• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gra monopoly

Zaczęty przez lunka, 23 Gru 2008, 16:44:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

lunka

Gdzie można dostać w Suwałkach grę monopoly świat? Szukam pilnie, w Empiku i Kruku już nie mają. Gdzie w Suwałkach sprzedają gry planszowe? Zagapiłam się z prezentami świątecznymi i muszę to mieć na Wigilię.

miki

<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>

sandra

w księgarni na górze obok kościoła Aleksandra

Czesław

Podłącze sie do tematu gdzie można kopić w Suwałkach takiego terminatora jak ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=503966863  kupiłem tutaj  na aukcji ale syf taki z chin że głowa mała nawet nie działa  :]

Edek

Czesław taki sprzęt jest do kupienia na bazarze ;] Ostatnio widzialem
yeah

Czesław

ale takiej budowy bo widziałem ale albo te klawiatury albo plastationy jakieś a ja chce klasyka i jaki bazar w mieście?

Wadim

pegasus to popularna w Polsce podróba konsoli Nintendo z lat 80-tych, przy czym mogą występować niekompatybilności jesli chodzi o kartridże... proponowałbym pokusić się o zakup nintendo na aukcji, choć znalezienie kompletnego zestawu może być wyzwaniem, a niektóre wersje kompletne mają troszkę wygórowane ceny, jak ta http://www.allegro.pl/item509287488_nes_nintendo_entertainment_system_box_kolekcjoner.html
ktoś troszkę przesadził

Edek

yeah

sexi czesław

Byłem dziś na bazarze  chłop mówił ze będzie miał w sobotę  rozmaite sprzęty i terminatory i klawiatury jak będzie miał klasyka to kupuje i będę grzał pada   :D

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk