• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

KONCERT - SUWALSKIE UCHO MUZYCZNE - KONCERT

Zaczęty przez Marcinowy, 07 Kwi 2009, 10:21:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Marcinowy

już niebawem będzie koncert i plakaty na mieście wcześniej :) zapraszam wszystkich zainteresowanych takowym wydarzeniem :)
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

Marcinowy

Zapraszam do komentowania koncertu :) opinie, uwagi, sugestie. Pzdr All

AA ;)

pank

tofu

Dostępna jest jakaś galeria? Sporo aparatów się przewinęło tego wieczoru.

fretles

http://wojtek-kosynier.fotosik.pl/albumy/635152.html           tu jest kilka fotek , a niedługo pewnie wiecej sie pojawi  .Może jakis filmik na you tube

revolution

Świetne foty, dziękujemy ! jak będzie więcej jakiś filmik/więcej zdjęć do dawajcie znać.  
Koncert był naprawdę Super ! Czekamy na więcej takich imprez od SUM\'a  :D

PozdrO.

Marcinowy

Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i dobrą zabawę! Pokazaliście jak się bawią Suwałki :) Pzdr All

sumek

khopka

Marcinowy

Bardzo możliwe, że 27 VI odbędzie się kolejny koncert
z cyklu SUM :) więcej info wkrótce... Pzdr All

Marcinowy

3 lipca (piątek) 2009r. zapraszam w imieniu organizatorów na kolejną IV już odsłonę koncertów SUM :)

Jest to ostatnie spotkanie muzyczne  przed okresem wakacyjno-urlopowym - który pozytywnie i z energią wprowadzi wszystkich koncertowiczów w najbardziej oczekiwany okres roku! Kolejne koncerty odbędą się po wakacjach (jak Bozia pomoże...)

Tym razem zagości w naszym mieście band \"Obibox\" (psychobilly) z W-wy www.myspace.com/obibox oraz lokalny zespół \"Mamroty\" (psychodelic rock)

Zespół z nurtu psychobilly zagra po raz pierwszy
w Suwałkach, i wydaje mi się, że nie ma bandu grającego
w takim stylu w S. (?) (jeśli jest inaczej niech ktoś mnie poprawi) jest to muzyka \'typowo koncertowa\' dynamiczna, bardzo energetyczna, wyśmienita do dobrej zabawy!
 \"Mamroty\" zaprezentuja swój muzyczny świat w polewie psychodelicznych nutek... wymykają się trochę z \'szufladek\' co jest tylko i wyłącznie ich plusem :)  

Miejsce bez zmian - siedziba Teatr-Akcji, Sejneńska 18, S-ki
Start: 19.29
Przy wejściu 6.99 zeta
Pzdr All!

wredna

Koncerty w SUMie dalej się odbywają a tu cisza?
Żadnych komentarzy?
Na Twilicie była pełna sala, choć muszę przyznać że chyba Klub Garnizonowy jakoś nie pasował klimatem do klimatu zespołu. Jakoś sztywno i bez entuzjazmu.

Marcinowy

Hej wredna,
ja uważam trochę inaczej... Klub Garnizonowy był odpowiedni, moim zdaniem. Miejsce bez brzdęku szkieł i głośnych barowych rozmów gdzie można spokojnie posłuchać tej w końcu nastrojowej, klimatycznej muzyki ;) Zespołowi spodobała się, publika, wnętrze i atmosfera na koncercie.
A\'propos SUMowych koncertów: już niedługo; 14 listopada (sobota), kolejny koncert - tym razem wystąpią dwa zespoły: słoneczne, skoczne, pozytywne klimaty SKA/Reggae :) całość odbędzie się w centrum miasta; \"Na Starówce\" :) Już teraz
w imieniu grupy SUM serdecznie zapraszam!  

wredna

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk