LOCZEK(W)IGRY

Najlepiej to omiac to forum i przygłupie komentarze uzytkowników... kto was tu zatrzymuje, wyjezdzajcie czym przedzej najlepiej do ŚLEDZIOWA  :o
Nie wazne jak bedzie zawsze stane w pierwszym rzedzie... 19(W)47

clod

Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

:P:P

hehhee. porażka. Pozdaiwam klientów Piwnicy :)

znana

BRAMA TO NAJLEPSZE MIEJSCE gdzie mozna naprawde posluchac normalniej czyli klubowej muzyki a piwnica to tak srednio slyszalma od kogos

:P:P

zdania są podzielone, a to dobrze świadczy ze ludzie sa otawrci na muzyke i nie są skierowani tylko w jeden nurt muzyczny :) pozdrawiam wszystkich imprezowiczów :D

ZIELONA

teraz to tylko w Elicie mozna posiedziec ,jest ochrona ,bilard ,dobra muzyka .a radze omijac kominkowa i Slawka z miesiaczka .z reszta on i tak nie wpuszcza bo zawsze ma kociol :).jego obecna selekcja to mlodzi, piekni i z KASA !!!nawet w dresach byle duzo kasy zostawili ...a kiedys bylo tam tak fajnie...
ZIELONA

Marcinowy

tak zielona... zgadzam się w (prawie) całej rozciągłości  :D  od prawie roku nie zachodziłem do komina ale w ubiegły piątek namówili mnie znajomi i udało się wejść (był znajomy wewnątrz, który nam pomógł w tym) do środka... porażka dosłownie... jakieś młode, nowe twarze i oczywiście stara play lista Sławka; więc długo tam nie byliśmy - a ja długo tam nie będę zachodził bądź w ogóle ;) a w Elicie tylko szafa grająca \"ratuje\" tylko klimat muzyczny i przychodzą fajni znajomi. Pzdr All!  8)
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk