• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

państwowty ginekolog

Zaczęty przez lunka, 15 Kwi 2009, 21:21:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

lunka

Jak to jest z państwowymi ginekologami w Suwałkach? Jakie macie spostrzeżenia? Kogo warto unikać, a kto zna się na rzeczy, bez marudzenia da skierowanie na mammografię itd?

Xyz

jola79a

natala10

w suwałkach ciężko spotkać dobrego państwowego ginekologa

natala10

nie polecampani doktor \" ginekolog\" z przychodni przy ulicy młynarskiego

Karis_

ja mogę nie polecić pana K. z Putry, choć większość kobiet go chwali. Przyjdziesz z czymś, on od razu Ci znajdzie jakieś zapalenie nawet jeśli go nie masz. Wiem nie tylko po sobie, ale i po kilku moich dobrych koleżankach- u każdej zrobił to samo. A już jak idziesz po tabletki to Ci ich nie wypisze, bo jest zagorzałym katolikiem(nic nie mam do katolików!) a chyba lekarz nie powinien wpieprzać swoich prywatnych upodobań do pracy... ja kiedy do niego poszłam to kazał mi przyjść na kontrolę oczywiście do nikogo innego jak do siebie. poszłam do innego gina i się okazało że jestem zdrowa i nic mi nie jest. Niestety z kompetencjami różnie bywa.

lunka

w takim razie do kogo można wybrać się bez obawy?

Maryśka

..^^..

Karis_

niestety, Maryśka ma rację;/ ja też chodzę prywatnie i przynajmniej mnie lekarz wysłucha a nie pisze coś po swojemu na kartce i wciska jakieś choroby...

Janka

okej, ale jakich ginekologów w takim razie polecacie najbardziej?
to niesłychanie ważna informacja wszak lepiej ab kobiety unikały traumy z powodu chimerycznego lekarza, zwłaszcza jeśli idzie o sprawy kobiece i dodatkowo uzyskały kompleksową i fachową poradę

clod

Wątek zamykam, bo temat jest zdublowany. Wystarczy przejrzeć historię.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk