• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

PEPCO

Zaczęty przez bajzel, 23 Sty 2009, 18:06:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

bajzel

Witajcie. W Suwałkach narzekamy i cieszymy się na przemian, że jest Kaufland i 7 Biedronek. Mamy też sklep z artykułami z Chin którego właścicielami są Chińczycy. Jest też PEPCO. Co Wy myślicie na temat tego sklepu?? Pozdrawiam.
tomek

X

pepcomaniac

jaki szajs? spodnie tam za 19,99 zł można kupic, i cale, bez dziur

x

tylko ciekawe ile je ponosisz...

Misia

Może dla kogoś to jest szajs, ale ja lubie ten sklep i często go odwiedzam, można tam kupić czasem fajne artykuły gospodarstwa domowego lub do wystroju wnętrz (kuchnia, pokój) :)

vanillacat

Pepco, a co tam mozna kupic?
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

miśka

angelo

Karis_

vanillacat: w pepco możesz w sumie dużo różnych rzeczy nabyć. Choć fakt, niektóre kończą żywot po kilku użyciach, ale czasem się zdarza że wpadnie Ci w rękę coś extra. jest tam generalnie wszystko do domu, zabawki, ubrania, nawet rolety na okna mają:) sezonowo oczywiście ozdoby świąteczne i inne takie. czasem tam zaglądam, raz kupiłam nawet łuczek do ziemniaków, ale niestety, po dwóch użyciach rączka odpadła;]

vanillacat

Karis dzieki za odp :)) to juz wole zwykle sklepy.

kj

mają niedrogie ubranka dla dzieci - z doświadczenia wiem, że starczają nawet na 2 dzieci :)

bajzel

vanillacat... a jaki to zwykły sklep??
tomek

vanillacat

Taki gdzie po zakupie tluczka raczka nie odpadnie po dwoch uzyciach :)

bajzel

tomek

kasia

Ja rowniez, bardzo czesto odwiedzam ten sklep.
Jestem z niego zadowolona-kupilam tam wiele rzeczy (rowniez tluczek do ziemniakow i po 2 latach uzytkowania raczka nie odpadla).
Mysle ze kazdy wybiera sobie sklepy na miare swojej kieszeni. Pepco jest tanie i czesto mozna w nim dostac bardzo ciekawe i oryginalne rzeczy. Polecam
Kasia

Karis_

Kasiu, miałaś widocznie szczęście:) moja siostra kiedyś kupiła tam trzepaczkę do białek i tez się rozleciała szybko:) albo my mamy taki talent do psucia albo nie wiem co:) ale ogólnie myślę, że sklep jest spoko. trzeba tylko umieć szukać:)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk