• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Najlepsza imprezownia

Zaczęty przez lunka, 18 Gru 2008, 19:50:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Suwalczak

heheh ... brecha z tego co czytam, ... każdy: tu źle, tam nie dobrze, a tu dobrze, a tu lepiej, a tam jednak nie dobrze ... i dyskusja gdzie dobrze a gdzie źle ... znawcy hehe ... wszędzie jest dobrze gdzie jest dobre towarzystwo, ... ja tam wszędzie dobrze się bawię jak idę z dobrą ekipą, lub jest już tam dobra ekipa, czy to będzie brama, czy piwnica, czy elita, czy kuźnia, czy ... itp. a takie gadanie jak co niektórych powyżej jest bez tołku i niema najlepszej imprezowni, każda coś w sobie ma dobrego i złego, i każdy wybiera miejsce w którym dobrze się czuje i gdzie chodzi dużo znajomych ... takie mam zdanie i myślę że dyskusja jest bez sensu ... i trzeba zamknąć temat ... pozdro
Suwalczak

Marcinowy

suwlaczak - jeśli do mnie pijesz to nie pisałem w negatywnych emocjach; tylko wyrażałem opinię na pewnej podstawie doświadczeń - i podałem uzasadnienie... a pro pos towarzystwa (ekipy) to jasna sprawa  :]  więc wszystko jasne; i takie mam zdanie i myślę, że dyskusja jest pełna (bez) sensu  :D  wesołych i spokojnych... itd. Pzdr All!  :)
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

hellsink

Piwiarnia Warki.Dobra muzyka i piwo.Tylko obsługa jeszcze chyba niewyrobiona.Czasami myli zamówienia.Ale ogólnie pozytywnie.

hellsink

Maria

Maria

Lolekk

Zapraszam do Piwnicy! Grają; Piątki- Lolek Soboty- Andre Mescolare. Wjazd; 5zł +Gratis Piwo:):)
www.Hot-Mix.PL  Radio z pasją!! Zapraszamy:)

silo

Zapraszam do Bramy

Cykliczne kiczowe imprezy

Cykliczne klubowe imprezy

Regularnie zapraszani Dje z całej Polski

Duży parkiet, Doskonały Soundsystem, Przemiła obsługa...

Duży ogródek

Projekty instrumentalno/elektroniczne....

Jedyna knajpa która może tyle zaoferować ;)
bo dens ma sens :D

Karloss

Brama -  najlepsza imprezownia w naszym miescie a na dowod tego wpadajcie na wielkanocne party 12 i 13 kwietnia to sie przekonacie ... Pozdro

Lolekk

Witajcie  Zapraszam Wszystkich do Piwnicy. I i II Dzień Świąt Wielkanocnych. Zagramy w rytmach: R\'N\'B and House.
Startujemy o 20.00 Wstęp: 5zł Pozdro

kejw

Jestem bardzo ciekaw. Moze mi ktos napisac jakie sa roznice muzyczne miedzy suwalskimi lokalami?? brama, kuznia, piwnica, swiss, nie wiem co tam jeszcze. Chetnie dowiem sie wszystkiego ;)

bartek

Brama vs. Piwnica, może coś powiedzą ludzie którzy tam przychodzą, a nie Dj\'e

Kaliber

Moim skromnym zdaniem oba lokale maja sporo do zaoferowania,tak jak i oba lokale maja innych odbiorcow...ale ze ludzie lubia urozmaicenia to zdazylo mi sie nie jednokrotnie zaobserwowac wymiane...klienci bramy wpadaja do piwnicy czy kuzni...i na odwrot,plusem jest lokalizacja...mozna obejsc wszystkie lokale nie meczac sie za nadto :D...gorzej juz ze swissem...spory kawalek do pokonania,a nie zawsze oplaca sie wydac 20zl na taxowke i nie zostac wpuszczonym ;P Pozdrawiam

ona

noooo, w końcu ktoś mądrze mówi. Brawo :)

Lolekk

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk