• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

mBank

Zaczęty przez Zykfryd, 20 Kwi 2009, 17:46:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zykfryd

Witam

Słuchajcie mam pytanko odnośnie tego banku. Ostatnio widziałem iż jego naziemna placówka była za bankiem PKOBP, byłem tam w piątek i lipa banku nie ma jest remont.

Wiecie może gdzie się przenieśli?

I jeszcze jedno gdzie w Suwałkach sa bankomaty które obsługują karty mBanku bez prowizji?

Z góry dzięki
Pozdro

gwiazda

z tego co wiem to w suwalkach chyba nie ma placowki mBanku bo to bank INTERNETOWY,a bankomaty sa np na kosciuszki kolo lukasa w kauflandzie,kolo stokrotki, kolo shella, i tam gdzie jest cash&carry, i zadnych oplat nie ma a reszte bankomatow znajdziesz w necie

lukasz

\"nie ma placowki mBanku bo to bank INTERNETOWY\"

jedno z drugim nie ma związku, ale akurat to nie byla placówka mBanku, mogli jedynie pomóc wypełnić wniosek ale żadnych zleceń lub otwarcia konta nie dokonasz

w olsztynie możesz, w Alfie (centrum handlowe)

jedyne z czego korzystalem w suwalkach to darmowy telefon do ich konsultanta/infolinie

Xyz

lukasz a ja właśnie dokonałam otwarcia konta w tym miejscu o którym pisałeś, za PKO BP i też byłam zaskoczona, jak dziś tamtędy przechodziłam i lokal był w remoncie, dziwne. nie wiem gdzie się teraz mieści.

Wadim

Czy dokonałaś też wpłaty?

te mbanki naziemne

te mbanki naziemne to są punkty w ktorych mozna podpisac umowe o konto, dowiedziec sie o warunki kredytu itp itd jednak nie ma tam kas i pieniedzy nie wplacisz, ani nie wyplacisz. To jest raczej taka informacja :)

(zakładajac konto w mbanku przez Internet mozna wybrac opcje, ze podpiszesz umowe w tzw. mkiosku albo poprzez kuriera- wybor nalezy do klienta)

Bezplatne bankomaty mbanku w Suwalkach sa:
- w Kauflandzie x 2( zarowno wewnatrz jak i na zewnatrz)
- Alior Bank - ul. Kosciuszki
- Lukas Bank - j.w.
- BZW BK- j.w.
- Stacja paliw Shell
- bankomat przy Stokrotce
- bankomat w Suwalszczyznie

niestety nie wiem co sie stalo z mkioskiem

Wadim

Pewnie wróci na miejsce w sobie tylko wiadomym momencie

Xyz

Wadim żadnej wpłaty nie dokonywałam, bo na miejscu nie można było tego zrobić, bo nie było tam kasy.
muszę sprawdzić czy pieniądze na koncie zostały  :lol:

lukasz

umowy tam nie podpiszesz - no chyba że umówisz sie z nimi że kurier do nich przywiezie ( równie dobrze może przywieźć do Twojego domu bez zadnego problemu)
jedynie pomagają wypełnić wniosek ;]

Zykfryd

no ciekawe gdzie to przenieśli ???

jak byście coś wiedzieli dajcie znać

a swoją drogą to chyba mam pech, bo kupiłem swego czasu tel kom w punkcie plusa tam na przeciwko parku konstytucji na Kościuszki. No i jak mi się zepsuł niespodzianka punkt zamknięty bo remont kamienicy. Ani cześć ano pocałuj w.....

Chociaż gdziekolwiek powinna być jakaś kartka czy coś, że na czas remontu palcówka zamknięta albo przeniesiona. Ajjj

Daniel

Witam

Jesli chodzi o mbank to posiadam w nim konto od ponad roku a w tym momecie bank sam zoferowal mi za darmo karte kredytowa bez zaswiadczen o zarobkach na podstawie wplywow na konto :)

Mimo ze placowaka ktora jest w suwalkach jest tak jakby punktem kredytowym i miejscem gdzie mozna otorzyc konto spelnia swoje cele informacyjne,a teraz gdy jest remont zapewne bedzie tez juz wpelni sprawna placowka tego banku .

bankomatow w suwalkach bez prowizji jest chyba z 5 lub 6 :)

Podstawa tego banku jest internet w ktorym doskonale sie sprawdza przelewy za 0 zl utrzymanie konta i karta za 0zl .

Jednym slowem nic nie ryzykujesz a pozytywow jest wiele .

wniosek mozna  smialo wypelnic przen internet pozniej wszystko przychodzi kurierem do domku karta i umowa i ma sie juz wpelni dzialajace konto .

link do wniosku dla leniwych :P

http://www.mbank.net.pl/957

pozdrawiam mysle ze rozwialem watpliosci jestem bardzo zadwolony ze mam tam konto !!

:]

Xyz

lukasz, nie opowiadaj bajek...
ja podpisałam umowę na miejscu, tyle że do odebrania była po tygodniu bo ktoś tam musiał jeszcze podpisać.

lukasz

no i własnie o tym mówie, w tej placówce nie mogli poprostu zawierac umów od reki, nie mieli uprawnień

Xyz

ale podpisać można z tym że trzeba później na nią ok tygodnia poczekać, ale konto działa od razu.
szkoda tylko że nie mają kasy na miejscu i nie można dokonywać wpłat  :@

md

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk