• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Serwis GSM

Zaczęty przez Łukasz.sz, 02 Maj 2009, 11:10:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Łukasz.sz

cześć

szukam taniego solidnego serwisu GSM w Suwałkach
który polecacie, a który odradzacie?
[obsługa może być nawet bardzo nieuprzejma, wazne by sie znała na tym co robi i robiła to w przystępnych cenach]

ewentualnie może jest tu jakiś GSM maniak, bo mam problem z nokią 6233 - nie czyta kart microSD
co może być tego przyczyną? ile powinna kosztować tego typu naprawa?

z góry dziekuje
Łukasz

lolek

no more war

dokładnie koło byłego babskiego rynku po drugiej stronie od suwaru :) młody koleś wszystko naprawi co się da naprawić i nie drogo raczej

Gobi

Polecam też serwis na ul.Kościuszki zaraz za \"Domem Nauczyciela\" - wszystkie elektroniczne zabawki można tam reperować oprucz prodiża i innych takich prostych.

Ktos

ja nie  polecam bydlakow z chlodnej ... polecam typa z 1go maja !!
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

czipownik

na chłodnej i tam na ul.Kościuszki zaraz za \"Domem Nauczyciela\" dwa dobre szpece opisze moja historie . Zachodzę do szpeca na chłodna pytam za ile zdejmie mi simloka on za 45zł to myślę idę gdzieś indziej .
Zachodzę do tego za domem nauczyciela pytam sie go on mi że za 60zł to ja mu mówię ze na chłodnej zdejmuje za 45zł i on do mnie \" tak na pewno to ja zaraz zadzwonię\" mowie dzwoń panie zadzwonił zaczęli sie kłócić ze ten z chłodnej go okłamał bo mówił  ze tez bieżne 60zł i wszyscy chodzą do niego.

Najlepiej szpeć z chłodnej sie tłumaczył mówi to mój znajomy dlatego taniej i mnie sie pyta ten z domu to ja do niego to mój ziomek  to zdejmuj i idę
Oni ustalają ceny miedzy sobą ale jeden drugiego oszukuje  i takie to szpecy

no more war

Haha! fajna historia. A co myślicie o ty specjaliście z Waryńskiego (prawie na rogu Waryńskiego i 1 maja) który ma zakład tuż przed barem Dab?

Daniel

POlecam serwisanta na 1-ego maja naprzeciwko Suwaru .
Naprawy szybkie mila obsluga i dobre ceny !! Robie tam telefony juz od 3 lat z roznymi usterkami i zawsze sa bardzo dobrze naprawione nigdy nie wracam 2 raz z tym samym telefonem .

NIEMA LEPSZEGO SERWISANTA W SUWALKACH !!!

SZCZERZE POLECAM !!!
:]

Łukasz.sz

właśnie o takie historie mi chodziło :>

pójde jutro na 1maja, mam nadzieje że nie ma zbyt wiele roboty bo i na czasie mi również zależy, dzieki, i więcej historii poprosze

Łukasz.sz

na kościuszki powiedzieli ze naprawa okolo 70zl a w Arkomie na 1maja że góra 40 ;]

dzieki za rady, jutro odbiore z naprwy

no more war

naprawiałem w ww. miejscu kilka razy i zawsze było ok. i miła atmosfera i cena rzeczywiście dobra ;) Pzdr dla pana Arka
z serwisu na 1maja!

czipownik

na 1 maja jeżeli to ten sam ale tez naprawiają tv i telefony. Pół roku temu zaniosłem stary telewizor sony bo mi spadł i nie działał. zachodzę i mowie ze do 70zl mogą naprawić bo więcej nie warto.

Zapomniałem karteczki musiałem sie wracać wróciłem i mi chłop mówi (starszy pan)  ze 100zł ja mówię ze miało być 70zł góra bo była umowa z innym a on to dobra daj 70zł ja mowie dam 60zł bo jeździłem po ta karteczkę tez kosztuje i zabrał  te 60zł. Chciał na mnie przyciąć 30zł ale sie nie udało. Telewizor dobrze naprawili działa do dziś. Każdy chce zarobić i przyciąć trzeba uważać  

stały klient

Najlepszym i najtańszym serwisem w suwałkach jest Serwis na Urtacie u pana Potockiego nic dodać nic ująć klienci znają się na rzeczy zobaczcie sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m

a ja uważam ze na najlepszy na chlodnej, tanio i dobrze wszytskie swoje telefony tam nosze... byłam kiedyś na 1 -go maja zapłaciłam 100 zł, wogole mi sie nie opłacało bo to szrto był ale on nawet nie powiedział wcześniej ile mam szykować, tylko po fakce powiedział ze troche drogo wyszło a na chłodnej mówi że sprawdzi i poda cenę przed naprawą. i to mi sie podoba uczciwe podejście. a to że ustalają ceny to uważam ze jest ok, i nic w tym złego.

tubylec

A ja wszystkie telefony tylko do Arkomu, 1go Maja, i nigdzie więcej. Uważam że poważnie podchodzą do sprawy. Wymienili mi pasek w Simensie i po krótkim czasie padł, uznali gwarancję i bez zbędnych pytań i za darmo jeszcze raz wymienili. Działa do dziś. Nie zawsze oni ponoszą odpowiedzialność za dostarczone części. Polecam, profesjonalne podejście i miła sympatyczna obsługa.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk