• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Brak

Zaczęty przez eseczka3, 24 Lut 2009, 20:52:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

eseczka3

W Suwałkach są potrzebne duże supermakety,gdzie będzie można wreszcie w czymś wybrać i cokolwiek kupić,spozywka,komputery,media,to jest miasto gdzie jest nadal brak konkretnych pomysłów...........

jola79a

ze 100 lat zajmie, w ratuszu trzesa portkami przed miejscowymi \"kupcami\".  bedzie z 10 biedronek i mamy sie cieszyć

rex-o-matic

komuś bardzo na rękę jest \"u3mywać\" funkcję zaściankową północno-wschodniego Podlasia - system korzenny tkwi w latach 70-tych i dopóki nie wyrwie się czerwonych chwastów ratuszowych będziemy tkwili w pacie jeszcze dobre kilka lat zanim świeży powiew ruszy skostniałe struktury stref wpływów i interesów kolesiostwa poupychanego skrzętnie w różnych urzędach, instytucjach i organach państwowych...ten moment nadejdzie, ale na to trzeba czasu. Dobrze, że sporo młodych jest tego świadoma i dąży do zmian, piętnuje i wytyka problemy, wyśmiewa zachowawczy konserwatyzm i pasywność...czasu i jeszcze raz czasu...

___

Sami sobie zgotowaliśmy ten los.
To przecież suwalczanie wybrali obecną ekipę.
Jak sobie posłaliśmy, tak obecnie śpimy.
Ma być OBI na północy. Tylko, że OBI to ogród i budowlanka.
Może Plaza ukończy swoją budowę.
Coś słyszałem o Tesco.

Wadim

dsaa

śmieszne są wypowiedzi typu słyszałem to słyszałem tamto, spokojnie Plaza napewno powstanie, w wiosne przyszlego roku beziesz mogł tam robic zakupy, w kwestiu Obi to ma to byc park handlowy usytuowany na polu za kauflandem, pojawic sie ma tam Obi Carrefour i prawdopodobnie MediaMarkt. Odnosnie Tesco sprawa pozostaje otwarta, jeszcze nic nie jest pewne. Wiadome jest tylko to ze wlascicielem pola miedzy ulicami bylwarową a kościuszki jest firma Tesco.

tubylec

Jestem za sieciami większych sklepów, bo podstawowe produkty spożywcze są sporo tańsze, dla porównania 1kg ryżu w Biedronce jest o 1,60 ! tańszy niż w sklepie suwalskiego \"biznesmena\" więc dalej protestujmy, i śmiejmy się z otwierania takich sieciowych sklepów.

Suwalczanin

tyle juz się ,ówi o tym że ma byc ble ble..
czekamy...
jedyny plus to widac że budowa tam gdzie ma być plaza trwa..więc moze cos bedzie...oby!

XXXX

A kto by chciał tu budować,tę zaściankowośc mamy dzieki takim mędrcom i jak kesil czy wadim. Tylko oni są temu winni.

Wadim

Stary masz kompleksy to odwiedź forum onetu, tam znajdziesz posłuch i zrozumienie w kółku wzajemnego utyskiwania, nie brak ci ich

Kesil

Nogo stołowa razy 4.
Wsadź giębę w kszak dzikiej róży jak ci swędzi.
Pokaż mi matołku  razy 4 chociaż jeden mój post dzięki któremu Suwałki są zaściankowe.
A już miałem nie odwiedzać tego forum :) Coś mnie podkusiło.

Miastowy

Jak widze te narzekania \"chcemy sklepow\" to az zal dupe sciska.Wsioki jestescie i tyle!Jedyne z czym Wam sie kojarzy miasto to supermarkety! Dobra rozrywka wg. Was to rodzinne zakupy w Plazie. Sloma w butach! I megalomania w stylu lotniska (buhahaa) lub multipleksu! Zacznijcie najpierw chodzic do kin ktore macie pod nosem.Po co Wam kultura jak w sobote polowa 3/4 miasta wyjezda do rodziny na wioski po jajka i swiniaki.
Czlowiek ze wsi wyjdzie,wies z czlowieka nigdy!

Wadim

wow, widać po zapachu, że śledzie słyszę  :lol:

swój

i po co ta cała awantura i wzajemne obrzucanie sie wiadomo jest przeciez ze duze inwestycje powstana :1.Plaza Suwałki w trakcie budowy,2.Cerrefour,Obi,MediaMark za Kaufflandem,3,Aqwapark z całym zapleczem juz od kwiewtnia rozpoczyna sie budowa to nie wszystko co ma powstac puki co musimy robic zakupy w Biedronce pozdrawiam wszystkich

___

[cytat]2.Cerrefour,Obi,MediaMark za Kaufflandem[/cytat]
Nie jest to na dzień dzisiejszy takie pewne.
Tak samo  z Tesco.
Na ostatniej sesji Rady Miasta temat zmiany studium zagospodarowania Suwałk został zdjęty z porządku obrad.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk