• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Hurtownia ALASKA

Zaczęty przez ANECZKA83, 03 Cze 2009, 21:21:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

ANECZKA83

Chcialabym sie was spytac co myslicie o pracowaniu w tej firmie?
ANIA

anonim

ANECZKA83

Mozesz tam pojechac i sie spytac. z tego co sie orientuje ludzie tam czesto sie zmieniaja bo to ponoc ciezka praca.
ANIA

anonim

a moze wiesz na czym polega tam praca dla dziewczyn ?  :)

ANECZKA83

Pracy dla dziewczyn tam raczej nie ma poniewaz to zbyt ciezka praca. zaczelam ten temat poniewaz jestem ciekawa dlaczego ludzie rezygnuja z pracy w tej firmie.
ANIA

Srut

brak

brak

brak

wiesiek

nie jest to firma jak kazda inna bo robiłem w wielu a szef alaski nie szanuje pracownika ma w dupie to ze nalezy sie urlop a jak cos sie nie podoba to sa nastepni na twoje miejsce. inwentaryzacja jest tez pod znakiem zapytania choc nie wiem jak bys sie staral zeby nie bylo brakow co tydzien liczysz towar to i tak po jakims czasie gina niestworzone ilosci rzeczy.

rybcia

Tak ja tylko poiwem że ta cała Alaska to jest jedna z wielu firm tzw. oszustów. Na \"vectrze\" non stop jest ogłoszenie że przyjmują ludzi biorą kogoś na parę dni i nie płacą ludzie odchodzą i są następni naiwni a oni z tego mają niezłą kaskę. Wogóle na wielu przekrętach w tej firmie, bo podejrzewam że jest ich więcej-a właściciel to pewnie spasiony facet z wielkim brzuchem który z pieniędzy nie wie co robić to je przejada hahaha

ANECZKA83

Ja o tej firmie słyszałam co innego. Ludzie stamtąd odchodzą bo im ponoć tak ciężko tam robić. Dziwiłabym się temu szefowi gdyby płacił im za dwa dni pracy. Każdy pracodawca szuka sumiennych pracowników a nie nierobów którzy by tylko zbijali baki a później jeszcze chcą kasę za nic. Znam jedną osobę która tam pracuje już dłuższy czas i nie narzeka. Wypłata cała i godziwa szef nie kręci nosem kiedy wypłaca a ze czasami trzeba zostać po godzinach? Cóż toż to sezon prawda?
ANIA

tradex

Praca taka jak w każdej innej firmie. Pracować trzeba bo za free to nic nie ma. Kasa jest jaka jest ale wszystkie składki do zusu odprowadzone. Flota samochodowa - tragedia. Wypłata zawsze na czas.

jacko

Skoro pociagneliscie temat wynagrodzenia mozecie scislej okreslic zarobki kierowców badz tez innych pracowników w tej Alasce ? :]

poszukiwacz2

i komu tu wierzyć? jedni mówią jedno inni co innego  :/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk